2/3 мешканців планети онлайн та рейтинг офлайн-країн — що ми робимо в інтернеті у 2024 році?
Скільки часу ми проводимо в інтернеті? В яких країнах найбільше користуються Всесвітньою павутиною? Хто більше часу проводить онлайн: жінки чи чоловіки?
Щороку компанії HootSuite та We are social випускають звіт про інтернет. Ми зробили огляд цього звіту.
Згідно з даними ООН, зараз на Землі проживає 8,10 мільярда людей. Двоє з трьох людей — онлайн, адже 5,44 мільярда підключені до інтернету.
Чоловіки частіше онлайн
Не менш цікавий факт — чоловіки проводять більше часу в інтернеті. 69,8% всього чоловічого населення користуються Всесвітньою павутиною. Серед жінок — 64.4%.
Скільки часу ми проводимо онлайн
Наразі люди стали проводити менше часу в інтернеті. В 4 кварталі 2023 року в середньому ми знаходилися онлайн 6 годин та 35 хвилин. На початку 2021 року цей показник становив майже 7 годин на день.
У звіті також є рейтинг регіонів з найбільшою кількістю інтернет-користувачів. Лідирує в ньому Північна Європа: 97,4% населення підключені до інтернету. Найменше у східній Африці – лише 26,8% населення мають доступ до інтернет-мережі.
Країни в офлайні
Якби не було дивно, проте не всі регіони підключені до мережі Інтернет. Понад 2,66 мільярда людей залишаються офлайн — станом на квітень 2024 року.
Лідирує тут Індія — більш як 643 мільйони мешканців залишаються офлайн. На другому місці Китай — 320 мільйонів.
Пошук інформації — основна мета використання інтернету
У звіті наведена статистика використання інтернету в розрізі різних вікових категорій:
— молодь у віці від 16 до 24 років найчастіше використовують Інтернет, щоб підтримувати зв’язок із друзями та сім’єю;
— а ось інтернет-користувачі з 25 та до 64 років — задля пошуку інформації.
Покоління Z — найчастіше користуються e-mail
Так, ви правильно прочитали. А ми двічі перечитали статистику у звіті. У світі користувачі Інтернету віком від 16 до 24 років частіше користуються електронною поштою, ніж інтернет-користувачі інших вікових груп.