Facebook ADS Trends 2023: робота з цільовою аудиторією та контентні стратегії

Facebook залишається однією з найважливіших платформ для цифрової реклами, і у 2023 році вона дедалі вимогливішою стає для всіх.

Саме тому сьогодні не лише піднімемо завісу над найсвіжішими трендами реклами на Facebook, але й розкрию ключові аспекти ефективної роботи з вашою цільовою аудиторією.

Логіка рекламної воронки

Етап 1: Викладка контенту

На початку вашого рекламного шляху важливо розглянути створення контенту, який не тільки зверне увагу аудиторії, але й зробить її активним учасником вашої кампанії. У 2023 році ми спостерігаємо ріст популярності відеоформатів, особливо тих, що органічно просуваються серед цільової аудиторії. Створюючи відео, зверніть увагу на нативні призови до дій, такі як отримання лід-магніта, ознайомлення з трипваєром та підписка на соціальні мережі.

Етап 2: Реклама в Facebook ADS – етап 1

На другому етапі розпочинається реклама через просування найпопулярніших відео, які вже набрали значну кількість переглядів, вподобайок та інших реакцій. Це допомагає залучити теплу аудиторію, яка реагувала позитивно на цей контент раніше, а також привернути холодну аудиторію. На цьому етапі ми фокусуємося на загальних темах, наприклад, у сфері психології, це можуть бути питання, пов'язані з батьками, процесом пробачення та прийняттям, розвитком особистості тощо.

Етап 3: Реклама в Facebook ADS – етап 2

Етап третій (другий етап реклами) - коли ми просуваємо вужчі теми, наприклад, терапія. Ми спрямовуємо цю рекламу на вже зібрану теплу аудиторію, щоб пропонувати їм спеціальні пропозиції.

Щодо видачі лід-магнітів, ця стратегія відбувається автоматично, оскільки ми підготовлюємо їх заздалегідь. Видача лід-магнітів може мати місце органічно на перших двох етапах, оскільки ми зазвичай включаємо "хвостики" у контенті. Наприклад, ви можете надати цінну інформацію або ресурси через телеграм-канал, ваш власний сайт, або інші канали. Важливо також мотивувати аудиторію до виконання цих дій, наприклад, пропонуючи їм ексклюзивні переваги.

Етап 4: Реклама в Facebook ADS – етап 3

Тепер, коли у нас є зібрані та прогріті аудиторії в рекламному кабінеті - можна налаштовувати конверсійні кампанії. Залежно від складності ніші, це можуть бути запрошення на майстер-клас, лекції, консультації, групи, недорогі курси, продукти та інше.

Етап 5: Збір аналітики

Наприкінці вашої рекламної кампанії, не забувайте збирати аналітику з усіх джерел трафіку. Оцінка показників ефективності, таких як час проведення, кількість переглядів, запити на вакансії та інші, допоможе вам визначити, як покращити майбутні кампанії та зробити їх більш результативними.

Етап 6: Використання CRM або іншої системи

Завершальний крок – використання CRM або іншої системи для обліку. Вона допоможе вам ефективно вести облік лідів, автоматизувати реєстрацію та оплату тарифів клієнтами, а також використовувати ліди для створення схожої аудиторії та інших маркетингових завдань.

Тренди, що варто впровадити у Facebook Рекламі 2023 року

Відеореклама залишається дуже популярною: 

Тренд "Тіктокізації" та зростає кількість коротких відео:

Масштабування товарної реклами:

Важливо пам'ятати, що успішна реклама на Facebook у 2023 році вимагає інтегрованого підходу, включаючи створення цікавого контенту, взаємодію з аудиторією та аналіз результатів. 

З нашими порадами та докладним аналізом трендів, ви зможете досягти більшого успіху у своїх рекламних кампаніях на Facebook у 2023 році. Не забувайте завжди ставити аудиторію на перше місце, оскільки саме вона робить вашу кампанію вдалою.

1
1617