Facebook Creator Studio: що це і як він допоможе вашому бізнесу?

Кожен власник бізнесу хоче знати, як швидко і якісно просунутися в мережі. Крім цікавого і потрібного продукту / послуги, варто звернути увагу на позиціонування в соц. мережах, комунікації з клієнтами та розповідь про бренд за допомогою контенту. Так, контент може бути цікавим і вірусним, але якщо він не регулярний, то тривалого результату не буде. Для регулярності варто використовувати сервіси для постінгу. На щастя, з'явився офіційний сервіс від Facebook, який спростив роботу багатьом контент-менеджерам і smm-фахівцям.

Що це?

Facebook Creator Studio — це сервіс, який дозволяє публікувати або планувати пости в Facebook і Instagram, а також аналізувати та монетизувати їх.

Хто може використовувати Creator Studio?

Користуватися сервісом можуть ті, у кого є доступ на управління бізнес-сторінкою Facebook. Роль на Сторінці визначає дозволених дій, які можна виконувати від її імені.

Щоб отримати доступ до бізнес-профілю в Instagram потрібно зв'язати з ним публічну сторінку в Facebook.

Функціонал Facebook Creator Studio

Головне, що можна робити в Creator Studio — це публікувати, планувати та редагувати пости в соціальних мережах. Розглянемо кожну функцію докладніше.

Публікація контенту

Завдяки цій функції ми можемо публікувати та планувати публікації в стрічку і Stories Facebook і Instagram. Також доступний крос-постинг — створюючи публікацію для Instagram можна в один клік опублікувати в Facebook.

Редагування контенту

Контент можна відредагувати або видалити. У бібліотеці контенту можна відсортувати публікації та історії.

Збирати та аналізувати статистику

Коштує це робити для того, щоб детальніше прописувати цільову аудиторію, її портрети, вдаліше налаштовувати таргетовану рекламу, створювати пости, які сподобаються і знадобляться читачам.

Відповідати на повідомлення не виходячи з Facebook Business Suite

Тепер не потрібно заходити в додатки соц. мереж, можна перейти у вкладку «Вхідні» і відповідати на повідомлення та коментарі прямо на робочому столі.

Як це може допомогти бізнесу вирости в мережі?

Регулярний постинг

Бути завжди на виду — одне із завдань бренду. Потрібно постійно показувати свій товар або послуги та розповідати про них.

Аналіз статистики

Аналіз статистики дасть можливість дізнатися, що подобається аудиторії, який тип контенту змушує їх взаємодіяти з брендом і здійснювати покупки.

Впізнаваність в мережі

Як кажуть в народі: «Без папірця ти — комашка, а з папірцем — людина». Те ж саме відбувається з бізнесом. Якщо вас немає в мережі, то цільова аудиторія вас не бачить. Маючи цікавий контент, який публікується регулярно бренд зможе закохати в себе аудиторію, показати, чим він кращий за інших і чому люди повинні вибирати саме їх.

Отримайте консультацію з контент-маркетингу від фахівців Shapoval Agency. Заповніть форму на сайті

·
4174
Головна