Чи може ChatGPT написати якісну рекламну статтю?

Про ChatGPT зараз можна прочитати практично на будь-якому новинному порталі, подивитись відео на кожному з популярних техноканалів на YouTube і найголовніше — з 18 лютого 2023 року можна користуватися ним легально в Україні!

Ми сьогодні не будемо всоте розповідати вам про те, що таке ChatGPT, як працює ця мовна модель і чому весь світ зійшов через це з розуму. Натомість хочемо провести невеликий експеримент і на особистому прикладі зʼясувати, чи дійсно чат-бот здатен створити унікальну, якісну та корисну статтю, яку буде не соромно розмістити на сайті та яка не призведе до накладення санкцій з боку пошукових систем.

Отже, пропонуємо вашій увазі експеримент команди Elit-Web. Для початку просимо переглянути текст, а далі ми коротко розповімо, яким чином ми його створювали та до яких висновків дійшли. Тема: «5 причин замовити SEO-просування в Elit-Web».

Почнемо!

5 причин замовити SEO-просування в Elit-Web

Elit-Web — одна з провідних агенцій інтернет-маркетингу в Україні та частина IT-групи Wezom. З 2014 року ми надаємо клієнтам комплексні рішення щодо просування в Мережі, які збільшують продажі та роблять кожен бізнес прибутковим. За цей час ми виконали понад 2 500 успішних проєктів у найрізноманітніших сферах та напрямках. Наша команда налічує понад 120 кваліфікованих фахівців: SEO-експерти, розробники, SMM-, PPC-фахівці та ін. Наші офіси розташовані не тільки в Україні, а й у Польщі та США.

Причина №1: Гарантія результату

Однією з головних переваг співпраці з Elit-Web є гарантія результату. Компанія має багаторічний досвід у сфері інтернет-маркетингу, тому вона точно знає, як досягти успіху для своїх клієнтів. Щоб забезпечити гарантію результату, Elit-Web використовує передові методики та технології, проводить детальний аналіз ринку та конкурентів клієнта, а також розробляє індивідуальну стратегію просування, яка максимально відповідає потребам та цілям клієнта.

Гарантія результату від Elit-Web означає, що компанія бере на себе повну відповідальність за результати своєї роботи і забезпечує підвищення продажів та рентабельності бізнесу клієнта. Це дозволяє знизити ризики та забезпечити стабільний розвиток бізнесу на довгостроковій основі.

Причина №2: Професійність та досвід

Компанія Elit-Web має понад 10-річний досвід у сфері інтернет-маркетингу та володіє унікальними знаннями та досвідом у просуванні різноманітних бізнесів. Компанія постійно вдосконалює свої методики та технології, щоб забезпечувати клієнтам максимально ефективне та результативне просування в Інтернеті.

Один з головних принципів Elit-Web — це забезпечення найвищої якості послуг. Компанія забезпечує це завдяки великому досвіду в інтернет-маркетингу та наявності в команді понад 120 сертифікованих спеціалістів. Крім того, компанія постійно вдосконалює свої навички та знання відповідно до останніх трендів у світі маркетингу.

Завдяки такому досвіду та професійному підходу до роботи, Elit-Web успішно вирішує будь-які задачі з просуванням в Інтернеті, включаючи найскладніші проєкти в найрізноманітніших сферах та напрямках.

Причина №3: Комплексний підхід

Elit-Web пропонує комплексний підхід до розвитку бізнесу в Інтернеті. Компанія розуміє, що кожен клієнт унікальний, тому розробляє індивідуальні рішення, які відповідають потребам клієнта та ринковим умовам.

Комплексний підхід означає, що компанія надає повний спектр послуг, необхідних для успішного розвитку бізнесу в Інтернеті, таких як SEO-просування, контекстна реклама, SMM-просування та закордонне SEO. Такий підхід дозволяє компанії забезпечувати максимальну ефективність та відповідальність за результат.

Причина №4: Індивідуальний підхід до клієнта

Компанія Elit-Web вважає, що кожен клієнт — унікальна людина зі своїми потребами та бажаннями. Тому, перед початком роботи, команда експертів проводить детальний аналіз бізнесу та ринку, на якому працює клієнт. На основі отриманих даних, Elit-Web розробляє індивідуальну стратегію маркетингу, яка допомагає досягнути бажаних результатів. Такий підхід дозволяє забезпечити максимально ефективне використання бюджету та ресурсів, а також підвищує рівень задоволеності клієнтів.

Причина №5: Ефективна співпраця

Elit-Web дбає про ефективну співпрацю з клієнтами на всіх етапах роботи. Компанія забезпечує регулярний зв'язок з клієнтом та надає звіти про результати проведеної роботи. Крім того, команда Elit-Web завжди готова допомогти та відповісти на запитання, що виникають у клієнта під час роботи.

