Раціо поліграфії: бути еко і онлайн

Майже кожен із нас у повсякденному житті почав робити маленькі кроки до еко-відповідальності. Але в різних сегментах бізнесу, переважно у нерухомості, ми помічаємо, що компанії все ще не знають, які шляхи оптимізації можна використовувати.

Розповідаємо нижче, навіщо потрібен буклет, як його адаптувати під нові реалії та зробити крутим в онлайн версії.

Пару слів нащо нам потрібен буклет?

Буклет в першу чергу про знайомство з продуктом або проектом. В індустрії нерухомості він розказує про основні моменти проекту, його історію, локацію, інфраструктуру за принципом: одна сторінка - одна думка - один бенефіт.

В другу чергу про продажі. Для споживача важливо мати зафіксовану інформацію про проект в одному документі, це як фоллоу ап після зустрічі з відділом продажу. Також, це додає цінність до бренду, адже все що зручне у використанні — цінне.

Але що, якщо ми скажемо — найкращий формат диференціації та кроку у нову реальність це створення онлайн буклетів?

Вже більше року як ми відклали вимогу тактильного контакту до продукту перед покупкою та вчимось жити у світі онлайн. Відсоток онлайн френдлі клієнтів росте кожен день, тому занепокоєння, що користуватись онлайн буклетом буде складно становиться стереотипом.

В чому крутість онлайн буклетів?

1. Простота навігації — все за одним посиланням. Не потрібно їхати до відділу продажу, або шукати необхідну інформацію на сайті.

2. Досвід користувача (UX) — можливість відображення контенту у високій якості на будь-яких пристроях, а також зручність у читанні інформації. Онлайн буклет —  зазвичай, логічна за структурою послідовна розповідь.

3. WOW - фактор — коли ключова інформація або фірмові елементи відображаються в анімації та додаються унікальні елементи для підкреслення позиціювання бренду. Можливість додавання відео контенту, музичного та аудіо супроводу. 

Наприклад, для одного з проектів Saga Development — O2 Residence, ми додали музичний супровід птахів на перегляд всіх сторінок буклета, так як головний слоган проекта “Ближче до природи”. Ми впевнені, що з додаванням таких фірмових елементів ми можемо закохати клієнта у проект навіть в онлайн форматі.

4. Можливості відстеження показників — онлайн буклети можна додавати на сайт вашого проекта та налаштовувати цілі відстеження конверсій. Використовуйте максимально просту механіку збору даних та давайте змогу потенційним клієнтам завантажувати ваш буклет на перегляд.

Збільшуйте вашу базу даних та зміцнюйте воронку продажів.

5. Еко-свідомість бренда завжди вітається. Споживачам, особливо мілленіалам важливо відчувати місію бренда та активну участь в соціальному розвитку. Тільки уявіть, скільки дерев ви збережете.

Розуміємо, що вставати на бік онлайн буклетів потрібно зважено, відчуваючи потреби свого споживача, які бізнес задачі ви ставите перед собою та наскільки така ідея метчиться з вашим позиціонуванням. Щоб зрозуміти, чи варто вам взагалі розглядати такий продукт, зробіть резерч, щоб дати відповіді на такі запитання :

  • Які цілі переслідує створення буклету?
  • Яка ЦА та кому адресований цей продукт?
  • Які потреби існують у клієнта, який читає буклет?
  • Які інструменти ви плануєте використовувати для поширення буклету?
  • Що повинен зробити клієнт після прочитання буклета?

Насправді онлайн може бути не тільки буклет, а і будь-яка презентація, навчальна лекція, інфографіка, доповідь, гайд та брендбук.

Пам’ятайте, що аудиторії не в задоволення збирати всі ці гори матеріалів, які скоріш за всього будуть просто захаращувати будинок. Піклуйтесь про свого споживача та дійте раціонально!

·
1954
Головна