Ситуативний маркетинг: володієш інформацією – ловиш тренди


Усі звикли, що ситуативний маркетинг - це звичний інструмент маркетингу для сфери розваг, та і у мережі АЗК може бути не нудний контент, якщо застосовувати досвід суміжних галузей.

За допомогою ситуативного маркетингу можна швидко привернути увагу до товарів і послуг компанії і тим самим підвищити реалізацію пального або супутніх товарів.

Є один нюанс: прийом цікавий, але тривалість життєвого циклу будь-якого інформаційного приводу не така і тривала.

Які ж принципи ситуативного маркетингу запускаються?

Швидкість реакції. Сьогодні актуальна новина «качає» простори інтернету протягом 2-3 днів, коли пік припадає на першу добу.

У маркетолога є пара годин на реагування та креатив (який не йде в розріз з бізнес і маркетинговою стратегією), щоб розмістити контент і зіграти на ажіотажі. Якщо запізнитися, то ситуативний маркетинг компанії виявиться не актуальним і відіграє не на користь.

Пов'язані одним ланцюгом: інфопривід і компанія. Адже не всі новини можна злінкувати з профільною діяльністю бренду. Важливо, щоб вона підтримувала тільки ті інфоприводи, які знаходять відображення в її цінностях.

Цільова аудиторія повинна бути в темі. Крім зростання продажів, оперативна реакція на інфоприводи - це спосіб стати до них ближче, показавши, що компанія в курсі того, що відбувається в світі або в конкретній сфері, що зіграє на зміцнення лояльності.

Наші методи для «інтеграції» діяльності мережі АЗК Autotrans з новинним фоном:

- регулярно моніторимо новинні онлайн-ЗМІ і портали, які популярні у цільової аудиторії;

- моніторимо актуальні хештеги в соцмережах;

- щомісяця складаємо перелік інфоприводів: свята і очікувані події (наприклад, Олімпійські ігри в Токіо).

Спеціально для cases.media матеріал підготувала

Світлана Луценко, директорка з маркетрнгу мережі АЗК Autotrans

·
2119
Головна