Чому варто займатися арбітражем і які притаманні риси медіабаєру в Україні?Портрет медіабаєра в Україні

Портрет медіабаєра в Україні

Хто такі арбітражники, які риси їм притаманні?

1. В арбітраж приходять з інших професій і люди, як правило, навчаються з нуля. В університетах немає навчальних програм, де можна вивчитися саме на цю професію. Кафедри та факультети маркетингу — це близько, але трохи не те.

Люди приходять з різних професій: юристи, менеджери з продажів, дизайнери опановують арбітраж трафіку справу з нуля. Тому якщо ви ще думаєте, чи ця сфера для вас, відповідь — так, вона для вас, адже ми раніше теж не знали, зайде нам цей напрям чи ні.

2. Частина арбітражників-початківців — це студенти. Молодь розуміє, що університетське навчання не дає необхідних для кар’єри та заробітку знань та практичних навичок. Саме студенти часто розглядають арбітраж як серйозний напрям для подальшого розвитку та професії. Зазвичай навчання їм оплачують батьки.

3. В арбітражі багато аудиторії віком до 35+ років. Це люди, які працювали в інших сферах і хочуть заробляти більше. Часто це менеджери, які мають досвід, в тому числі управлінський. Вони можуть застрягати на якомусь рівні, професійному та фінансовому, тому шукають можливості для переходу в інші професії, де можна швидше рости та більше заробляти.

4. Аудиторія до 60+ — люди, які збудували кар’єру в іншій сфері, мають вільний час, щоб засвоювати нове, або шукають можливості для заробітку. В цьому сегменті багато жінок, часто зустрічаються сімейні підряди — коли мама/тато і донька/син разом запускають компанії.

Люди будь-якого віку і з будь-яким досвідом можуть зайти в нішу та осилити матеріал, навчатися, розвиватися, працювати та заробляти.

Який вигляд мають ТОПи в арбітражі? Вершина — це насамперед про високий фінансовий рівень — з бізнесами, подорожами, дорогими покупками та способом життя, який доступний тільки при великих заробітках. Звісно, не всі досягають цього (дехто цілком задоволений меншими, але гідними зарплатами), але ті, хто досяг — дуже багато працювали та працюють.

Чому варто займатися арбітражем в Україні?

Розглянемо переваги професії арбітражу трафіку в Україні.

1. В арбітражі ви будете займатися рекламою товарів та послуг по всьому світу.

Ні для кого не секрет, що бізнесу в Україні зараз нелегко, спеціалістів у сфері діджиталу все більше і знайти клієнтів все важче. Працювати на ринок України зараз складніше. Арбітражники в 90% випадків працюють на світові ринки, при цьому їм не потрібно бути носієм іноземної мови — є люди та рішення, які допомагають запустити рекламу на найбільш екзотичних мовах.

Робота на країни світу дозволяє сфері арбітражу в Україні бути максимально стабільною. Навіть під час початку повномасштабної війни більшість команд не зупиняли роботу ні на день і в перші тижні після вторгнення отримували свої зарплати.

2. Високі зарплати.

Арбітраж — це про рівень зарплат як в ІТ, і цей рівень постійно збільшується. Компанії ростуть, ринок готовий платити серйозним спеціалістам.

3. Невелика конкуренція в галузі в порівнянні з таргетингом, ІТ і продажами.

В Україні приблизно 50-100 тисяч людей працюють в ІТ, у продажах їх ще більше. Тим часом арбітражників — максимум 10 000, активно працюючих — до 5000 людей. Сфера нова, не дуже популярна, тому зайти сюди та розвиватися значно легше, ніж в інші. Ніша тільки починає розвиватися, вона досі на старті. Ринок потребує багато нових людей, пропозицій для реклами багато — не вистачає рук.

4. Стабільність.

Ані пандемія, ані війна на арбітраж не вплинули. Навпаки, багато компаній виросли, як під час ковіду, так і за період повномасштабної війни. Люди працювали на різні країни світу і в них завжди були замовлення та вистачало клієнтів.

5. 100% арбітражників вчилися з нуля, тому вийти може в кожного.

Ніхто не приходить з досвідом — всі нинішні спеціалісти мали освіту та досвід роботи в іншій сфері. Ніхто не знав від початку, чи у нього вийде — мотивація та наполеглива робота допомогла досягти успіху.

6. Арбітраж — це робота онлайн, працювати можна з будь-якої точки світу.

Так, на старті ми рекомендуємо бути в команді в офісі, поруч з кимось. Проте пізніше ваше місцезнаходження не принципове.

7. Арбітраж — це нетворкінг.

Ви матимете можливість ходити на тусівки й конференції, спілкуватися з розумними та креативними людьми, які хочуть змінити життя на краще і надихатимуть вас.

Коли ти спілкуєшся з людьми, які не бачать обмежень і йдуть вперед, то починаєш змінюватися.

Конференції з аффілейт маркетингу проходять по всьому світу, оскільки арбітражне ком’юніті — міжнародне.

Оскільки нетворкінг — працює, ми радимо на старті радимо знайти знайомих в арбітражі. Познайомтеся з тими, хто серйозно цим займається і досягає результатів. Ходіть на конференції, спілкуйтеся, слідкуйте за сферою — і ви почнете просуватися швидше.

664
Спільнота
Відеотека
Про нас