Використання нових функцій Google для доступності: SEO та маркетингові можливості

Google продовжує нарощувати свої зусилля в галузі цифрової доступності. Згідно з їхніми свіжими новинами, вони анонсували цілу низку оновлень, які допоможуть зробити цифровий світ доступнішим для всіх, включно з тими, у кого є обмежені можливості. Ці оновлення мають несподівані переваги для SEO та маркетингу, які ми сьогодні обговоримо.

Штучний інтелект робить візуальний світ доступнішим

"Lookout" від Google - це додаток, розроблений з використанням штучного інтелекту, який допомагає сліпим і людям з обмеженим зором у виконанні повсякденних завдань. Одна з нових функцій застосунку, "запитання і відповідь до зображення", дає змогу користувачам отримувати опис зображень, незалежно від наявності підписів або alt тексту. Для маркетологів і SEO-фахівців це підкреслює важливість якісних підписів і alt-тексту для зображень - це не тільки робить контент доступнішим, а й допомагає пошуковим системам краще зрозуміти, що зображено на картинці, що може підвищити рейтинг у пошукових результатах.

Доступні місця на Google Картах

"Accessible Places" - це функція Google Maps, яка дає змогу користувачам бачити, чи є місце доступним для візків. Вона допомагає бізнесам виділитися на картах Google, поліпшити свою видимість і залучити ширшу аудиторію. Надання інформації про доступність також може покращити довіру та лояльність клієнтів, які цінують бізнеси, що приділяють увагу доступності.

Живі субтитри для більшої кількості людей

"Live Caption" - це функція Google, яка надає субтитри в реальному часі для будь-якого звуку на пристрої Android. Це допомагає зробити контент доступнішим для людей з проблемами слуху або для тих, хто просто вважає за краще читати текст замість прослуховування звуку. Використання субтитрів також може поліпшити SEO, оскільки вони надають додатковий текст для індексації пошуковими системами.

Нові оновлення доступності у Wear OS 4 та Chrome

Wear OS 4 від Google пропонує новий досвід тексту в мовленні, який є швидшим і надійнішим, що може полегшити навігацію для користувачів з обмеженими можливостями. З іншого боку, Chrome тепер автоматично виправляє друкарські помилки в URL, що допомагає спростити доступ до веб-сайтів і поліпшити загальний користувацький досвід. Для маркетологів це підкреслює важливість коректного написання URL і забезпечення зручності навігації веб-сайтом, що може підвищити видимість у пошукових результатах і збільшити залучення трафіку.

Також у Chrome додано нові функції для користувачів TalkBack, що робить управління вкладками простішим. Це підкреслює значення зручності використання і доступності сайту як ключового елемента в стратегії SEO.

Поліпшення маркетингових зусиль через доступність

Ґрунтуючись на цих оновленнях, маркетологи можуть і повинні поліпшити свої стратегії доступності та SEO. Збільшення доступності вашого контенту не тільки підвищує його охоплення, а й його загальну видимість у пошукових системах.

Альт-текст, субтитри та доступність для людей з обмеженими можливостями є ключовими елементами, які слід врахувати під час оптимізації для пошукових систем. Використання функцій, таких як Alt Text у зображеннях, може значно поліпшити ваш SEO, забезпечуючи більш повний опис контенту вашого сайту для пошукових систем.

Висновок

Безумовно, Google продовжує покращувати доступність у цифровому світі, і це не тільки допомагає людям з обмеженими можливостями, а й пропонує несподівані переваги для маркетологів. Усі ці оновлення покращують цифрову доступність і надають маркетологам додаткові інструменти та можливості для поліпшення своїх SEO-зусиль. Більш за те, вони підкреслюють важливість інклюзивного маркетингу і створення контенту, доступного для всіх користувачів. Зрештою, включення цих функцій у маркетингову і SEO-стратегію може допомогти брендам збільшити свою видимість, розширити охоплення і поліпшити загальний користувацький досвід.

1
1772