Що по меню?


З часів римської імперії відомо, що народ просить хліба і видовищ. Ідеальна взаємодія двох цих побажань реалізована в сучасному кінотеатрі.

У мережі кінотеатрів Wizoria кіно-меню складається з особливою ретельністю.

Фільми для прокату відбираються виходячи з багатьох факторів. Це і комерція, і ступінь очікування глядачами картини, при цьому не забуваємо і про особливості окремо взятого кінотеатру. Є також тимчасові рамки показу фільму і вікові обмеження. Для новинок кінопоказу в прокатний тиждень ми виділяємо саме топовий час.

Репертуар. Крім голлівудських блокбастерів в мережі Wizoria представлені: український кінематограф, короткометражні фільми, авторські стрічки, аніме, фільми мовою оригіналу, трансляції концертів і спортивних матчів.

Така різноманітність дозволяє глядачам краще розуміти сучасний кінематограф і насолоджуватися його гранями.

Concession-бари

Продажі кінобару - це інвестиції в розвиток самого кінотеатру.

Щоб клієнт швидше визначився з вибором, необхідно правильно складене і візуалізоване меню.

Меню в кінобарі - один з найбільш важливих інструментів збільшення швидкості обслуговування гостей, а відповідно - обсягу продажів.

Тут грає свою роль сприйняття інформації та впливу зображення на купівельну спроможність, тому ми приділяємо увагу і шрифту, і фото меню.

На плазмових екранах ми розміщуємо не тільки трейлери, а й фото попкорну в фірмових упаковках. Людське око в 100 разів швидше сприймає інформацію в динаміці, ніж у статиці.

Також, споглядаючи на хрумкий попкорн, гість в черзі швидше приймає рішення про те, що він купить.

До недавнього часу було достатньо мінімального асортименту, та сьогодні споживчі звички гостей частково трансформуються. ЗСЖ і правильне харчування все активніше впроваджуються в життя, тому деякі глядачі хочуть чогось здорового. Наприклад, горіхові або фруктові фьючіпси. Ми не боїмося таких викликів, а сприймаємо це, як підказки, для підвищення сервісності та масштабування вектору розвитку мережі.

·
1171
Головна