AI-аватари для створення відео: огляд сервісів та створення відео за допомогою нейромереж та віртуальних аватарів

В епоху зростаючої популярності штучного інтелекту та онлайн-контенту, віртуальні аватари стають дедалі більш затребуваними. Інноваційні технології пропонують широкий спектр можливостей для поліпшення ваших відео, презентацій і навчальних матеріалів, роблячи їх більш цікавими, професійними та індивідуалізованими.

Завдяки можливості анімації та повної кастомізації, аватари можуть надавати інформацію в доступнішій та інтерактивнішій формі, демонструвати різні процеси та інструкції, спрощуючи сприйняття і запам'ятовування основних ідей.

Віртуальні аватари також є потужним інструментом для створення унікального і захопливого контенту, що вирізняється з-поміж конкурентів. Вони можуть бути інтегровані в різні формати контенту, такі як: відео, блоги, подкасти та соціальні мережі, надаючи необмежені можливості для творчості та інновацій. За допомогою AI-аватарів ви можете створювати контент, який точно відповідає вашому стилю, бренду та аудиторії.

Сьогодні ми зануримося у світ відеосинтезу та штучного інтелекту, щоб розглянути альтернативи популярній платформі Synthesia. Багато хто вже знає її можливості, на сьогодні розглянемо аналоги. Вам цікаво створювати унікальні відео з мінімальними зусиллями? Тоді ця стаття для вас!

Огляд 5 альтернатив Synthesia

Разом із Synthesia, на ринку існує безліч інших сервісів, що надають можливість створення віртуальних аватарів на основі передових технологій штучного інтелекту для різних типів контенту. Представляємо п'ять варіантів альтернативних сервісів, здатних допомогти вам створювати власний унікальний контент.

1. DeepBrain 

Це платформа штучного інтелекту, що пропонує рішення для створення віртуальних аватарів, які можуть бути використані в різних форматах контенту. У них є аватари вчителів, консультантів та інших професій, також є можливість створювати власних аватарів.

Плюси та мінуси на нашу особисту думку – особливості:
 • понад 80 мов
 • понад 100 варіантів аватарів
 • 3D персонажі

Мінуси:

– Специфічний підбір аватарів під новини
– Немає можливості налаштувати інтонацію

Ціни
1. Стартер: 29 доларів на місяць. Включає 20 хвилин відео на місяць і 11 аватарів.
2. Підприємство: на замовлення. Створюйте необмежену кількість відео, користувацькі аватари зі штучним інтелектом і функції жестів.

2. Colossyan

Це сервіс, який надає інструменти для створення та анімації віртуальних аватарів на основі штучного інтелекту та машинного навчання. Можна налаштувати вік, емоції та вирази облич АІ-акторів. Це може виглядати так, ніби аватар хмуриться або має літній вигляд, показує смуток тощо.

Плюси та мінуси на нашу особисту думку – особливості:

 • понад 70 мов і варіантів
 • запис екрану в додатку
 • створення власного аватара
 • відео субтитри

Мінуси:
– Більш явне використання формату Deepfake
– Немає можливості завантажити аватара без фону

Ціни
Варіюються залежно від того, скільки хвилин відео потрібно:

1. Безкоштовно: 5 безкоштовних хвилин відео та два аватари.
2. Базовий: 30 доларів на місяць. Включає в себе 10 хвилин відео на місяць і 12 аватарів.
3. Плюс: 100 доларів на місяць. Доступ до 40 хвилин відео на місяць і до всіх преміальних аватарів.
4. Підприємство: на замовлення. Отримайте функції спільної роботи, аналітичні інструменти та автоматичний переклад відео 25 мовами.

3. ELAI

Це платформа, яка пропонує створення віртуальних аватарів на основі AI для навчання, презентацій та інших видів контенту. Надає зручний інтерфейс, можливість створення аватарів з різними стилями та налаштуваннями, а також інтеграцію з популярними платформами відео- та аудіоконтенту.
Є кілька додаткових послуг, що виходять за рамки їхніх планів, такі як: користувацькі аватари, аватари для селфі, клонування голосу і мультяшний аватар.

