Андрій Маноха, креативний директор UAMASTER: про виховання молодих спеціалістів, мінливі умови ринку працевлаштування та платформу Creative Practice


Нещодавно до створення освітньої платформи Creative Practice долучилось digital-агентство UAMASTERРозкажіть, які можливості проект надає ринку?

По-перше, Creative Practice — класна освітня ініціатива, яких, на жаль, досі мало в нашій країні. По-друге, цей проект — зручна можливість для креативного ринку підвищити планку входу до індустрії, як з боку молодих спеціалістів, так і зі сторони агенцій. По-третє, це виклик, а без викликів у креативі було б нудно.

І взагалі, якщо платформа реалізується в повній мірі, це стане постійною вигодою для всіх причетних.

Для агентств професійно-навчальна платформа потрібна, щоб виховувати молодих спеціалістів з високим рівнем кваліфікації під швидко мінливі умови ринку. Також це можливість перманентно підвищувати конкуренцію на ринку працевлаштування. Таким чином, новачки, які дійсно хочуть потрапити в креативну індустрію, будуть ставати більш амбітними і прискіпливими. В свою чергу, агенції будуть отримувати більш кваліфікованих працівників на старті.

Які завдання ринку повинна вирішувати Creative Practice?

На мій погляд, головна задача проекту — створити професійно-навчальну платформу у співпраці з агентствами, спеціалісти з яких увійдуть у штат педагогів-практиків. Отримуючи знання, студенти матимуть змогу підтвердити їх за допомогою системи оцінювання і подальшою їх сертифікацією через здачу іспитів. Таким чином, об'єднавши зусилля за допомогою платформи, агентства зможуть об'єктивніше оцінювати студентів, а сертифікація неминуче відсіє тих, хто слабо мотивований.

Як ви визначатимите, що проект реалізувався?

Буду стверджувати, що проект відбувся, коли почну відчувати, що мене витісняють з арени і треба активізуватись, щоб не відставати від молодих спеців :)

А якщо без жартів, то ознакою успіху проекту стане той факт, що між агентствами і молодими спеціалістами нарешті згенерується зв'язок і спільне бачення у форматі роботодавець — співшукач. Так як зараз, на жаль більшість співшукачів не знають, що від них вимагається, а роботодавці не можуть знайти гідні кадри і витрачають багато ресурсів на навчання стажерів і фахівців рівня джуніора.

Чому UAMASTER вирішили стати частиною цього проекту?

В UAMASTER люблять навчатися і ділитися своїми інсайтами. А Creative Practice надає базу для того, щоб якісно підвищити ці навички. Також ми віримо в проект ще тому, що на собі відчуваємо, як важко знайти необхідну людину в агенцію. Отже випускаючи на ринок спеціалістів, які розуміють, що від них будут чекати роботодавці, ми спрощуємо собі та іншим життя, вивільняючи час та ресурси на більш цікаві та продуктивні процеси.

Дізнатися більше про проект Creative Practice: www.creativepractice.com.ua

·
1334
·
super 4
Головна