Бро-паті в ірландському форматі або Як відсвяткувати день Святого Патрика?

Jameson та Publicis Ukraine розповідають небанальну історію про Ірландію у спеціальній промо-кампанії до дня Святого Патрика.

Що ми знаємо про Ірландію? Лепрекони, конюшина, руда борода, день Святого Патрика. А якщо розповідати про цю країну без використання шароварщини по-ірландськи? То тут без Jameson вже не розібратися. Звісно, там де Jameson – там БРО. А де БРО – там Паті.

Саме такий хід думок був у команди Publicis Ukraine, якій Pernod Ricard Ukraine за результатами пітчу доручив розробку ідеї та матеріалів для промо-кампанії, присвяченої Дню Святого Патрика.

Мало хто вже пам’ятає, коли саме народився цей святий, і завдяки чому він, власне, став таким відомим. Але Jameson знає напевне: саме цей день – твій законний привід відірватися з друзями. А тут ще й така нагода, адже саме завдяки одному з найвідоміших ірландських віскі у світі ти маєш можливість потрапити до Ірландії, завітати до музею Jameson та залишити свій слід у історії! А як іще, БРО?!

Тож вирушай святкувати, знаходь акційний офер у барах і ресторанах і можливо пощастить саме твоїй компанії друзів. А щоб Jameson легше було знайти, Publicis Ukraine розробила цілий сет рекламних матеріалів. 

Діджитал-підтримку кампанії здійснює агенція Performics, яка разом із Publicis входить до складу Publicis Groupe Ukraine. Стеж за новинами та дізнавайся умови акції у брендових спільнотах Jameson: FB та Instgram

Команда агентства Publicis Ukraine:

Руслан Паламарчук – Creative Director

Роман Поліщук – Art Director

Денис Урусов – Senior Copywriter / Group Head

Іванна Скульська-Лов – Managing Director


Команда агентства Performics:

Олександр Федик – Senior SMM Specialist

Роман Чепкунов – Project Manager Team Leader


Команда Pernod Ricard Ukraine:

Андрій Павлов – Brand Manager Jameson

Марія Борисюк – Junior Brand Manager Jameson

Євген Семененко – Creative Excellence Manager

Тетяна Крупенко – Maketing Director 


·
1351
·
goodsuper 2
Головна