Даруйте враження та кінонасолоду!

Подарункові сертифікати – це універсальний і безпрограшний подарунок, як особливий знак уваги своїм друзям, коханим та близьким.

Чому сертифікат у кіно?

Незабутній подарунок - той, який здатний викликати позитивні емоції і приємні спогади. У Wizoria ми вирішили, що з таким завданням відмінно справляється подарунковий сертифікат в кіно. Таким чином ви не ризикуєте помилитися з вибором, як це часто буває при купівлі презентів, адже жанрова різноманітність фільмів задовольнить будь-кого з гостей.


Що таке подарунковий сертифікат у кіно?

Сертифікат Wizoria дає шанс вибрати фільм, на який захочеться сходити і подивитися, купити 3-D окуляри або насолодитися солоним чи солодким попкорном будь-якого розміру з кіно-бару.

Людина, якій ви вирішили купити подарунковий сертифікат в кінотеатр, зможе запланувати зручну для себе дату і час відвідин кіносеансу.

Головні переваги сертифіката Wizoria:

• велика різноманітність номіналів

• можливість вибору улюблених фільмів і кінотеатрів

• тривалий період дії - мінімум 3 місяці.

На сайті мережі кінотеатрів Wizoria представлені різні види і номінали сертифікатів.


Для кого підійде подарунок?

З огляду на різноманіття жанрів і тематик кінематографа, кожен отримає задоволення від перегляду фільму. Презент буде доречний до будь-якої нагоди чи свята.

Сертифікат – це ідеальне рішення для привітання колег з Новим роком, з Днем закоханих та іншими святами.

Хочете влаштувати романтичний вечір коханій дівчині або хлопцю, дружині або чоловікові? Сміливо даруєте сертифікат на похід в кіно.

Де можливо придбати подарунковий сертифікат?

Подарунковий сертифікат можливо придбати у касі будь-якого кінотеатру мережі Wizoria.

Які умови використання подарункового сертифіката?

Подарунковий сертифікат дає право обрати товар на суму, що відповідає номіналу в будь-якому кінотеатрі мережі Wizoria. Він може бути використаний частково декілька разів до момента повної витрати коштів на рахунку сертифіката.

Термін дії всіх подарункових сертифікатів - 90 днів з дня придбання.

Що далі?

Так як сьогодні з’являється тенденція на спрощення дарування подарунків та їх практичну корисність, сегмент подарункових сертифікатів популяризується.

Маркетингові активності мережі кінотеатрів Wizoria абсолютно відповідають слогану: «Wідчуй більше». Тому надалі ми плануємо додати емоцій до сертифікатів та скласти список рекомендації фільмів від команди Wizoria, надрукувавши їх у вигляді листівки.

·
1878
Головна