10 приголомшливих тенденцій вебдизайну 2021 року

2021 – це рік використання підходу орієнтованого на користувачів, де простота перетворюється на щось особливе і привабливе. Щоб побудувати візуально привабливі продукти, компанії повинні звертати увагу на сучасні тенденції та виділятися серед конкурентів. Для вашого натхнення ми склали 10 яскравих прикладів, починаючи від жирних шрифтів та темних режимів до 3D-анімацій та нереалістичних символів, які вас вразять.

10 дивовижних тенденцій вебдизайну 2021 року для вашого натхнення

Темний режим: подбайте про очі користувачів

Бувши великою тенденцією у 2020 році, темні теми продовжують бути ще більш популярними у 2021 році. Маючи зовсім інший вигляд, параметри темного інтерфейсу надають додаткові переваги для користувачів, оскільки зручніше дивитися на дизайн темного кольору в умовах низького освітлення. Часто люди не думають про це, дивлячись на їх смартфони в ліжку. Згідно з звітом BuiltWith, 1354 вебсайти використовують темні інтерфейси для приваблення клієнтів.

Візьмімо приклад з всесвітньо відомих технологічних гігантів, які вже використовують функцію темного режиму. Apple навіть пропонує запланований час для автоматичного переходу до темного режиму. Google, Instagram, Facebook, Gmail, Slack, iTunes, Amazon, Wikipedia та ін., і цей список може бути продовжений. Ось деякі з причин, чому компанії використовують темний режим:

Він дбає про очі користувачів.

Він виглядає сучасним і елегантним.

Низьке споживання акумулятора.

Він збільшує міру контрастності.

Елементи на темному фоні виглядають більш помітними.

Вражайте красою за допомогою 3D-дизайну

3D-елементи в дизайні не є новими, але сьогодні вони стають все більш популярними, залучаючи користувачів та зменшуючи показники відмов на вебсайтах. Щобільше, з VR/AR технологіями, що набирають обертів, гіпервізуальні 3D-елементи вражають, додаючи красу та ефект. Під впливом комбінації фотографії та ілюстративних зображень, а також анімації, 3D-дизайн має величезний шанс, щоб перемогти конкурентів на насиченому ринку.

Для реалізації 3D-графіки, ваш вебсайт повинен швидко завантажуватися, бути високопродуктивним та оптимізованим. В іншому випадку ви можете ризикувати втратити відвідувачів через неприйнятність та повільне завантаження, яке вплине на трафік вашого вебсайту.

Вау ефект з неординарними та футуристичними комбінаціями кольорів

Враховуючи, що мінімалістичні вебдизайни попередніх років здаються звичайними та нецікавими для користувачів, кольорові та інноваційні дизайни, насичені яскравими комбінаціями, ймовірно, зачеплять їхню увагу.

Якщо ви хочете йти в ногу з часом та виділятися з натовпу, ви повинні бути готові до експериментальних заходів у вашому дизайні, наприклад, неонові відтінки, інтенсивні кольори у поєднанні з загадковими акцентами. Всі ці нестандартні підходи створять сучасне та динамічне відчуття для вашого користувача.

Зберігайте гумор: UX Writing & Microcopy

Microcopy не може бути недооцінена, оскільки вона відіграє велику роль у досвіді користувачів. Так що ж це? Microcopy – це короткі речення, спрямовані на повідомлення користувача про те, що робити, звертання до його/її занепокоєння. Через ці речення ви спілкуєтеся з вашим відвідувачем. Команда Adobe виділяє чотири головні елемента написання UX Microcopy: стислість, контекст, дія та автентичність.

Змініть стиль спілкування, надаючи тексту на вебсайтах або додатках неформальності, уникаючи стандартних фраз та кліше. Регулярні діалоги, які менш формалізовані, посунуть споживачів на крок ближче до вас, а іноді щіпка гумору – це гарний інструмент для зацікавлення вашої аудиторії.

Сюрреалістичні фотографії продукту

Ця нетрадиційна техніка дизайну допоможе вам на довше затримати відвідувачів вашого вебсайту. Згодом середній час сеансу буде збільшений і він буде мати вплив на покращення конверсій.

