Боротьба з криптострахами від WhiteBIT: активність, що перетворює страх на можливості

У сучасному світі криптовалюти набувають все більшої популярності, привертаючи увагу як новачків, так і досвідчених інвесторів. Однак, попри значний потенціал для вигідних інвестицій, деякі користувачі все ще вагаються через певні страхи та побоювання. Адже попри свої виклики, криптоіндустрія пропонує численні можливості для тих, хто озброєний знаннями та стратегіями. Озброївшись ефективними інструментами для роботи на ринку та захисту від потенційних “монстрів”, користувачі можуть з більшою впевненістю орієнтуватись у криптоіндустрії.

Цього Гелловіну WhiteBIT пропонує вам заглянути у вічі найпоширенішим криптозагрозам, а також спробувати побороти їх власноруч, приєднавшись до інтерактивної боротьби із криптомонстрами від WhiteBIT за посиланням. Та перш ніж кинутися у бій, вивчіть своїх супротивників, дізнайтеся якомога більше про головні страхи та ризики користувачів і, що найголовніше, як їх можна уникнути та/чи перемогти.

Шиткоїни: Не всі монети блищать

У криптовалютному світі термін «шиткоїн» використовують для позначення низькоякісних криптовалют, які не мають реальної цінності або технічної підтримки. Такі монети можуть здаватися привабливими через агресивні маркетингові кампанії або медійні тренди, але, як правило, вони створюються без серйозного технологічного підґрунтя. Шиткоїни часто створюються для швидкого залучення грошей від інвесторів, які купують активи на хвилі гучного хайпу.

Особливості шиткоїнів: як їх розпізнати?

Інновації — check: шиткоїни зазвичай не пропонують нічого нового в технологічному плані. Це можуть бути просто копії вже існуючих монет або проєкти, що не мають реальної цінності й інноваційності на ринку.

Прозорість команди — check: більшість таких проєктів створюються невідомими особами, які не надають жодної інформації про свою компетентність або досвід у блокчейн-технологіях.

Хайпомаркетинг — check: зазвичай шиткоїни супроводжуються агресивними рекламними кампаніями чи медійним хайпом, які обіцяють миттєві прибутки або швидке й неймовірне зростання вартості без смс і реєстрації.

Стратегія розвитку — check: криптовалютні проєкти, які мають чітку дорожню карту та стратегію розвитку, мають більше шансів на успіх. Обов'язково прочитайте whitepaper проєкту, звертайте увагу на такі деталі, як цілі проєкту, план впровадження технологій і потенційні ринки.

Ліквідація та маржин-кол: танець на лезі ножа у трейдингу

Ліквідація та маржин-кол є основними ризиками, пов'язаними з торгівлею на криптовалютному ринку з використанням позикових коштів або кредитного плеча. Дані терміни описують процеси,коли біржа вимагає додаткові кошти для підтримки позицій (маржин-кол) та коли позиції трейдера автоматично закриваються через недостатнє покриття (ліквідація).

Трейдь відповідально! Пам’ятай про ризики:

  • Високу волатильність ринку. Ціни криптовалют можуть різко коливатися, і навіть невелике падіння може призвести до ліквідації вашої позиції.
  • Психологічний тиск. Постійне спостереження за цінами та ризик втрат може призвести до стресу та імпульсивних рішень.
  • Автоматичні ліквідації. Як тільки ваш баланс на біржі стає нижче порогу для підтримки позицій, вона вправі автоматично закрити вашу позицію, що може призвести до втрати значної частини ваших інвестицій.
  • Фішингові атаки: Не кожен лист, це лист із Гоґвортсу.

Фішингові атаки є одним із найбільш поширених типів шахрайства в криптосвіті. Мета фішингу — обманом змусити користувачів розкрити свої особисті дані або приватні ключі, отримати доступ до криптогаманців та викрасти кошти.

Як не потрапити на гачок?

Перевіряйте URL: Перед тим, як вводити свої дані на будь-якому вебсайті, завжди перевіряйте URL-адресу. Найчастіше фішингові сайти мають незначні відмінності в доменних іменах, наприклад, замість звичного whitebit.com може бути whittebit.com або whitebit.co.

