Це так не працює! Наші лайфгаки в роботі з ШІ

Чим детальніше ти пропишеш задачу — тим кращим буде результат. Здається, цю аксіому про роботу з ШІ знають всі, але ж не всі їй слідують.

Ми багато працювали та експериментували з інструментами ШІ та зараз готові поділитись із вами найцікавішими лайфгаками та відкриттями. Наші поради, як “приборкати” та “навчити” ШІ — гортайте у каруселі.

Анна Плющевська,
Creative Director, Be—it Agency

З веселого — не варто дякувати штучному інтелекту за його роботу. Він постійно вчиться і теоретично здатен розвинути в собі людські емоції та свободу волі, якщо йому в цьому допомагати. В “Матриці” жити не хочеться, знаєте 🙂
А якщо серйозно — чим детальніше ти пропишеш задачу, тим кращим буде результат. Хорошим лайфгаком вважаю якнайкраще прописати особистість, від імені якої ШІ генеруватиме ідеї, бо тоді створений ним контент матиме більшу цінність та кращі показники.

Владислав Рибалко
Graphic designer, Resilient Ukraine

Не обмежуйтесь лише одним інструментом. Попросіть ChatGPT написати вам ідеальний промпт для Midjourney, згенеруйте близьку до ідеалу картинку, а потім допрацюйте деякі дрібні деталі в АІ редакторі фотошопу. Отриманий результат необхідно прогнати через Topaz і ви отримаєте на руки витвір мистецтва у шикарній якості – саме таким, яким ви його задумали у себе в голові.

Анна Іванова
Senior Account Executive, Be—it Agency

По-перше, виділіть час на те, щоб зрозуміти, що саме вам потрібно від ШІ. Це не магічна скринька, яка за вас знає чи здатна вгадати, якщо ви самі цього не знаєте – це так не працює. Для ефективного результату думайте наперед, стратегічно плануйте та правильно брифуйте ШІ. Пояснюю на прикладі тексту: врахуйте у своєму завданні все від параметрів на кшталт обсяг, структура, тон голосу, словник, які дані в якому абзаці мають міститись тощо – до самого наповнення. Тут не вийде так, як у роботі «вручну» – почати та в процесі зрозуміти, що саме я хочу, а тоді адаптовувати та переписувати.
Моя друга порада – прописати ШІ роль. Наприклад, для роботи над пресрелізом я прописую роль копірайтерки. Назвемо її Катерина. Вона має великий досвід в комунікаціях на боці глобальної технологічної компанії. В результаті Катерина виписує непогану канву пресрелізу для запуску нового рішення на ринку. Тобто я виділила час, аби прописати цей сторітелінг – умовно промпт, але в текстовому форматі – і тоді ШІ якісніше та ближче до бажаного результату пропонує варіанти, які потім не проблема допрацювати самостійно.
426
Спільнота
Відеотека
Про нас