Історія відродження youtube-каналу Show2Show від ком'юніті-агенції OMG

«Show2Show» — український youtube-канал з різними жанрами шоу: пранками, пародіями та хайп-серіалами. 

Перед командою OMG agency стояло завдання зробити розважальне шоу, яке буде цікаве всім, незважаючи на вік аудиторії.

Як ви прийшли до ідеї створення проєкту такого формату?

Надихнувшись проєктом “Созвон”, ми з Олександром Філімоновим (співавтор шоу) вирішили створити все те ж саме, але вживу і з людьми. Якраз в той час Київстар оголосив тендер на створення контенту, тому ідея була представлена в лот однієї з пропозицій. Від ідеї шоу до її реалізації пройшло більше півтора року.

Дмитро Перепелиця, співавтор шоу

З яким завданнями ти зустрівся, як продюсер проєкту?

З самого початку постало завдання зібрати команду, знайти людей, які розуміються на своїй справі і будуть відповідати за свій департамент роботи. Відповідно, я мав певні аспекти, хто мені потрібен, і по них відбирав кандидатів. Найбільше часу з усіх вакансій зайняли пошуки звукорежисера та третього актора. Одним із акторів був я, другого актора вибрав не вагаючись, ним став Антон Скуратов. На роль третього учасника шоу ми робили відбір: запросили трьох кандидатів і кожному з них дали різні завдання. У кінцевому результаті третім актором шоу «На зв’язку» став Альберт Лалаян (учасник команди Ліги Сміху «Ніколь Кідман»). Ми продумали все від початку до кінця і розуміли, що від того, як ми знімемо продукт він так і буде виглядати на екрані, адже такий контент ніхто раніше не знімав — це й було унікально як для нас, так і для бренду. 

Андрій Отіс, продюсер проєкту

Розкажи більш детально про канал і з якого відео все почалося?

Для нас головним завданням було оживити канал, зробити органіку та приріст аудиторії. Ми не промотували сам канал, а просували ролики. Коли ми взяли канал, підписників було приблизно 20 тисяч людей, зараз на каналі більше 78 тисяч. Починаючи з лютого 2020 року та першого відео “Justin Bieber - Yummy” ми почали створювати розважальний формат контенту і формувати одне ядро для аудиторії - пранки та пародії. Ми брали ідею з популярного оригіналу, набирали велику кількість переглядів і ті, кому подобався такий формат — підписувалися. 

Дмитро Дюжев, виконавчий директор

Аудиторія, якою володіє замовник на своєму youtube-каналі «Show2Show», більш лояльно відноситься до пародій, тому вони й набирають багато переглядів. Відповідно, у команди було складніше завдання, та і сама розробка ідеї далеко не пародії.

Хто розробляв ідеї для роликів?

Ми розуміли що хоче клієнт і як це все донести до аудиторії та отримати фідбек від людей. Ідеї пранків розроблялися режисерською групою, а пародій — Улею Станіславською, яка також була режисером кліпів.

Дмитро Дюжев, виконавчий директор

«Show2Show» не було розраховане лише на якийсь конкретний вік. Його могли дивитись особи різного віку, але для більш чіткого сприйняття розраховано від 16 до 35 років. Як показувала аналітика, більшість переглядів від дорослої, платоспроможної аудиторії.

Після перших кроків, коли вже відзняли пілотну серію, команда чітко зрозуміла, що і як потрібно робити для покращення картинки, як додати динаміки і т.д.

Чи були якісь факапи під час реалізації проєкту і як тобі результат?

На знімальному майданчику так як і в житті — не буває легко. Курйозних ситуацій було достатньо. В ході знімального процесу були моменти, коли на локації з певним актором жертва розіграшу неохоче вступала в діалог, виходив “сирий” матеріал, відтак доводилось дуже швидко знаходити схожу локацію, збирати всі речі, техніку, переїжджати і знову робити розворот, займати позиції, «пристрілюватись».
Реалізувати цей проєкт було важко і цікаво одночасно, ми ще з самого початку взяли тактику заглиблюватися в кожну задачу, і вважаю, що завдяки цьому отримали крутий результат в кінці!  

Андрій Отіс, продюсер проєкту


·
4052
Головна