Використовуйте 2FA: Двофакторна аутентифікація — це +100 до захисту до вашого акаунту. Навіть якщо шахраї отримають ваші паролі, вони не зможуть отримати доступ до акаунту без додаткового коду, який надходить на ваш телефон або пошту.

Не відкривайте підозрілі листи та повідомлення: Отримали несподіване повідомлення або лист від «представника бірж», що закликає перейти за посиланням або надати дані? Краще перевірте свій акаунт самостійно, а не довіряйте подібним повідомленням.

Не вводьте свої приватні ключі або seed-фрази на «лівих» вебсайтах: Якщо вас просять надати ці дані, це на 99.9% спроба шахрайства.

Регулярно оновлюйте ПЗ: Зловмисники можуть використовувати слабкі місця у застарілих версіях програмного забезпечення. Регулярно оновлюйте ваш криптогаманець, антивірус та інші інструменти для захисту.

Криптозима: про що попереджав Нед Старк?

Криптозима — це термін, що позначає періоди тривалого спаду на ринку криптовалют. У такі періоди ціни на активи знижуються на десятки відсотків, а обсяги торгів значно падають. Інвестори часто втрачають значні суми через спад ринку, і багато криптопроєктів зазнають банкрутства через нестачу фінансування.

Криптозима — близько?

Довгострокові інвестиції. Слід інвестувати лише в перевірені проєкти, які мають сильну команду та технології, і зберігаючи активи навіть під час ринкових коливань. Історія показує, що ринок криптовалют має циклічний характер, і після криптозими настають періоди зростання.

Диверсифікація портфеля. Дана стратегія передбачає розподіл інвестицій між різними активами для зниження ризиків. У контексті криптозими це означає, що не варто вкладати всі кошти в один криптоактив, інвестуючи в кілька проєктів.

Не піддавайтеся паніці. Важливо зберігати холодний розум і слідувати своїй інвестиційній стратегії. Спад — це природна частина ринкових циклів, і ті, хто здатен утримати позиції, зазвичай отримують вигоди під час відновлення ринку.

Криптовсесвіт сповнений як і скарбів, фінансових можливостей, так і загадок та страхів: шахраї, флешкраші, фішингові демони, що намагаються збити вас зі шляху. Вони завжди блукають десь поруч, готові напасти на ваші активи, коли ви найменше цього чекаєте.

Та чи боїться справжній герой монстрів? Ні. Він вивчає їхні слабкості, озброюється знаннями та стратегічними рішеннями, і коли криптозагрози намагаються застати його зненацька, готовий зустріти їх віч-на-віч. Монстри будуть існувати завжди, але вони не здатні перемогти тих, хто готовий до битви. А тепер у вас є необхідні знання, сила й усі можливі карти в рукаві, аби впевнено продовжити боротьбу за Криптовсесвіт разом із друзями!

Що зробити?

  1. Зареєструватися на WhiteBIT і підтвердити особу (KYC), якщо ще цього не зробив;
  2. Натиснути кнопку «Взяти участь» на сторінці Акції;
  3. Зробити репост допису про Акцію в Instagram або X;
  4. Виконувати завдання на сторінці Акції швидше за інших;
  5. Заповнити Google-форму, в якій вказати нікнейм на WhiteBIT, нікнейм у соціальній мережі, в якій зробив репост, і гаманець у мережі Polygon.

Старт: 21 жовтня о 12:00 (UTC)

Фініш: 28 жовтня о 12:00 (UTC)

Оголошення переможців: 31 жовтня

Переможці: 200

Призовий фонд: 4000 USDT + 2500 USDTB + NFT

Розподіл призового фонду:

  • 1-100 місце — 20 USDT + 25 USDTB + тематичний NFT;
  • 101–200 місце — 20 USDT + тематичний NFT;
  • Усі інші учасники — тематичний NFT.

Більше про правила та умови участі в Акції «Halloween Gamedrop: криптогерої vs. криптомонстри» читайте за посиланням.

408
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас