Топ сервісів для монтажу від NGN.agency

Стівен Спілберг злякається конкуренції, коли побачить, що тепер ви знаєте всі секрети монтажу крутих роликів. Керівниця Content Creation Department NGN.agency Даша Ситник розповіла про свій власний топ у виборі застосунків для монтажу відео.

Почнемо з найголовнішого. Нижче подано топ програм, якими користується Content Creation Department NGN.agency, створюючи відео для клієнтів. Програми призначені для використання на ноутбуці й створені для професійного монтажу.

Adobe Premiere Pro — ідеальний інструмент для будь-якого процесу постобробки відео. Досить вагомий плюс програми в тому, що вона вільно інтегрується з іншими продуктами Adobe. Це дозволяє вирішити багато задач при монтажі. Adobe Premiere Pro має широкий функціонал, добре продуману функцію тримінгу. У програми досить легкий та зрозумілий інтерфейс, майже всі дії можна виконувати за допомогою «гарячих» клавіш. Також досить просто працювати з аудіо.

Final Cut ‒ простий інтерфейс, що дозволяє швидко зрозуміти процес. Всі складні функції редактора спочатку приховані, що дозволяє вчитися, не відволікаючись. В програмі є великий спектр ефектів: відео, аудіо, титри, переходи тощо. Final Cut дозволяє працювати з HDR відео, а також керувати ним, коригувати кольори та редагувати звуки.

After Effects ‒ суперзручна програма зі зрозумілим інтерфейсом. В After Effects можна працювати швидко, з інтеграцією різноманітних програм, а також легко створювати анімації, без необхідності проставляти кадри вручну.

А тепер трохи про мобільні додатки:

Inshot

Базовий додаток, де ви можете повноцінно монтувати відео, додавати музику, підписи, анімацію між кадрами, фільтри, ефекти, стікери, регулювати швидкість.

Videoleap

В застосунку є дуже цікаві функції, які допоможуть працювати з анімацією будь-якого об’єкта, змінювати світло та колір виділеної області і багато іншого. Videoleap дозволить додати трохи сюрреалізму або чогось особливого до ваших відео.

Videoshop

Простий і зручний редактор відео. До списку можливостей редагування відеороликів входять обрізка відео, склеювання фрагментів, додавання саундтреків, звукових ефектів, фільтрів і переходів, а також інструменти з налаштування зображення (яскравість, контраст, насиченість) і багато іншого.

Splice

Багатофункціональний та простий у використанні. Можна накладати фільтри, змінювати темп ролика, додавати написи й склеювати фрагменти різних відео. Зручно те, що у програми є функція запису свого голосу або завантаження пісень з iTunes. Дивіться, не загубіть цю корисну інформацію.

Не загубіть цю корисну інформацію ;)

·
1524
Головна