Ольга Сафіна: у кожного проекта своя сила, яка складається з історії перемог та поразок

Масштабні проекти, які змінюють життя, поодинці не роблять. Бути частиною Команди Мрії, звичайно, добре, але так буває не завжди — і завдання організатора заходів правильно побудувати робочі процеси, незважаючи ні на що.

3 червня відбудеться лекція віце-президента з комунікацій компанії Innovecs Ольги Сафіної «Маркетинг подій і його можливості». Поговоримо про те, як організувати вражаючі події, робити sold out івентів, а також відновити або створити з нуля репутацію брендів, компаній, заходів.

Ми зустрілися з Ольгою та попросили її розказати більше про себе, свою кар'єру, а також майбутню лекцію.

Ольга Сафіна — віце-президент з комунікацій компанії Innovecs. Ольга добре відома завдяки запуску FEDORIV Hub, UNIT.City і Chasopys, також обіймала посаду менеджера корпоративного PR в NEMIROFF і керівника з комунікацій і подій VDNG.

Ви відомі роботою з масштабними проектами: запускали FEDORIV Hub та UNIT.City, були менеджером корпоративного PR NEMIROFF, керували комунікаціями та подіями ВДНГ. Який з цих проектів дався складніше?

У кожного проекта є своя сила, свої історії перемог та поразок. Порівнювати їх складно — це самобутні проекти з різними цілями, завданнями і, звичайно ж, лідерами.

Але найскладнішим (і від того неймовірно цікавим) був ВДНГ. По-справжньому масштабний у всіх сенсах проект: від емоційних до фізичних, від креативу до рутинних умовностей.

Працюючи над ВДНГ наша команда щиро вірила, що ми покращуємо світ навколо нас, привносимо щось нове у, здавалося б, звичні речі. Але, найголовніше, ми змінювали ставлення до державного підприємства та його репутації.

Чим робота з державними проектами відрізняється від роботи з приватними?

Я дуже чітко відчула на собі особливості роботи з громадськістю, коли сильний запит на зміни і трансформації стикається з наполегливою вимогою нічого не змінювати. Тоді я відчула важливість прийняття правильних, але хворобливих рішень.

В мене була можливість масштабно та сміливо змінювати простір навколо. Це було результативно і досить публічно — насправді, проекти таких масштабів залишаються в історії. І бути причетним до них, рухати вперед — це професійний екстаз, але і шалено важка ноша.

Розкажіть про свою роль в компанії Innovecs. Чим саме займаєтеся? Де починається і закінчується ваша зона відповідальності?

Сьогодні я займаюся розвитком репутації компанії в Україні всіма доступними методами та інструментами — PR, івент-маркетинг, внутрішні комунікації. У нас є сильний помічник в цьому — мультимедійний майданчик для заходів Innohub, в якому ми організовуємо і проводимо освітні заходи не тільки для співробітників компанії, але і для ринку.

Розкажіть про проекти, якими пишаєтеся.

Всі мої проекти — улюблені. Але з великою гордістю я говорю про проект першого Українського дому в Давосі та InnoHub. Останній, незважаючи на всі виклики та високу конкуренцію, продовжує набирати обертів.

Ще я захоплююся проектом Ольги Шевченко «2 Hours Design Battle», який ми зараз розвиваємо і масштабуємо в партнерстві з нею. Бачите, обрати один улюблений не вдається — кожен з моїх проектів викликає в мене багато оптимізму.

З чого починалася ваша кар’єра? З чим довелося впоратися, щоб досягти нинішньої позиції?

Я вирішила стати журналістом ще в 11 років тому, що мені шалено хотілося бачити світ і дізнаватися про все першою. На той момент я думала, що так можуть тільки журналісти. Тож, спершу я була репортером у проектах, чиї назви, гадаю, нинішні читачі CASES вже й не пам’ятають — Biz-TV, Галицькі контракти, газета День. Але чимось справді серйозним для мене стала робота на радіостанції Радіо Ера ФМ, яка була першою форматно новинною хвилею розмовного радіо. І, хоч це було дуже круто, згодом прийшло розуміння, що українська журналістика — це не пошук і створення унікального контенту, а споживання чиїхось заяв, брифінгів, прес-релізів.

Для того, щоб стати тим, ким я є сьогодні, мені потрібно було просто постійно рухатися вперед. Як тільки один проект ставав на рейки і впевнено йшов вперед — я обирала новий, який вимагав зусиль для запуску і становлення.

Зараз мені хочеться вже більш системної і масштабної роботи, бачити глибину процесів і рухатися вперед вже з компанією нових горизонтів.

Що найбільше подобається вам у вашій роботі?

Вона об’єднує увесь накопичений досвід і трансформує його в рішення. В Innovecs ми створюємо новини, організовуємо або приймаємо заходи та події. Але, найголовніше, ми трансформуємо ринок і відчутно формуємо репутацію не тільки індустрії, але і країни загалом.

Тут я навчилася дивитися на бізнес-проект більш глобально, не прив’язуючись до адреси офісу. Працюючи з експатами і клієнтами світового рівня, я дізнаюсь про особливості західної бізнес-культури, а це зовсім інший рівень.

Про що буде ваша лекція? Кому вона буде цікава?

Ми поговоримо про івент-маркетинг як інструмент формування репутації — проекту, бізнесу, лідера. Ми детально розберемо алгоритми івент-маркетингу, проаналізуємо причини вдач і поразок на реальних кейсах, а також перевіримо гіпотези учасників лекції. Це буде корисно для всіх, хто працює в комунікаціях або керує публічними проектами.

3 червня на лекції віце-президента з комунікацій компанії Innovecs Ольги Сафіної «Маркетинг подій і його можливості» поговоримо про те, як організувати вражаючі події, робити sold out івентів, а також відновити або створити з нуля репутацію брендів, компаній, заходів.

Долучайтесь! Буде цікаво.


Фотографії: The Gate Agency, Григорій Веприк

·
1254
·
super 3
Головна