Нові дані Microsoft про поточні тенденції віддаленої роботи та те, як люди залишаються на зв’язку

У світлі останніх подій, сьогодні компанія Microsoft презентує перший звіт зі свого нового індексу Work Trend. Для аналізу тенденцій продуктивності та того, як різні підходи до віддаленої роботи впливають на те, як ми спілкуємось один з одним, використовувався Microsoft Graph. 

Всі ми знаходимо нові способи залишатись на зв’язку та бути продуктивними в умовах, коли доводиться працювати й вчитися віддалено.

  • Microsoft зафіксував новий щоденний рекорд — 2,7 мільярда хвилин зустрічей за один день. Це на 200 % більше, ніж 900 мільйонів хвилин в середині березня, що демонструє збільшення попиту на технології, які одночасно забезпечують зв’язок та підтримують продуктивність.
  • 183 000 користувачів у 175 країнах використовують Teams for Education, щоб викладачі спілкуватися зі своїми учнями через віртуальний класні кімнати. Дві нові дуже популярні функції, які сьогодні додали — можливість завершити зустріч для організаторів та можливість завантажити звіти про учасників — додають ще більше цінності продукту.

Людям необхідно спілкуватись. Раніше відео було просто приємним бонусом. Зараз це must have.

  • Користувачі Teams підключають відеозображення у два рази частіше, ніж до спалаху COVID-19. Це демонструє важливість зорового та фізичного контакту для людей, які працюють і навчаються віддалено.
  • Загальна кількість відеодзвінків у березні зросла на 1000%. Також є цікавим географічний розподіл регіонів, де відео використовується частіше; наприклад, у Норвегії та Нідерландах найбільше підключають відеотрансляцію (приблизно 60 % зустрічей проходять з відео).

Виявляється, що країни та галузі, які зазнали найбільшого впливу, адаптуються у питанні комунікації та зараз люди працюють за більш гнучким графіком, оскільки вони поєднують роботу та особисте життя.

  • Кількість користувачів мобільної версії Teams за тиждень зросла більше, ніж утричі з початку лютого до 31 березня.
  • Ми побачили помітне збільшення кількості використання мобільної версії Teams у країнах, які найбільше постраждали, як Італія та Іспанія, а також у галузях, які зазначали більшого впливу, наприклад, освіта та державне врядування.
  • З 1 по 31 березня середній час між першим та останнім використанням Teams щодня збільшувався більш, ніж на одну годину.

Цей момент змінить те, як ми працюємо та спілкуємось один з одним назавжди.

  • Попри те, що деякі працівники повертаються до роботи, у Китаї більше, ніж вдвічі збільшилась кількість користувачів, що працюють у Teams, у порівнянні з кінцем січня.
  • Кількість щоденних користувачів Teams у Китаї також продовжує зростати щотижня.

Дізнатись додаткові показники та історії користувачів, які користуються Teams для роботи під час кризи можна у публікації Microsoft 365.

Зрозуміло одне — COVID-19 суттєво змінює звичний устрій роботи, а технології допомагають людям пристосовуватись, аби гарно виконувати свою роботу.

·
873
Головна