Соціальна ініціатива NGN.mastermind для підтримки малого та середнього бізнесу

Автори:

Станіслав Стояцький, креативний директор NGN.agency

Володимир Галіка, CEO NGN.agency

В безпрецедентній економічній ситуації, що складається в Україні та у всьому світі, дуже важливо підтримати локальні компанії. Адже середній та малий бізнеси — це не лише основа економіки, а й сотні тисяч робочих місць.

В NGN.agency ми працюємо з великими міжнародними та українськими компаніями, і бачимо особливості реагування великого бізнесу на кризу, зокрема в креативних та комунікаційних рішеннях. Так, він більш неповороткий у прийнятті рішень, проте має певну фінансову подушку та більшу стійкість перед викликами. Натомість малі та середні компанії сьогодні опинилися у вкрай шоковому стані, коли від швидкості прийняття рішень, адаптивності до нових умов залежить їхнє виживання та існування як бізнесу.

Щоб допомогти таким компаніям зрозуміти, як діяти, ми запустили соціальну ініціативу NGN.mastermind — безкоштовні онлайн-консультації бізнесу в рамках нашої експертизи. Ми хочемо бути корисними як агенція, що знається на діджитал-маркетингу. Можемо допомогти здійснити швидкий стрибок з офлайну в онлайн та пережити кризу.

У форматі годинної онлайн-консультації ми пропонуємо варіанти рішень для розвитку бізнесу. Це може бути розширення каналів продажу, залучення нової аудиторії, або ж створення нового продукту чи зміна бізнес-моделі.

Наприклад, ви — невелика пекарня і виготовляєте печиво, що продавалося в еколавках. Ви можете запропонувати великі сімейні упаковки, які можна замовити на всю родину раз на тиждень з доставкою. Раніше так ніхто не закуповувався, тепер ця ніша розширилася. Це може бути старт шляху, який ви розпочнете в онлайні. І поступово будете розвивати канали онлайн-продажів, територію доставки, асортимент продукції.

Для початку ми запустили онлайн-анкету, в якій просимо компанії максимально детально розповісти про свій бізнес до карантину. На основі анкет ми оцінюємо, чи потреба бізнесу лежить в нашій компетенції. Далі оперативно контактуємо та домовляємося про відеозустріч, на якій обговорюємо поточні виклики для бізнесу та пропонуємо варіанти швидких ефективних дій, спрямованих на отримання продажів через онлайн-канали.

Ми вже отримали понад 20 анкет та опрацьовуємо їх, домовляємося про онлайн-зустрічі.

З нашого боку ми безкоштовно інвестуємо час наших найкращих експертів у вирішення різноманітних викликів локального бізнесу. Маємо лише одну умову: з боку бізнесу на онлайн-зустрічі обов'язкова присутність власника або особи, що вповноважена приймати рішення.

Якщо за результатами годинної консультації ми бачимо, що є потреба й ресурси клієнта рухатися далі — пропонуємо наступний крок.

А саме, наш новий антикризовий продукт — "Стрибок в онлайн".

Протягом кількох місяців ми готували запуск іншого нового продукту — Base Promotion Strategy. Це стратегія, яка відповідає на базові питання бізнесу: хто цільова аудиторія, яке головне комунікаційне повідомлення, як його оптимально донести тощо. Зазвичай розробка такої стратегії займає близько 2 тижнів і в ній більший акцент іде на комунікаційну складову. В сьогоднішній ситуації ми змінили наш підхід і запустили "Стрибок в онлайн".

Він сконцентрований на завданнях, які можна виконати максимально швидко, а результати буде видно практично одразу. Це фактично зосередження на інструментах і тактичних продажах. В рамках цього кроку ми зможемо якомога широко застосувати нашу експертизу: налаштувати процеси, залучати аудиторію та побудувати приріст онлайн-покупців.

Зазвичай результат цієї послуги — швидко зроблений сайт, лендинг, що вирішує певне завдання; підготовані соцмережі та реклама в них, дорожня карта перфоманс-інструментів. Усе те, що допоможе малому та середньому бізнесу якомога швидше відновити заробіток у нових умовах.

Звісно, застосування тактичних рішень не скасовує необхідності більш глибинного опрацювання комунікаційної складової. Ми також рекомендуємо це робити одразу після того, як будуть отримані перші онлайн-результати тактичних кроків.

Тож якщо ви — локальний бізнес, що потребує нашої підтримки — будь ласка, заповніть анкету просто зараз. А також поділіться нею з тими, кому це також потрібно.

·
2044
·
super 1
Головна