Книги про інтер'єрний дизайн та стиль життя від ArtHuss

Щоб кардинально змінити життя і додати комфортну атмосферу вдома, не треба зносити стіну чи покласти нову плитку на підлозі. Інколи достатньо незначних змін: придбати новий плед, декоративну подушку чи змінити розташування предметів на поличках.

У видавництві ArtHuss вийшло декілька надихаючих та інформативних книг про дизайн інтер’єрів та стиль життя, які стали світовими бестселерами. Тепер ці книги доступні українською. Тож якщо ви працюєте у цій сфері, вони будуть надзвичайно корисними для вас. Та навіть якщо ваша професія далека від дизайну, ці книги все одно дадуть безліч неоціненних порад, які зекономлять вам час, гроші та нерви, якщо ви захочете робити ремонт чи просто щось змінити навколо.


1. Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити

Авторка книги Джоана Ґейнс разом із чоловіком Чіпом Ґейнсом створили популярні телешоу Magnolia Homes, Magnolia Market та Magnolia Realty, у яких допомагали людям змінювати їхні оселі. Роки практичного досвіду перетворилися у велику книгу, яка допомагає читачам краще усвідомити свої смаки. Авторка вважає, що особливий домашній інтер’єр має відображати особистості й історії людей, які в ньому мешкають.

Після того, як на перших сторінках книги Джоана Ґейнс підкаже, як визначитися зі стилем, вона розповість, які особливості мають бути у кожній кімнаті для того, аби вона була не просто красивою, але й функційною. Від передпокою, до кімнат, дитячої, офісу та навіть місця для зберігання. Для кожного закутка у домі є кілька доречних порад з організації простору, поєднання стилів та створення простору, у якому хочеться жити.


2. Життя в кольорі

«Колір впливає на настрій! Мені подобається, що він здатен створити середовище, у якому ви зможете почуватися як завгодно. В повсякденному житті існує дуже мало речей, які ми можемо контролювати, але наш дім — це простір, який ви створюєте самостійно», — розповідає авторка книги Ребекка Етвуд. Саме у цьому полягає мета її книги, показати, як за допомогою барв змінити інтер’єр, аби він надихав.

Авторка книги – дизайнерка, тож знає, які питання виникають у замовників і які найпоширеніші помилки роблять дім не гармонійним. Тож у «Житті в кольорі» ви потрапите на екскурсію до кількох прекрасно оформлених будинків, щоб познайомитися з найцікавішими способами використання кольорів і наповнити скарбничку натхнення для оздоблення власної оселі.


3. Життя з візерунком

Ще одна книга Ребекки Етвуд, покликана допомогти читачам з’ясувати, як не перетворити візерунки на непоєднуваний візуальний шум. Смужки, горошок, клітинка, абстрактні кола та лінії – ці деталі можуть освіжити інтер ‘єр або ж перетворити його на несмак. Ребекка Етвуд розповідає про типові використання принтів з візерунками, наприклад, на підковдрах або на килимі вітальні; а також вказує на несподівані місця у вашій оселі, до яких ви, можливо, і не думали додати візерунок: плитка у ванній кімнаті, розташування книжкових полиць у куточку для читання або штори на вікнах.

Дизайнерка покаже все на конкретних прикладах: «Ця книга про те, як розповісти вашу історію за допомогою візерунків. Вона починається із основ, щоб ви зрозуміли особливості кольорів, шаблонів та текстур. Ми знайдемо у будинок та кімната за кімнатою, починаючи з вхідних дверей, обговоримо яку мету виконують візерунки у різних куточках оселі». Ребекка Етвуд показує інтер’єри, які розробили її улюблені дизайнери і пояснює, як знайти ваш візерунок, який би підкреслив неповторність домівки і розповідав вашу історію.


4. Щасливий дім

Це книга, яка доведе, що в не обов’язково бути дизайнером інтер’єрів, аби створити красивий дизайн дому. Ребекка Вест розповість, як з невеликими зусиллями підлаштувати оселю під вас, щоб вона підтримувала ваші мрії, надихала і допомагала почувати у безпеці. Авторка поєднує дизайн і психологію, в першу чергу акцентує увагу на тому, як за допомогою змін вдома можна покращити свій моральний стан чи підвищити мотивацію.

Ребекка Вест пояснює, що ремонт – це стартова точка для успіхів: «Інколи незначних змін — розгрібання мотлоху, обмеження кухонного начиння до найважливішого — достатньо, щоб полегшити собі приготування їжі, але часом потрібні кардинальніші зміни. Ремонт, результатом якого стане зручна кухня, може зробити вашу мету — здорове харчування — більш досяжною! Якщо ви дійсно візьметеся за ремонт, важливо окреслити свої довгострокові цілі в рамках проєкту, щоб зрештою ви не отримали просто красиву кухню, яка не буде для вас більш функціональною».


5. Натхнення кольором

Стиліст інтер’єрів Ганс Блумквіст розкриває свою глибоко вкорінену любов до кольорів і того, як вони впливають на наші емоції. 

У книзі він поділяє барви на кілька категорій: темні, світлі, природні, м’які та яскраві. І розповідає, як подолати труднощі, коли обираєте кольори для власної оселі і знайти власну не банальну палітру.


6. Міські джунглі

Фінальний штрих після ремонту – це розставити вазони із рослинами на підвіконні та підлозі. Книга "Міські джунглі" надихає створити свій затишний зелений куточок вдома, вона наповнена естетичними фото інтер'єрів з рослинами та майстер-класами зі створення композицій чи декоративних елементів. Будь-який мінімалістичний інтер’єр можна розбавити та оживити за допомогою рослини в горщику. Автори книги Джудіт де Ґраф та Іґор Джосіфовіч заснували спільноту ентузіастів Bloggers Urban Jungle, аби ділитися досвідом, підтримувати бажання створювати джунглі вдома і затишок в оселі. І саме після цього вони усвідомили, як багато людей хотіли би мати рослини, але бояться, що не вміють доглядати.

«Міські джунглі» підкажуть, що придбати новачкам, як розміщати рослини вдома. Адже окрім привабливості та прикрашання вони мають і терапевтичну функцію, розповідає Іґор Джосіфовіч: «Ми вважаємо, що рослини допомагають нам відновити зв’язок із природою, і це дуже міське бажання. У нас немає часу виходити на природу, коли завгодно, але ми все одно хочемо бути в оточенні природи. Найпростіший спосіб досягти цього у повсякденні — додати кімнатні рослини та створити власні маленькі міські джунглі, зелений притулок серед бетону та гудіння машин».


Кольори, візерунки, рослини… Усе це зробить оселю затишною та перетворить дім на місце, куди хочеться повертатися, де почуваєтеся у безпеці. Мистецтво дизайну доступне кожному із книгами ArtHuss.


·
4824
·
good 1
Головна