Нішевий контент - джерело важливих тематик

Протягом року існують такі періоди, коли студії не пропонують блокбастерів, глядачі починають нудьгувати за гучними прем'єрами.

І одне із завдань мережі кінотеатрів Wizoria - не тільки заповнити прогалини в репертуарі, але запропонувати глядачам інший досвід, нові емоції від перегляду і занурення в події на екрані. Дати відчуття ексклюзивності.

Для цього ми проводимо прес-конференції на допрем'єрних показах фільмів українського кінематографа. Таким чином ми загиблюємося в сюжет, разом зі знімальною групою і запрошеними спікерами обговорюємо проблематику картини.

Як показує практика, з кожним роком з'являється все більше шанувальників українського кінематографа, тих, хто очікує не тільки блокбастери.

У жовтні в Wizoria відбулася прем'єра кінокартини «Жінка» режисерів Яна Артюс-Бертран і Анастасії Мікової. Фільм є всесвітній проектом, что надає голос 2000 жінкам з 50 різніх стран світу.

В ході інтерв'ю піднімалися актуальні тими сьогодення: робота, освіта, емансіпація, материнство та багато інших. Героїні вперше знаходять сили, щоб відкритися и розповісти про найпотаємніше, довірившись авторам фільму.

В рамках прем'єри ми провели зустріч з успішнімі жінкамі Полтави, які розповілі про свої моменти щастя та болю, про етапи становлення та перемог над жіттєвими складнощами.

Яка мета цього заходу?

Ми хотіли продемонструвати, що світ великий, культури та мови різні, але усі жінки - це справжні почуття та емоції.

Яка роль жінки в сучасному суспільстві? Ось так питання!

У кінокартині «Жінка» в форматі інтерв'ю розкривають сутність цієї ролі.

Материнство

Якщо ми говоримо про жінку, то йдуть асоціації з мамою. Тільки вона вміє щиро любити, сумирно, без претензій, без умовностей, просто так. Саме жінка дає життя людству, і в цьому її унікальність.

Унікальність

Роль жінки полягає не в тому, щоб змагатися з чоловіками, а в тому, щоб в синергії насолоджуватися життям.

Ще пару років тому існувала думка, що жінка повинна все встигати. Та сьогодні ми бачимо тенденцію на необхідність ідентифікувати і розвивати свої унікальні здібності та навички, а не ропорошуватися на усе і відразу.

Краса

Краса полягає в доброті душі, в гнучкості, а не лише у витонченій фігурі і гладкій шкірі. Адже останнє- це тимчасовий дар природи.

Жінка може все, тому що нею рухає призначення - дарувати життя. І неважливо, це буде бізнес-проект, дитина або просто смачна вечеря.

Хоча ми і про кіно, але тут не було ролей. Як героїні фільму, так і гості кінотеатру просто «прожили» цей фільм.

Організовуючи подібні прем'єрні покази, отримуючи зворотний зв'язок від гостей, ще раз переконуємося, що свого глядача «створюємо» ми самі завдяки ретельно підібраному контенту.

·
1030
Головна