6 нейромереж для малювання зображень зі слів (промпт)

Кількість нейромереж, що малюють картинки по промптам поступово зростає. Крім популярних Midjorney або Stable Diffusion, у глобальній мережі знайдеться кілька менш відомих, але досить продуктивних нейромереж. З них у цьому матеріалі описані ті, в яких не потрібно довго і болісно розбиратися в налаштуваннях, щоб отримати заповітне зображення. Як стверджують спеціалісти Zazor Net - все просто, відкрив, ввів запит і насолоджуєшся результатом.

Craiyon

Досить проста в плані освоєння нейромережа, інтерфейс якої включає вікно для промптів (запитів) і кілька корисних функцій. Користувач може вибрати в якому стилі зробити зображення малюнок, фотографія або живопис. Ще одна корисна фішка - негативні запити, за допомогою яких можна виключити небажані елементи в зображенні.

Craiyon

Загалом робота з Craiyon нескладна. Запит вводимо англійською. Можна сформувати його за допомогою перекладача. У принципі мережа вловлює і запити українською, проте результат у цьому випадку буде неточним.

Як видно, мережа на один запит виводить одразу дев'ять варіантів одного зображення. Який вибрати – вирішує користувач. Якщо нічого не подобається, то змінюємо запит, додаємо новий опис або вдаємося до підказок помічника.

Крім генерації, є функція видалення тла з отриманого зображення.

Нейросітка безкоштовна, водночас є платні тарифи, які дозволяють знизити швидкість обробки зображень.

Kandinsky

Відносно молода нейромережа, що набирає популярність, яку можна випробувати в чат-ботах, але найкраще зробити це на платформі Fusion Brain. Робота в нейромережі вимагає обов'язкової реєстрації, після чого можна вільно створювати зображення. Генерація безкоштовна.

Kandinsky

Якщо є проблеми з ідеями для промптів, можна скористатися асистентом ArtGPT, який запускається натисканням на кнопку поруч із вікном запитів.

Також можна ввести негативний промпт, щоб виключити небажані елементи в зображенні. Після цього вибираємо стиль (або описуємо його в самому запиті) та отримуємо готовий результат. Після того, як освоїмося, можна вивчити додатковий функціонал, хоча його тут не дуже багато.

Найбільш цікаво виглядає функція «Ластик». Натискаємо на неї, вибираємо радіус і стираємо якусь частину або елемент на зображенні.

Фішка в тому, що ми можемо замінити віддалену ділянку інше зображення, ввівши потрібний запит.

Зображення генеруються в декількох форматах, на вибір: 1:1 (1024 × 1024 пікселів), 2:3 (680 × 1024), 3:2 (1024 × 680), 9:16 (576 × 1024), 16:9 ( 1024 × 576).

NightCafe

Нейросітка, що використовує різні моделі, серед яких найвідоміша Stable Diffusion XL (SDXL). Для роботи в мережі потрібна обов'язкова реєстрація через пошту або облікові записи Google і Apple. Після реєстрації у користувача буде свій профіль, де можна переглянути свої роботи та зробити деякі налаштування. Втім, працювати в сервісі можна відразу після входу на сайт. У вікні пишемо свій запит, вибираємо стиль (фірмовий NightCafe, кінематографічний, реалістичний) та милуємося результатом. Запити найкраще писати англійською. Також є можливість створити картинки за запропонованими нейромережею запитами-підказками.

NightCafe

Є ще кілька функцій, таких як покращення якості зображення, вибіркове редагування певних областей, обрізання, видалення тла.

NightCafe також працює як своєрідна соціальна мережа, в якій можна оцінити роботи інших користувачів, написати коментарі та отримати відгук на свої роботи. Також, за бажання, можна взяти участь у щоденних завданнях створити зображення на певну тематику.

Створення картинок у сервісі безкоштовне, проте на добу дається п'ять кредитів, які витрачаються на створення зображень. За одне зображення списується один кредит. У той же час отримати кредити можна за активну роботу в нейромережі, оцінювання інших користувачів.

Є кілька платних тарифів, найдешевший з яких, на даний момент, коштує трохи більше $4,79, а найдорожчий - майже $39,99. Платні тарифи дають доступ до більшої кількості зображень, анімації, інших моделей, а також дозволяють створювати свої моделі.

