Хочеш отримати стажування у Google? Як Northell та Launch допоможуть тисячам студентів знайти свій шлях

Чи пам’ятаєте ви як отримали свою першу роботу? Уявіть молодого спеціаліста, що намагається пробратися у корпоративний світ — підшукати вдалу вакансію може бути зовсім нелегким завданням для студентів та недавніх випускників.

З’являється багато питань, наприклад, де шукати оголошення про роботу чи стажування, як вийти на зв’язок з компанією та безліч інших. Не кажучи вже про резюме та незліченні мотиваційні листи. У більшості випадків, пошуки роботи для молодих спеціалістів стають справжнісінькою виснажливою пригодою.

Ось коли Launch приходить на поміч: ця бельгійська платформа допомагає студентам та недавнім випускникам знайти ідеальне стажування чи першу роботу. Користувачі можуть переглядати вакансії, подаватись на них, а також спілкуватися безпосередньо з роботодавцями. Все це на єдиній платформі — пошуки першої роботи стають легкими та безпроблемним.

Уявімо, що ви недавно закінчили університет і у пошуках першої роботи. Це момент, сповнений хвилювань! Давайте крок за кроком дослідимо Launch, щоб побачити як ця платформа допомагає отримати таку бажану першу роботу. З чого ж почнемо?

Пошук ідеальної компанії

По-перше, вам знадобиться зручно організований перелік вакансій. Будемо чесними, будь-який сайт з пошуку роботи може спершу дещо вразити: вибір величезний, потрібно переглянути сотні позицій.

Ми розробили Launch з урахуванням цільової аудиторії, тому кожна функція забезпечує зручність у процесі пошуку роботи саме для студентів та молодих спеціалістів. Платформа містить лише стажування та вакансії початкового рівня: нема потреби відкидати позиції, які вимагають багаторічного досвіду. Подивімось як можна знайти найцікавіші пропозиції.

Виберіть найбільш підхожий варіант

Launch містить два основних типи вакансій:

  • стажування
  • позиції для професіоналів з досвідом від 0 до 5 років.

Ви можете переглянути обидві або вибрати одну категорію відповідно до вашої кваліфікації. Бухгалтерія чи розробка програмного забезпечення, ви легко знайдете безліч вакансій. Припустимо, ви недавній випускник, що шукає роботу на повну ставку; ви також вже проходили стажування у відділі маркетингу під час навчання. У цьому випадку вам можуть підійти вакансії для професіоналів початкового рівня — у вас вже є достатньо досвіду, щоб стати повноцінним учасником команди.

Зосередьтеся на компаніях, не лише на посадах

Компанія має таке ж значення, як і власне робота, а іноді навіть більше. В той час як деякі кандидати шукають великі корпоративні імена з численними підрозділами та впорядкованим робочим процесом, інші бажають долучитися до невеликої команди стартапу, де важлива думка кожного.

Launch робить акцент на компаніях та їхніх перевагах, а не просто на посадах. Сучасний ринок праці є ринком кандидата: зарплати у різних компаніях можуть бути на одному рівні, тому працівники набагато вище оцінюють нематеріальний аспект роботи. Ось чому ґрунтувати вибір виключно на робочих обов’язках може бути не найкращою ідеєю.

Подайтеся за п’ять хвилин

Припустимо, ви побачили прекрасний варіант: це віддалена робота маркетологом у фінтех-стартапі. Ви проходили стажування у фінтех-компанії і це сфера, яка вас справді цікавить. Час писати мотиваційного листа? Ні, вам просто потрібно натиснути кнопку «проявити інтерес». Так, це все. Ваш особистий профіль вже містить всю необхідну інформацію, то ж можете бути впевненими, що роботодавець дізнається про ваші сильні сторони.

Ми створили зручну структуру особистого профілю: його легко заповнити та описати найціннішу інформацію, таку як навички та досвід; не потрібно витрачати години на створення резюме. Подібно до профілів компаній, в особистих профілях існує система тегів для ефективнішої організації інформації. Таким чином, кандидати економлять час на опис своїх особистих даних та кваліфікацій.

Якщо ви побачили вакансію, яка вам не цікава, просто натисніть «ігнорувати», і вона зникне з вашої стрічки.

Спілкуйтеся безпосередньо з компанією

Отже, ви подались на вакансію мрії. Очікування відповіді може бути досить напруженим. Що робити, якщо раптом компанія не отримала повідомлення? Або воно потрапило до спаму? Не хвилюйтеся — Launch має зручний месенджер. Користувачі можуть легко відстежувати та впорядковувати всі повідомлення. Ви можете бути впевненими, що роботодавець побачив вашу заявку та відповість якомога швидше.

Ще однією перевагою Launch є пряме спілкування з потенційним роботодавцем. Можна без проблем поставити будь-яке питання або уточнити деталі — ви обов’язково отримаєте відповідь.

Уявіть — ви перевіряєте платформу, і ось воно: повідомлення із запрошенням на співбесіду! Звісно ж, ви погоджуєтесь. Тепер можна домовитись про співбесіду через месенджер платформи або отримати контакти рекрутера. Ось і все, ви щойно зробили перші кроки у своєму кар’єрному шляху — з Launch це стає простим процесом, який не займає тижні, а то й місяці.

Launch: захопливий та зручний шлях до нових кар’єрних можливостей

Можна помітити, що Launch відрізняється від звичайних платформ пошуку роботи: усі вакансії та стажування, представлені на платформі, орієнтовані на певну цільову групу. Такий підхід значно полегшує процес найму як для кандидатів, так і роботодавців.

Launch пропонує зручний список стажувань, вакансій та подій. За допомогою тегів кандидати можуть фільтрувати пропозиції та базувати свій пошук на певних параметрах. Водночас компанії можуть переглядати профілі кандидатів і аналогічним чином оцінювати їхню компетентність на основі тегів.

Окрім того, Launch — це не тільки платформа для пошуку роботи та стажувань. Вона також пропонує безліч можливостей для кар’єрного розвитку та нетворкінгу. Існує окремий розділ із подіями, такими як дні відкритих дверей компаній та ярмарки вакансій. Таким чином, ті, хто тільки починає досліджувати можливі кар’єрні шляхи, мають шанс отримати корисну інформацію та зв’язки.

Платформа Launch — це справжнісінький гід у корпоративний світ, оскільки вона пропонує не лише кар’єрні можливості, а й численні ресурси для того, щоб стати сильним кандидатом. Завдяки цьому сервісу не буде ситуацій “очікування/реальність”, тому що компанії спеціально шукають працівників з невеликим досвідом, а кандидати бачать лише стажування та вакансії для початківців. Жодного стресу при пошуках першої роботи!
·
4489
·
2
·
super 2
Головна