“Це по роботі”: про бізнес, маркетинг та ІТ — Андрій Чумаченко

Світові та українські медіа все частіше публікують розслідування про бізнес, проводять метадослідження ринку та аналізують дискурс новин – цінний контент з’являється щодня. Його публікують набагато швидше, ніж ми здатні засвоїти.

Відтепер спеціалісти в ІТ, підприємці та маркетологи можуть делегувати аналітику головних подій тижня, про які говорять медіа, нам – співзасновнику агентства Netpeak Андрію Чумаченку та Роману Єфременку, моєму колезі, який керує відділом маркетингу.

Щотижня ми обговорюємо найголовніші теми про ІТ, маркетинг та бізнес у подкасті “Це по роботі”. Свою звичку обговорювати новини «по роботі» ми оформили у проєкт, в якому відверто ділимось думками про топ-новини зі сфери.

Чесні історії про бізнес – найцінніший контент

Оскільки виникло багато форматів контенту про бізнес, з’явився попит на історії підприємців про те, як вони розвивали свої компанії, якими інструментами та технологіями користувались. Багато бізнесів починають відверто говорити про свої «факапи»; а про тих, які мовчать, медіа розслідують. З’явилась тенденція розповідати про бізнес прозоро.

Це дало нам можливість висвітлити у третьому сезоні історії про ситуацію з судовою справою MacPaw, оновлений Держстат, Ельдорадо та інші компанії чи установи України.

Ті, хто працюють у сфері бізнесу, маркетингу та ІТ потребують історій про реальний досвід компаній. Формат подкасту “Це по роботі” дозволяє нам відверто ділитись своїми думками про новини, які ми вважаємо важливими, та аналізуємо їх з точки зору фахівців, у яких багато років власного досвіду у маркетингу та бізнесі.

В одному з випусків ми з Романом обговорювали гендерну нерівність у доходах між чоловіками та жінками в Україні. Здавалося б, ця тема стоїть осторонь ІТ чи маркетингу, проте вона резонує з цими сферами. Реакція слухачів була надзвичайно позитивною; вони ділились тим, що це питання потребує більшої уваги. Це свідчить про те, що подкаст досягає своєї мети – інформація пробуджує усвідомлення серед тих, хто раніше міг не замислюватися над певними проблемами.

Формула “Це по роботі” складається з підбірки перевірених новин, експертної аналітики та чесної дружньої розмови. Якщо ребрендинг Твіттеру у “Х” ми вважаємо невдалим, то ми чесно дамо це знати. Власне, ви можете почути наші думки про це в одному з епізодів.

Скільки можна про роботу…

Випасти з контексту того, що відбувається в ІТ, дуже легко. Зважаючи, що українці мають постійно слідкувати за політичними та економічними новинами, з’являється фільтр на іншу інформацію. А в цей час десь Ілон Маск знову влаштовує черговий «крінж», зменшується кількість українських ІТ-компаній, а OpenAI менш ніж за рік свого існування змінює світ. Ми викладаємо аналітику подій для всіх, у кого немає часу читати десятки каналів про роботу.

Тим паче, що бізнес, маркетинг, ІТ – це не лише робота. Це сфери, які впливають на економіку, часто – політику, а потім починають впливати на нашу рутину. На перший погляд здається, що “Це по роботі” – подкаст маркетологів для маркетологів, а насправді його слухають ті, хто хоче бути в курсі найголовніших подій бізнесу та digital-у в Україні та світі.

Головна мета подкасту – відкривати нові горизонти для людей у часи, коли інформаційний простір заповнений новинами про війну. “Це по роботі” – простір, де можна дізнатися про позитивні зміни в технологіях та бізнесі, зокрема в Україні.

Ми з Романом не претендуємо на звання ультимативних експертів; наша ціль – привернути увагу аудиторії до позитивних змін і новин, які формують наше завтра. Щоб приєднатись до наших розмов, вмикайте подкаст щопонеділка на YouTube та Apple Podcasts.

821
Спільнота
Відеотека
Про нас