Максим Бєлов: ми хочемо чітко ідентифікуватися в головах наших клієнтів як кінотеатри, в яких можна отримати емоції рівня «це щось!»

18 липня відбудеться лекція Максима Бєлова, маркетинг-директора мережі кінотеатрів «Планета Кіно», на тему «Роль бренду в створенні унікального клієнтського досвіду». Поговоримо про те, як бренд впливає на ефективність бізнесу та що відрізняє бренд від продукту.

Почнемо з головного — ти любиш кіно? Як часто сам ходиш на сеанси?

Я великий шанувальник кіно, не пропускаю практично жодного великого релізу, завжди заздалегідь купую квитки та буваю в кіно раз на місяць-два. Ще до приходу в «Планету Кіно» я був великим фанатом бренду і постійним відвідувачем нашого київського кінотеатру. Я знав, що продажі квитків відкриваються щосереди о 2 годині дня, у мене є улюблені ряд і місце практично в кожному залі, майже завжди я сиджу саме на них. Загалом я був і залишаюся просунутим клієнтом «Планети Кіно».

Дмитро Деркач недавно багатьох шокував постом про те, що «Планета Кіно» збирається створювати онлайн-кінотеатр. Багато людей захвилювалися. Є привід?

Це був першоквітневий жарт, і він, схоже, вдався.

Дмитро, до речі, став одним з активних учасників проекту SPOM, який розповідає про молоді українські агенції та їх кейси. Напевно, «Планеті Кіно» потрібно багато творчих фахівців. Скажіть, вже є позитивний досвід від цієї ініціативи?

Поки досвіду взаємодії немає, але ми напевно знайдемо точки дотику в найближчому майбутньому. Нестачі в ідеях, яким потрібна реалізація, у нас немає, ми завжди щось придумуємо.

У цьому сенсі за вашими активностями завжди цікаво спостерігати. Ось, наприклад, нещодавно ви оновили додаток «Планети Кіно». Розкажіть, як і чому виникла необхідність кардинально його переробити?

Наш попередній додаток був першим подібним додатком на ринку, працював дуже багато років, і ми захотіли його оновити, зробити актуальним. У якийсь момент дійшли до висновку, що простіше зібрати новий додаток, а не покращувати старий. Розробка йшла практично з нуля. В новому додатку реалізовано багато речей, зручні для клієнтів функції: наприклад, додаток працює під одну руку, завантажує квитки, які потім доступні оффлайн, показує ціни на квитки в бонусах, дає можливість використовувати промокоди тощо. Також реалізована фільтрація фільмів за технологіями, форматами, тегами — це теж досить зручно.

Чи задоволені ви результатом?

Вони реально вражають: частка квитків, які наші клієнти купували за допомогою старого додатка, була близько 25%, зараз ця частка зросла до 40% по всій мережі, а в Києві до 48%!

Колись Саша Солонько з агентства MadCats на одній з конференцій розповідав, що у «Планети Кіно» колись була серйозна проблема з айдентикою. Ваш кінотеатр багато хто називав IMAX. Тоді ви змінили логотип і комунікацію. Минуло вже кілька років після ребрендингу. Як оцінюєте його результати?

У тому числі й задля цієї мети працювала наша кампанія на підтримку запуску нового позиціювання, яку ми запустили кілька місяців тому. Ми хочемо чітко і зрозуміло ідентифікуватися в головах, а головне в серцях наших клієнтів як кінотеатри, в яких доступні топові кінотехнології, що забезпечують максимальний комфорт і wow-сервіс — кінотеатри, в яких можна отримати емоції найвищого рівня, рівня «це щось!».

Але якщо всі наші кінотеатри знаходяться в ТРЦ, повністю піти від зв'язки «Планета Кіно» в ТРЦ ми не можемо, та й проблему цю ми теж переосмислили. Ми йдемо від «кінотеатр в ТРЦ» до бренду «Планета Кіно» і це вже добре.

До слова про кампанію «Щось!». Як виникла її ідея? Який у неї посил?

Це наше нове позиціювання йде в маси! Про це я буду багато говорити на лекції, приходьте послухати!

18 липня на лекції поговоримо про роль бренду в створенні унікального клієнтського досвіду.

Долучайтесь! Буде цікаво.

·
2215
·
goodsuper 3
Головна