Для забезпечення ефективної співпраці, Elit-Web використовує спеціальний онлайн-сервіс, який дозволяє клієнту в режимі реального часу переглядати статистику та результати роботи. Такий підхід дозволяє клієнтам бути в курсі всіх змін та успішно контролювати роботу команди Elit-Web.

Загальна суть успіху Elit-Web полягає у підході «зробити все можливе для досягнення результатів». Компанія дбає про своїх клієнтів та пропонує тільки кращі рішення для їхнього бізнесу.

Висновки

У підсумку, компанія Elit-Web є однією з провідних SEO-компаній в Україні. За більше ніж десять років досвіду на ринку інтернет-маркетингу, компанія зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер для бізнесу.

Elit-Web пропонує широкий спектр послуг з просування в інтернеті, включаючи SEO-просування, контекстну рекламу, SMM-просування та закордонне SEO. Компанія має більше 120 сертифікованих спеціалістів та 2500+ успішних проєктів в інтернет-маркетингу.

Головні цінності Elit-Web — ефективність, командна робота, персоналізованість, корисність, прозорість, експертність та відповідальність за результат. Компанія використовує комплексний підхід до просування клієнтів, дозволяючи досягати високих результатів в максимально короткий термін.

Якщо ви шукаєте надійного партнера для розвитку вашого бізнесу в Інтернеті, зверніть увагу на компанію Elit-Web. Замовте послуги SEO-просування та інтернет-маркетингу у наших фахівців, щоб отримати максимальні результати від присутності вашого бізнесу в Інтернеті. Наші професіонали готові допомогти вам зробити ваш сайт більш відомим та прибутковим, що дозволить забезпечити ваш бізнес стійким розвитком та зростанням доходів.

Алгоритм створення цього тексту

Для початку ми обрали тему «5 причин замовити SEO-просування в Elit-Web» та попросили ChatGPT розробити план майбутньої статті. Навіть попри те, що чат-бот не володіє якоюсь особливо важливою інформацією про компанію, він створив доволі непоганий та релевантний план тексту: 

Врешті-решт ми підкоригували тільки пункт «Ефективне співпрацювання» й замінили на «Ефективну співпрацю». Все ж українською мовою ChatGPT не завжди працює коректно.

Але чи зможе чат-бот самостійно написати повноцінний текст за цим планом?

Взагалі ми б могли попросити його створити текст на 100% самостійно, але вирішили надати йому трохи додаткової інформації і тим самим зробити результат дещо кращим та точнішим.

Спочатку — вступ. Для цього ми просто взяли інформацію про компанію з сайту, надали її чат-боту і попросили написати вступну частину, використовуючи наведені дані. ChatGPT впорався доволі непогано:

Тепер — до основного тексту!

Як ви, напевно, знаєте, ChatGPT розуміє контекст і «запамʼятовує» попередньо надану вами інформацію. Це економить багато часу. Далі нам потрібно написати пʼять пунктів, але інформації зі вступу для більш-менш обʼєктивного тексту недостатньо. Тому ми не просто просимо чат-бота написати наступні блоки, але й надаємо йому додаткові дані, які вважаємо важливими. Але тут чат-бот не зовсім зрозумів поставлену задачу, і просто створив короткий список переваг, спираючись на надану інформацію:

Та це нічого. Зараз головне, що він вже має необхідні дані. Спробуємо «нагадати» йому про наш попередньо створений план. І цього разу вже отримуємо певний результат:

Як бачимо, ChatGPT чомусь вирішив ще раз написати вступ. А основні блоки виглядають закороткими. Тому ми просимо його видалити вступ, а натомість розширити інші пункти:

Зверніть увагу! ChatGPT не може одразу згенерувати обʼємний текст в одній відповіді. Тому в якийсь момент генерація просто зупиниться. Але це нічого. Достатньо написати «Далі» або «Продовжуй», і чат-бот буде генерувати текст далі. У нашому випадку довелося двічі написати «Далі», щоб ChatGPT завершив усі пʼять блоків.

Залишається фінальний штрих — написати висновки. Ми просимо ChatGPT додати до них заклик замовляти послугу SEO-просування в Elit-Web:

Далі ми зробили ще декілька простих речей:

Перевірили текст на помилки сервісом LanguageTool.

Присвоїли заголовкам відповідні значення (H2, H3).

Замінили «-» на «—» та лапки на «».

Перевірили статтю на унікальність за допомогою сервісу Plagiarism Checker by EduBirdie — 100%.

·
829
·
super 2