Плюси та мінуси на нашу особисту думку – особливості:

 • 35 аватарів
 • індивідуальне налаштування аватарів
 • понад 65 мов
 • понад 450 голосів

Мінуси:
– Немає можливості завантажити аватара без фону

Ціни
1. Безкоштовно: 1 хвилина відео на місяць і всі аватари.
2. Базовий: 29 доларів на місяць. Включає 15 хвилин відео на місяць і доступ до загальнодоступного API.
3. Розширений: 99 доларів на місяць. Включає 50 хвилин відео, відео 4K Ultra HD і завантаження користувацької музики.
4. Корпоративний план: індивідуальний. Отримайте виділеного менеджера по роботі з клієнтами та необмежену кількість користувачів.

4. Movio

Це платформа для створення анімованих відео з використанням віртуальних аватарів на основі штучного інтелекту. Є функція, яка коштує додаткових грошей для створення користувацьких аватарів. Можна поміняти своє обличчя на аватар AI з будь-яким планом.

Плюси та мінуси на нашу особисту думку – особливості:

 • понад 100 реальних і комп'ютерних аватарів людей
 • понад 200 шаблонів
 • понад 20 мов

Мінуси:
– У аватарів різна якість з погляду корекції кольору
– Немає можливості завантажити аватара без фону

Ціни
Тарифні плани різняться залежно від того, скільки хвилин відео потрібно:

1. Безкоштовно: включає 1 хвилину кредитів на відео на місяць і до 5 хвилин на відео.
2. Essential: 24 долари на місяць. Поставляється з 10-хвилинними кредитами на відео на місяць, автоматичними субтитрами і необмеженим хостингом.

3. Плюс: 180 доларів на місяць. До 90 кредитів на відео та доступ до API.
4. Підприємство: тарифний план, що налаштовується.
Для створення власного аватара необхідно придбати окремий план за 199 або 1 000 доларів на рік залежно від потреб.

5. Synthesys

Це платформа для створення віртуальних аватарів з використанням AI, яка надає інструменти для створення навчальних матеріалів, презентацій і відео. Має 15 синтетичних людських голосів, доступних тільки англійською мовою.

Плюси та мінуси на нашу особисту думку – особливості:

 • понад 66 мов із 254 різними голосами
 • 74 справжніх людських аватари
 • клонування голосу

Мінуси:
– Немає безкоштовної демо-версії
– Немає можливості завантажити аватара без фону
– Кожне відео може тривати лише одну хвилину, що може бути незручним для розробників контенту

Ціни
1. Людський студійний синтез: 39 доларів на місяць. Включає необмежену кількість відео та повне налаштування відео.
2. Синтез аудіо: 29 доларів на місяць. Необмежена кількість закачувань і доступ до 38 реальних людських голосів.
3. Синтез аудіо та людини в студії: 59 доларів на місяць.

Для створення власного аватара потрібно буде платити 497 доларів на рік.

Що стосується клонування голосу, річний план коштує 297 доларів.

Після ретельного аналізу ринку, наш вибір для детального огляду припав на сервіс, який є найбільш схожим із Synthesia - ELAI.

Детальний огляд ELAI

ELAI надає потужні інструменти для створення та налаштування віртуальних аватарів на основі AI. Сервіс має зручний інтерфейс, пропонує різноманітність стилів і налаштувань для аватарів, а також інтеграцію з популярними платформами відео- та аудіоконтенту.

Як використовувати сервіс і використовувати всі “плюшки”

1. Зареєструйтеся на платформі ELAI. На головній сторінці облікового запису ви зможете обрати, що саме створити:

 • Усі шаблони: створюйте відео використовуючи ефективні шаблони, які можна редагувати та індивідуалізувати під себе 

 • Використання GPT-3: ця інтеграція допомагає не переходити окремо в GPT, щоб написати сценарій для відео. Тобто, ви всередині самого сервісу можете скористатися можливостями іншої нейромережі.

 • Створити з URL: скопіюйте URL-адресу допису в блозі або текст і перетворіть його на відео. Ця можливість економить ваш час і вирішувати багато бізнес-завдань. Наприклад, якщо у вас є розділ FAQ, який необхідно доповнити відео або потрібно перевести новини компанії у відеоформат.
 • Електронна комерція: створюйте відео про продукти електронної комерції. Чудова функція для створення міні-презентацій продукту, інформативних відео для соціальних мереж та інше.
 • З презентації: завантажте файл PDF і перетворіть його на відео. Це дуже актуально, якщо у вас раніше були вже створені презентації для відділу продажів, клієнтів або для вебінару та інше.  