Якщо ви працюєте над e-commerce платформою або інтернет-магазином, ця UX/UI тенденція, безумовно, залучить увагу користувачів. Забудьте про класичні та тривіальні зображення продукту – вони залишаються в минулому.

Графіка + фотографія = унікальність вашого бренду

Комбінуйте графіку з зображеннями чи фотографіями, якщо ви хочете додати індивідуальності до вашого вебсайту. Комбінація фотографій та графіки є гарним способом збереження вашого брендингу. Такий підхід може:

Кастомізувати зображення та додати особистість до свого бренду.

Кастомізувати свої зображення, зробивши їх більш неформальними, або навпаки, більш технічними або серйозними.

Зробити ваш вебдизайн глибшим і привабливішим.

Наприклад, ви можете додати графіку ретро-стилю (яка, до речі, також вважається трендовою) або геометричні фігури на фотографії вашого продукту, щоб зробити його більш живим і креативним. Виберіть графічні елементи, які ідеально підкреслюють вашу мету та демонструють вашу ідею.

Голосовий інтерфейс оптимізує сприйняття

Процес пошуку інформації змінився. 2020 рік став роком використання віртуальних помічників та голосових чат-ботів у процесах UI/UX дизайну. Однак ця тенденція не цілком прийнялася, вона тільки набирає обертів. Очікується, що 2021 – це рік, коли все більше і більше вебсайтів будуть включати голосові пошукові запити у свої стратегії розробки, щоб випереджати конкурентів та пристосуватися до вимог користувачів. Так, бізнес-лідери, такі як Apple та Google, вже реалізували цю тенденцію.

Тепер, замість того, щоб набрати традиційні текстові запити в рядку пошуку, споживачі отримують швидкі та більш ефективні рішення.

Дивуйте своїх користувачів анімаціями та графікою руху

Рухи в вебдизайні, безумовно, викликають емоції у користувачів. Графіка та анімації руху – це чудові рішення для захоплення відвідувачів вашого вебсайту. В результаті статичний інтерфейс стає динамічним. Нижче ми надаємо кілька яскравих прикладів, щоб зачарувати вас. Але, по-перше, розгляньмо основні причини, чому ця тенденція настільки потужна і чому вона вражає:

Це творчий спосіб зробити ваш вебсайт відмінним та незабутнім.

Вона додає естетику до вашого бренду.

Завдяки графіці руху, користувачі стають ближчими до вас.

Вона усуває поганий UX і прискорює лояльність клієнтів.

Акцентуйте увагу за допомогою жирних шрифтів

Хоча це не нова тенденція, вона все ще захоплює користувачів і є хорошою методикою, щоб підкреслити продукт або особливість шляхом вибору жирних шрифтів для заголовків. Жирні шрифти допомагають поліпшити зручність використання та візуальний сенс. Річ у тому, що користувачі, як правило, звертають увагу на перші рядки на вебсайті, тому це гарна ідея для сміливих заголовків.

Інтерактивне оповідання краще передає сенс

Ми вже згадували багато різних тенденцій, які спрацьовують, однак, існують абсолютно нові тенденції, які домінуватимуть у 2021 році. Серед них – інтерактивне оповідання, яке добре підходить для B2B брендів, які хочуть використовувати силу цифрових інновацій, щоб розповісти історії.

Якщо ви хочете поставити акцент і виділити важливі точки на своєму вебсайті, зберігаючи інтерес користувача, оповідання та анімаційні історії зможуть наблизити потенційного клієнта до вашого продукту. Що вам варто зробити? Зробіть свою історію захопливою, використовуючи експерименти, рухи, масштабування та ін. Проте не забувайте, що на цю техніку треба витратити чимало часу. Якщо ви шукаєте вебдизайнерів для відтворення ваших ідей, команда Northell у вашому розпорядженні.

Готові до гарячих тенденцій графічного дизайну у 2021 році?

Отже, як ви бачите, зараз 2021 принесе нам велику кількість сюрреалістичних та футуристичних дизайнів, доповнених засобами масової інформації та анімації для покращення досвіду користувачів. Без сумнівів, ці тенденції вимагають високої швидкості завантаження вебсторінки та надійний UX. Якщо ви шукаєте вебдизайнерів, які б допомогли вам побудувати сучасний вебсайт або додаток, зв'яжіться з нами. Ми надамо вашому продукту друге дихання.

3551