Головні запитання до курсу «Проєктування та дизайн інтерфейсів»

Цей матеріал створено в межах курсу «Проєктування та дизайн інтерфейсів» від освітньої платформи Креативна Практика.

Коли починається навчання?

Навчання починається тоді, коли вам це буде зручно! Ми відв'язали початок навчання від календаря, тож ви можете розпочинати його будь-якої миті.

Цей курс підходить для початківців?

Так, курс розрахований на тих, хто ніколи раніше не займався розробкою інтерфейсів. Але якщо ви зовсім повний новачок в дизайні, радимо спочатку пройти курс «Основи дизайну» від Креативної Практики. Там дуже багато важливих термінів та принципів, які стануть вам у пригоді під час проєктування інтерфейсів. Зокрема, композиційні засоби, робота з кольором, верстка тексту тощо.

В якому редакторі будемо працювати?

У Figma.

А ви навчаєте працювати з Figma на цьому курсі?

На цьому — ні. Тож, якщо ви ніколи раніше не працювали з цим редактором, вам варто пройти окремий курс «Робота з Figma».

Як проходить навчання?

Все навчання проходить в онлайн-форматі. Курс складається з двох типів модулів: теоретичних і практичних.

Ви маєте проходити їх послідовно: спочатку теорію, потім практику. Щоб перейти до наступного теоретичного модуля, треба вдало скласти тест за поточним.

Щоб перейти до наступного практичного модуля, необхідно виконати практичне завдання, підвантажити його на рецензію та набрати необхідну кількість балів.

Чи можна перездати модулі, якщо мене не влаштовує оцінка?

Так.

Лекції проходять у форматі онлайн-трансляцій?

Ні, всі лекції надаються в записі. Ось як виглядає наша типова лекція:

Скільки триває навчання?

Наразі навчальні модулі не прив’язані до календаря, тож ви можете проходити курс у власному темпі. Але ми розраховуємо, що нормальний середній темп проходження цього курсу складає 2,5 місяці.

Чи маю я проходити перед цим курсом курс «Основи дизайну» чи «Робота з Figma»?

Ми не вимагаємо цього, але вважаємо, що пройти принаймні теорію з курсу «Основи дизайну» для всіх студентів курсу «Проєктування та дизайн інтерфейсів» буде вкрай корисно. Деякі терміни та поняття, які ми будемо використовувати в цьому курсі, ми досліджуємо в попередньому.

Те ж саме можна сказати про курс «Робота з Figma». Щоб успішно впоратися з курсом по інтерфейсах, вам буде потрібно хоча б базове володіння цим редактором.

А що робити, якщо в мене є ще запитання?

Пишіть на пошту team@creativepractice.com.ua.

·
5076
·
6
·
good 1
Головна