І звичайно ж, найголовніше створення власного аватара. Які можливості є у сервісу:

1. Індивідуальний аватар: Ви можете вибрати аватара, який вам підходить із представлених варіантів та підібрати одяг. Ви можете розмістити аватара на екрані або інтегрувати його в кружок для презентацій, якщо це необхідно.

2. Індивідуальний фон: Ви можете обрати будь - який футер для аватару та редагувати його під свій лад. Це може бути як і колір, готовий шаблон, так і фото,відео, які ви можете вибрати в бібліотеці сервісу або ж завантажити власні медіафайли. Також є можливість завантажити аватар на будь-якому однотонному футері, у зручному для себе розмірі (9:16, 16:9 та 1:1), щоб ідеально вставити його у ваш відео-контент.

3. Розширенні налаштування відео: У редакторі можете вибрати готові відео шаблони або зробити власне відео за декілька хвилин. Також можна створювати необмежену кількість окремих сцен, щоб змінювати аватари та робити динаміку, вставляти різний текст. На відео до аватару можна додавати GIF – файли, наклейки, фігури, текст, анімацію, музику тощо.

4. Індивідуальне озвучення: Ви можете обрати налаштування голосу та мову, якою буде говорити ваш аватар. Також є можливість вставляти власні озвучення, до яких аватар буде підлаштовуватися.

Знаючи всі можливості сервісу, перейдемо до того, як же його можна використовувати в маркетингу:

1. Навчальні матеріали: створення відеоуроків за допомогою аватара для навчання студентів чи співробітників новим навичкам та знанням.Також ідеально підійде для розділу FAQ.

2. Презентації: використовуйте для озвучення презентацій до вебінару, майстер-класів, матеріалів для продажів та інше. Особливо корисно для тих компаній, які не мають постійного ведучого для "невеликих" маркетингових завдань.

3. Маркетингові кампанії: використовуйте аватар для створення рекламних відео, привертаючи увагу аудиторії до вашого продукту або послуги.

4. Соціальні мережі: аватари можуть стати унікальним та інтерактивним елементом вашого контенту в соціальних мережах, збільшуючи залучення аудиторії та розповсюдження вашого контенту.

Подивіться на приклад, який створюють автори проєкту на основі свого ж ШІ – це вражає!

Висновки

Розглянувши 5 сервісів, можемо зробити висновки, що існує безліч рішень для створення віртуальних аватарів на основі AI, кожен з яких пропонує свої унікальні можливості та особливості. Важливо визначити, який сервіс найбільше підходить для ваших потреб та уподобань. Рекомендується випробувати кілька платформ, щоб знайти той сервіс, який відповідає вашим очікуванням та цілям. У ході вибору варто врахувати унікальні функції кожного сервісу, відгуки користувачів та вартість послуг.

Одним із сервісів, який заслуговує на увагу, є ELAI. Ця платформа пропонує потужні інструменти для створення віртуальних аватарів і має інтуїтивний інтерфейс. ELAI також надає можливість інтеграції з популярними платформами відео- та аудіоконтенту. Втім, рішення про вибір сервісу залишається на ваш розсуд, оскільки кожен із представлених сервісів має свої переваги та особливості.

Розвиток AI-аватарів продовжує набирати обертів, обіцяючи принести з собою нові можливості та перспективи створення контенту. У майбутньому, AI-аватари стануть ще більш реалістичними та функціональними, дозволяючи створювати вражаючий контент із мінімальними витратами часу та ресурсів.

Крім того, AI-аватари будуть все активніше використовуватися з освітньою метою, надаючи персоналізовані навчальні матеріали та програми для кожного студента. Їхня присутність стане невід'ємною частиною віртуальної реальності, ігрових платформ, онлайн-освіти та інших сфер. Таким чином, вплив AI-аватарів на створення контенту лише посилюватиметься, приносячи нові тенденції та технології в цю область.

3813