Cоцмережа та EdTech для креативних індустрій

Дизайн, маркетинг, реклама, брендинг, стартапи, IT і не тільки

скрольте, щоб дізнатись більше
Гранти
Участь
Переможці

Про нас

CASES — це соцмережа креативних та ІТ-індустрій та освітня платформа, створена в Україні. Тут ви можете навчатись та викладати, створювати портфоліо та вести блог, ділитись новинами та дізнаватись нове, знаходити замовників та фахівців.

Можливості платформи

З нами ви можете навчатись або викладати, розвивати власне портфоліо та вести свій блог, ділитися новинами та відкривати для себе нові ідеї, а також знаходити партнерів для співпраці.

Навчайтесь та викладайте

Ми створили власну потужну освітню платформу — Креативну Практику. Вона повністю інтегрована в нашу соцмережу, і завдяки цьому, тут можна пройти шлях від знайомства з професією до початку чи розвитку кар’єри. А якщо ви маєте достатньо досвіду, ми завжди раді створювати спільні освітні продукти!

Отримати 7 днів безкоштовного навчання

Онлайн-медіа з персоналізованою стрічкою

Читайте ті новини, кейси, блоги, які цікавлять саме вас!

Зареєструватись й оцінити

Потужна портфоліо-платформа

Ви можете створити власне портфоліо та публікувати кейси з будь-якої галузі! Будь то дизайн, SEO, маркетинг, реклама, розробка програмного забезпечення або підприємництво.

Зареєструйтесь і створіть портфоліо

Дійсно зручний редактор!

У нашому редакторі можна створити кейси, статті та новини всього за кілька хвилин! Крім того, у нас є функція автоматичного збереження матеріалів та можливість спільного редагування.

Зареєструйтесь і додайте свій кейс

Знаходьте таланти та партнерів

Наша платформа об’єднує тисячі талановитих фахівців — початківців та досвідчених. Ми завжди раді допомогти вам у пошуку дизайнерів, розробників, копірайтерів, маркетологів і не тільки!

Відгуки про CASES

На мою думку, рецепт успіху проєкту потребує розуміння проблем ринку, готовність братись за їхнє вирішення, методична та цілеспрямована робота, уміння сприймати реальність та щире піклування про людей. А ще секретний інгредієнт — фантазія та творчий підхід. Команда CASES вже не першій рік доводить що має все це.

Михайло Самоваров
Михайло Самоваров
Дизайн-директор League Design Agency

В CASES ми закохалися з першого погляду! Тут зручно публікувати як короткі релізи, так і великі аналітичні матеріали. Команда платформи завжди іде на зустріч. Цей майданчик за пів кроку від того, щоб стати корисним інструментом для комунікаційників, і вже зараз — обов’язковий запис у збережених посиланнях.

Роман Геращенко
Роман Геращенко
CEO агенції Sasquatch

CASES – моя улюблена професійна соцмережа. Тут багато цікавого контента, потужна спільнота, зручний та приємний інтерфейс, в якому як ніде зручно вести портфоліо. На додачу до цього платформа дає купу можливостей для просування компанії і приводить додатковий трафік до нас на сайт. Тому ми регулярно публікуємо тут свої матеріали та шукаємо партнерів.

Максим Якубович
Максим Якубович
CEO Goodface

Як спеціаліст з комунікацій, я щаслива працювати з CASES як майданчиком для підвищення обізнаності про бренд та пошуку талантів. Вражає той факт, що українська команда, в умовах війни з росією, розробляє цю соціальну мережу та освітню платформу, спеціально адаптовану для творчих та ІТ-індустрій, демонструючи свою пристрасть до створення вишуканого продукту.

Юлія Кравчук
Юлія Кравчук
Менеджерка бренду працедавця у Reface

CASES — це унікальна платформа, що поєднує в собі UGC-медіа з цікавим контентом та онлайн-освіту з якісними навчальних матеріалів. Це особливо корисно для новачків та тих, хто хоче розвивати свої навички та знання в галузях, пов’язаних з креативними індустріями. А ще це класний український продукт, який створює команда досвічених професіоналів.

Ольга Шевченко
Ольга Шевченко
Креативна директорка Vintage

Я вважаю що CASES суттєво вплинули на українську креативну індустрію. Ми завжди отримували підтримку від платформи, цінні контакти та таланти. Окремо відзначу благодійні ініціативи, такі як Марафон Креативної Практики. Це теж свідчить на крутезну філософію Кейсес. З їхнім підходом до справи, вважаю, у CASES є всі шанси стати українським креативним «яблуком»!

Артем Беседа
Артем Беседа
СЕО Rocketman

Долучайтесь!

Долучитись до спільноти як фахівець

Створіть профіль на платформі!
Це займе лічені хвилини.

Зареєструватись як фахівець

Долучитись до спільноти як організація

Створіть профіль компанії, щоб ділитись вашими новинами, вести блог та портфоліо.

Додати компанію

Часто задавані запитання

Створити власний профіль чи профіль компанії на платформі можна безкоштовно.