Шаблони для підготовки заявки

Коли стартапи готуються до подачі заявки, деяким з них, особливо тим, хто робить це вперше, здається складним розібратися, як все це правильно заповнити та ніде не помилитися. Щоб допомогти в цьому і трохи спростити завдання, ми підготували кілька шаблонів.

Шаблон заявки

Це копія тієї заявки, яку ви знайдете в особистому кабінеті на порталі Фонду. Ми радимо спочатку заповнити її в гугл-документі, все уважно перевірити, а потім вже переносити на сайт. Всі дані, які ви переносите на портал, зберігаються, навіть якщо ви не відправили заявку, і до відправки їх можна змінювати. Але пам'ятайте, що якщо ви вже остаточно відправили заявку, змінити її буде не можна.

Шаблон Lean Canvas

Lean Canvas — це модель опису стартапу, яка допомагає зібрати всю інформацію про нього на одній сторінці, в таблиці. Цей документ потрібно буде додати до заявки, а також ця модель допоможе вам у підготовці презентації для пітчу.

Шаблон кошторису

Зрозуміло, що для різних проектів кошторису будуть суттєво відрізнятися, але все одно цей шаблон вам стане в пригоді. Він зроблений в гугл-таблиці, і всі суми розраховуються в ньому за допомогою формул. Також за допомогою формул ви можете самостійно налаштувати інші перевірки та обчислення.

Будьте готові до того, що ваш кошторис може змінюватися в ході роботи над проектом, і це ще одна причина заповнювати його саме в гугл-таблиці — так ви зможете простежити всі зміни.

·
3683
·
2
·
sososuper 6
Головна