Повернутися з перемогою — розповідаємо про переможців Startup World Cup попередніх років

За останні три роки Кубок світу зі стартапів вигравали проєкти, що пропонували інноваційні рішення для транспортної, медичної та освітньої галузей.

Зокрема, у 2019 році головний приз — 1 000 000 дол. — у Великому фіналі Startup World Cup у Кремнієвій долині отримав в′єтнамський стартап Abivin. Їхня розробка — програмне забезпечення «Abivin vRoute». Воно дозволяє управляти логістичними ланцюжками компаній: будує оптимальний маршрут за кілька секунд, зменшує логістичні затрати на 20-40%, забезпечує цифровізацію поставок товарів та підвищує ефективність управління бізнесом.

Startup World Cup-2018 виграв стартап Leuko Labs (США). Це технологічний проєкт, що розробляє портативний домашній пристрій для неінвазійного моніторингу лейкоцитів — PointCheck™. Він поєднує в собі оптику та штучний інтелект і вимірює рівень лейкоцитів без забору крові — шляхом прикріплення до пальця пацієнтів, які отримують хіміотерапію.

Тріумфатором Startup World Cup-2017 став японський стартап UniFa. Він запропонував проєкт «розумного» дитячого садка, в якому спеціальні пристрої передають фото, інформацію про здоров′я дітей та їхні успіхи в освіті одразу на смартфони батьків.

Одразу після перемоги на Startup World Cup (і отримання призу в 1 000 000 долл.) стартап UniFa залучив фінансування ще на 10 000 000 дол. За три роки після перемоги у Кремнієвій долині UniFa у кілька разів збільшив обсяги продажів та клієнтів.

Це — історія конкурсу. А твій стартап — має нагоду стати його майбутнім!

Реєструйся на регіональний відбір просто зараз: https://bit.ly/2GSHfy3

·
1135
·
super 1
Головна