Попкорн - альтернатива коробці цукерок на презент

Для багатьох похід у кінотеатр - це один з найулюбленіших способів розслабитися. І більшість прихоплюють з собою на сеанс попкорн.

Про що ми думаємо, коли чуємо про попкорн, або повітряну кукурудзу?

В уяві виникає яскраве картонне відерце з хрусткими пластівцями.

Попкорн - продукт настрою, вже давно асоціюється з переглядом кіно і відпочинком.

Попкорн може бути абсолютно різним, з величезною кількістю смаків: солодкий, солоний, карамелізований, фруктовий, шоколадний, з горішками.

Щоб виготовити попкорн Wizoria, використовується певний сорт кукурудзи. Таке зерно збільшується в розмірах у десятки разів, звичайна кукурудза цього ефекту не дає.

Ще ми за натуральність і користь. Тому готується попкорн Wizoria в спеціально облаштованій зоні тільки Шеф-кухарем і на кокосовій олії, яка не втрачає поживні властивості після нагрівання.

Попкорн Wizoria - це чудовий перекус, тому часто гості в кінобарі беруть його з собою в дорогу, на пікнік або на прогулянку.

Емоції у всьому!

Для гостей Wizoria ми запропонували не тільки безпечну упаковку. Ще й дуже стильну! Попкорн в упаковці з авторським дизайном може використовуватися як приємний і оригінальний презент або комплімент.

Хто зрадіє хрусткому попкорн-презенту від Wizoria?

✔ Той, хто стомився від буденності, або перебуває у стресовому стані.

✔ Той, хто не готовий до радикальних заходів і не готовий відмовитися від солодкого, а бажання з'їсти що-небудь смачненьке з кавою або чаєм не покидає!

✔ Той, кого Ви захочете винагородити чим-небудь смачним, свіжим і поживним!

✔ Той, у кого активна розумова робота і йому просто необхідна "підзарядка"!


·
1687
Головна