Дайджест digital-новин у липні від NGN.agency

Екватор літа промайнув непомітно, а ось новин зі світу digital стає дедалі більше. NGN.agency постійно стежить за останніми новинками й раз на місяць ділиться неочікуваними оновленнями.

⚡️ YouTube додасть іконки досягнень для авторів каналів

Вони будуть відображатися в YouTube Studio. Ачівки виглядають як емодзі й будуть видаватися за досягнення на різних рівнях: число переглядів, загальний час переглядів, кількість передплатників. Опцію почнуть тестувати найближчими місяцями.

⚡️ Instagram запустили Security Checkup

Ця функція допоможе відновити ваш аккаунт, якщо його зламали.

Завдяки оновленню також можна буде перевірити історію входів в обліковий запис, інформацію профілю, підтвердити акаунти й оновити контактні дані для відновлення облікового запису.

⚡️ HalloApp: що відомо про нову соціальну мережу від колишнього співробітника WhatsApp

в додатку можна спілкуватися й обмінюватися контентом саме з тими, з ким ви особисто знайомі;

в HalloApp немає реклами, брендів та селебріті;

монетизувати додаток планують через платну підписку за додаткові опції;

реєструватися потрібно за номером телефону. Запрошувати користувачів можна через WhatsApp або SMS.

⚡️ Профілі Snapchat отримали новий вид завдяки 3D Bitmoji

Тепер снепчатери зможуть бачити своє 3D зображення у своєму профілі та в профілях друзів. Додаток надає нову можливість для самовираження користувачів і щоб покращити деталі свого кастомізованого аватару ‒ від текстур одягу й унікальних прикрас улюблених fashion-брендів до блиску на сережках.

⚡️ YouTube Shorts вже доступний в Україні

YouTube оголосив про запуск бета-версії YouTube Shorts в Україні. Цей інструмент дозволяє знімати яскраві короткі відео на смартфон й одразу публікувати їх.

Щоб створити відео YouTube Shorts, на мобільному пристрої, потрібно увійти на YouTube, натиснути значок «плюс» у нижній частині екрана, а потім «Створити коротке відео».

⚡️ Українські креативники створили digital-килим на підтримку ЛГБТК+ ком’юніті

Основа проєкту – килим, що знайомий нам, як елемент побуту не однієї родини минулого століття. Килими, як і ЛГБТК+ ком’юніті, існували завжди. Розмалювавши його у символічні кольори веселки, творці роботи об’єднали дві історії. Для чого? Щоб сказати: ми не можемо ігнорувати тих, хто був і є частиною нашого наративу.

⚡️ TikTok збільшив максимальну тривалість відеороликів до трьох хвилин

Таке рішення може зробити TikTok ще більш конкурентним для YouTube, який через швидке зростання китайського майданчика запустив додаток YouTube Shorts.

⚡️ Clubhouse відмовиться від запрошень у додаток

Через пів року після запуску Clubhouse вийшов з бета-версії й відмовився від запрошень для користувачів. Творці додатка видалили систему списків очікування, щоб приєднатися міг кожен.

Також Clubhouse оголосив про створення нового вебсайту та логотипа.

⚡️ Чернетки Instagram Stories тепер доступні всім користувачам

При спробі вийти з редактора stories користувач побачить повідомлення. У ньому Інстаграм запропонує видалити контент, зберегти його як чернетку і повернутися до редагування пізніше, або ж скасувати дію і продовжити зараз.

Чернетки видаляються через сім днів після збереження, тому повернутися до них через тиждень не вийде.

⚡️ За платні послуги Twitter можна буде розрахуватися біткоїнами

Біткоїн зараз є однією з трьох ключових тенденцій для майбутнього Twitter, поряд зі штучним інтелектом та децентралізацією. Останньої соцмережа дотримується завдяки своїй ініціативі Bluesky.

Відомо, що Twitter не буде самотньою мережею у реалізації криптостратегії: наприклад, Facebook підтримує цифрову валюту Diem.

Stay tuned

NGN. Driving your business

·
1706
Головна