Кінотеатри та онлайн-платформи - гравці в одному полі?

Кінотеатри - це симбіоз традицій і постійного розвитку з впровадженням нових технологічних рішень.

Технічний прогрес задає темп розвитку кінотеатрів і кидає виклики для боротьби за глядача.

У 80-х і 90-х з'явилися відеомагнітофони, потім - DVD, почали розвиватися з'являтися домашні кінотеатри та інші цифрові технології. Але «великий» екран завжди пропонував щось альтернативне.

Саме в кінозалах з'явився якісний звук Dolby, який потім стали впроваджувати домашні акустичні системи, 3D, який тепер є і в домашньому телевізорі.

Ми знаходимося в новій системі координат, оскільки Інтернет диктує зміну самої моделі нинішнього існування кінематографа. Давайте згадаємо проблему піратства або вільного доступу до контенту. Сьогодні ми можемо побачити абсолютно все те, що існує в онлайні.

Будь-яка конкуренція з традиційним кінопоказом змінює не тільки економіку, а й усі інші сфери взаємодії креаторів, розповсюджувачів і споживачів кіно.

Онлайн-кінотеатри сьогодні є скоріше ситуаційною альтернативою, яка «перетягує» ледачого глядача, що віддає перевагу походу в кіно домашньому дивану.

Більшості домашній кіноперегляд не зможе замінити «ефект» занурення, який досягається завдяки зображенню і глибокому звуку на великому екрані.

Домашній перегляд ніколи не зможе забезпечити атмосферу, що панує в кінозалі. А, якщо ви йдете на прем'єру якої-небудь новинки, сам факт такого походу, вже як невелике свято, який тільки підготує грунт для подальшого гарного настрою після перегляду.

Не кажучи вже про те, що для багатьох кіно - це важливий спосіб культурного дозвілля з сім'єю, вихід у світ, адже основною аудиторією кінотеатрів залишаються люди у віці 20 - 55років.

Трохи математики. Якщо врахувати вартість місячної підписки на онлайн-сервіси, може виявитися, що вони дорожче квитків в кіно. Сюди увійдуть і безакцептного списання за пролонгацію передплати, про яку часто забуваємо. До того ж у кожного сервісу свій набір контенту, однак цей набір завжди досить обмежений, і для розширення списку фільмів і серіалів доводиться купувати відразу кілька підписок.

Подібна конкуренція за глядача породжує нову якість сервісу самих кінотеатрів, народжує, так звану, культуру сервісних та програми лояльності.

Онлайн-майданчики і «офлайнові» кінотеатри не є прямими конкурентами. Вони просто ділять контент: одним - серіали вечорами, іншим - якісні, ефектні кінопрем'єри зі спецефектами.

Тільки кінотеатри можуть взяти і окупити всі фінансові витрати зйомки кінокартини, щоб по фіналу донести до глядача. Всі блокбастери і гучні прем'єри випускають в кінотеатрах не без причини - тільки там і вийде відбити всі гроші.

Однозначно пандемія завдала величезної шкоди для кіноіндустрії, при цьому онлайн- платформи виявилися у виграшному становищі.

Ми опинилися в світі з іншим характером споживання. Ті фактори, які доведуть зручність після відходу в онлайн, ймовірно, залишаться існувати в такому форматі і далі.

Дозвілля в кінотеатрі унікального типу, адже тут глядачам ексклюзивно дають той самий продукт, який не зможуть забезпечити найпрогресивніші домашні кінотеатри з урахуванням всіх нових технологій.

Ми віримо, що наші гості повернуться до звички відвідувати кінотеатри, як тільки вщухнуть накручені публікації в жовтій пресі, і відвідувачі зрозуміють, що в кіно безпечно.

Проводьте час в мережі кінотеатрів Wizoria безпечно!

·
995
Головна