Dream by Wombo

Нейросітка з обов'язковою реєстрацією та досить мінімалістичним інтерфейсом. В основному вікні поле для введення промптів нижче можна вибрати, в якому стилі буде виглядати зображення.

Якщо ніякий стиль не подобається, натискаємо на іконку «Без стилю». Однак у такому разі нейромережа не завжди коректно обробляє запит і видає якісну картинку. Деякі стилі можна використовувати лише у «Преміум», тобто у платній версії.

Dream by Wombo

Також можна завантажити своє зображення або скористатися наявними на сервісі, щоб нейромережа створила свій власний стиль на його основі.

Зображення з різними стилями. Помітно, що є проблеми із промальовуванням деяких деталей

Dream by Wombo

Dream by Wombo можна скористатися безкоштовно. У цій версії нейромережа видає один варіант згенерованого зображення. Також є платна версія. У ній нейромережа запропонує одразу чотири згенеровані варіанти зображення за одним запитом замість одного у безкоштовній версії. Також зменшується час створення картинок.

Easy-Peasy.AI

Власне, перед нами агрегатор нейромереж, що включає такі моделі, як DALL-E 3, FLUX.1, Midjourney v6, Stable Diffusion 3.0 і Stable Diffusion XL. Користувач пише запит і вибирає, у якій із нейромереж буде генеруватися зображення. Залежно від вибраної моделі, змінюватимуться розміри згенерованих зображень. Наприклад, Stable Diffusion XL пропонує розмір 1024×1024.

Easy-Peasy.AI

Додатково можна вибрати стиль, у якому буде згенеровано зображення. Список досить значний, але мінус у тому, що візуального перегляду стилів немає, і вибирати стиль доведеться досвідченим шляхом.

Також є функція випадкових підказок, тобто вже готових промптів, які можуть допомогти досягти якіснішого результату. Сервіс безкоштовний, проте по-справжньому оцінити його функціонал у безкоштовній версії не вдасться.

Після реєстрації користувачеві дають лише п'ять кредитів. При цьому, наприклад, Midjourney v6 за одну генерацію потребує 8 кредитів, а DALL-E 3 — лише два кредити. Найекономніша - Stable Diffusion XL, яка за одну генерацію вимагає 0,25 кредиту. Є кілька платних тарифів, найдорожчий з яких коштує $40 на місяць і пропонує 700 кредитів, а також додатковий функціонал.

Starryai

Ще одна нейромережа з можливістю перегляду робіт інших користувачів та публікації своїх зображень у соціальних мережах. Для роботи потрібна реєстрація, після чого користувач отримує доступ до функціоналу Starryai. Для початку роботи потрібно натиснути кнопку «Створити».

Starryai

Пишемо запит, вибираємо стиль та запускаємо процес генерації. Крім основного функціоналу, можна вибрати розмір полотна, вибрати кількість зображень, що видаються в одному запиті, створити власний стиль на основі завантажених фотографій або картинок.

Поруч із вікном запиту є пара кнопок. Натиснувши кнопку «Надихни мене» (Inspire me) ми викличемо вже готові промпти, які можна використовувати або взяти за основу свого запиту. Кнопка «Конструктор підказок» допомагає сконструювати свій запит, вибрати стиль, композицію, схожість із будь-яким матеріалом (пластик, залізо тощо).

Крім текстового запиту ми можемо генерувати зображення на основі своїх картинок, причому можна завантажити їх окремо для генерації стилю, обличчя або композиції.

Нейросеть безкоштовна, проте для роботи дається обмежена кількість кредитів (або люменів), які можна поповнити раз на добу (дають п'ять люменів) або ж поповнювати, оцінюючи роботи інших користувачів або публікуючи свої роботи в соціальних мережах. Генерація одного зображення коштує 1 люмен. Також є платні тарифи, що дають збільшений ліміт люменів та можливість створити масу генерацій.

За підтримки порталу zazor - ми розглянули кілька нейромереж, в яких ви без особливих зусиль зможете поекспериментувати і створити круті зображення. У коментарях додавайте свої улюблені нейромережі, де ви займаєтеся творчістю.

512
Спільнота
Відеотека
Про нас