The Global Inclusion Online Forum 2021 – як це було

Глобальна конференція номер один з питань різноманіття та інклюзії, в якій взяли участь понад 3000 учасників та понад 80 спікерів з усього світу, завершилася. Global Inclusion Online Forum 2021 був організований CFC Big Ideas і став другим щорічним онлайновим заходом, який зібрав провідних світових керівників з питань різноманіття та інклюзії, HR-консультантів та активістів D&I.

Тижнева програма заходу передбачала два дні доповідей, панельні дискусії, конкурс стартапів та шість днів практичних семінарів. Також план заходу включав премії для інклюзивного бізнесу, онлайнвиставку та спеціальний проєкт “100 слів про різноманіття та інклюзію”. Під час заходу висвітлювались такі важливі теми, як лідерство у бізнесі, найм на роботу, гендерна рівність, а також права ЛГБТК+ спільноти, інвалідність, расова та фінансова інклюзія.

DE&I (Diversity, Equity, and Inclusion – Різноманіття,рівність та інклюзія) – це подорож, у якій ми всі разом. Я справді вірю, що ми розпочали подорож, яка не має кінця і яка зробить нас усіх кращими. Такі події та дискусії рухають нас усіх вперед – одне до одного та до наших команд.

Стів Білт, генеральний директор Фонду Smile Brands & Smiles for Everyone

Серед спікерів та організаторів семінарів були представники таких найбільших світових організацій та корпорацій, як Deloitte, Forbes, Intercorp, GitLab, Microsoft, Mind Gym, Moody's, Smile Brands, Sun Life та UN Globe. Спонсорами Форуму виступили Moody's, глобальна фірма з інтегрованої оцінки ризиків, MindGym, що спеціалізується на зміні поведінки, та Sun Life, провідна міжнародна фінансова компанія.

До GIOF приєдналися лідери Acosta, Amazon, Boeing, Facebook, Google, Honeywell, LinkedIn, McKinsey & Company, Siemens, SunPower та Wayfair. Більшість учасників були з Північної Америки – 70%, тоді як 20% були з Європи, 7% – з Австралії, 3% – з Азії, Південної Америки та Африки, разом узятих. Форум охопив усі часові пояси, засвідчивши свій справді глобальний характер.

Обговорюючи гендерну рівність, учасники дискусії підкреслили важливість гендерно нейтральної реклами та запропонували проводити сліпі оцінювання, як один з можливих засобів вирішення проблем. Вони говорили про хибність спроб змінити жінок з метою їхнього “пристосування” до робочих місць та наголосили на важливості створення належного середовища для кожного.

Жінки насправді не потребують вашої допомоги і не потребують жодних виправлень. Нам потрібно, щоб усі усвідомили: більше рівноправ’я на робочих місцях буде вигідне кожному з нас, тому що в такому середовищі ми вільні бути собою, відкриті до інновацій, вільні у висловах і, скоріше за все, будемо ефективнішими.

Мішель Пенелопа Кінг, експерт з питань гендерного різноманіття

Також було наголошено на важливості запобігання расовій упередженості. Доповідачі обговорили, як змінилася ситуація в цьому напрямку після вбивства Джорджа Флойда. Вони поділилися порадами щодо того, як компанії можуть дізнатися більше щодо расової інклюзії за допомогою безкоштовних платформ та ресурсів D&I. Наприклад, вони можуть використовувати Textio, який виконує коректуру посадових інструкцій та допомагає зменшити упередженість мови, включно зі зміною та пропонуванням різних варіантів слів.

Я завжди кажу: “Якщо ми можемо дати чомусь назву, то ми можемо це змінити. Інший бік цього: "Якщо ви не називаєте речі своїми іменами, то ви не зміните їх". Ми повинні говорити про расизм на робочому місці, якщо сподіваємося боротися з расизмом на робочому місці.

Ембер Хайкс, головний директор з питань акціонерного капіталу та інклюзії в ACLU

Спікери також поділилися власним досвідом зіткнення з несправедливістю та її впливом як на життя людей, так і на компанії. Вони обговорили обов'язки корпорацій щодо забезпечення та інтеграції D&I до своїх програм та згадали, що таке нездорові D&I, та як вони функціонують в корпораціях.

Різноманітність та інклюзія насправді можуть змінити вашу життєздатність у майбутньому та життєздатність організації, частиною якої ви є. Якщо ми не визнаємо це, то ми не робимо змін, не відображаємо їх у нашому мінливому світі.

Дженніфер Браун, засновник та генеральний директор Jennifer Brown Consulting

Захід завершився анонсом Форуму 2022 року, який збере понад 100 спікерів, представить ще 3 панельних дискусії, збільшить кількість відвідувачів та створить нові тенденції у галузі D&I. Global Inclusion Online Forum також стане платформою для просування різноманітності, інклюзії та обміну цінним контентом з усіма, хто шукає способи зробити свій бізнес більш інклюзивним.

CFC Big Ideas, організатор заходу, є міжнародною консалтинговою компанією зі стратегічних комунікацій зі штабквартирою в Дубаї, ОАЕ. Створена в 2003 році, компанія зарекомендувала себе завдяки реалізації міжнародних проєктів на основі BIG IDEAS. Портфоліо CFC включає в себе проєкти та ініціативи, що організовувалися під час Давоського форуму, Саміту G20 в Аргентині, Генеральної Асамблеї ООН, а також інших великих міжнародних подій.

За будь-якою додатковою інформацією звертайтеся до Анни Крис, керівника практики різноманіття та інклюзії в CFC Big Ideas, за адресою ak@cfcbigideas.com, а також слудкуйте за нашими соціальними мережами в LinkedIn, Facebook, Instagram та Twitter

·
2331
Головна