Візуалізувати звуки Києва: завершальний конкурс від Bouquet Kyiv Stage

Оголошуємо початок третього конкурсу від команди фестивалю #BouquetKyivStage — «Звуки міста. Образ». Під час двох попередніх конкурсів ми разом з вами через звуки та слова досліджували, як звучить Київ. Сьогодні ж запрошуємо вас зафіксувати особливе звучання міста у фотографіях та на коротких відео. Візуалізувати звуки Києва.

Побачити і вхопити саме ту мить: гул київських вулиць чи сміх близької людини, гру вуличного музиканта чи тишу міських площ на світанку.

Це можуть бути фотографії, зроблені спеціально на конкурс, а можуть бути знімки із родинного архіву. Це може бути один яскравий кадр, а може бути цілий тематичний фотоальбом у соцмережах. Основні вимоги — фотографія має «звучати» і передавати настрій моменту. Як і короткі відео, фотороботи мають бути сповнені цікавих візуальних образів та занурювати глядача в атмосферу міського життя, передавати авторський погляд та інтерпретацію теми, що об’єднує усі три конкурси — «Звуки міста».

До 10 серпня опублікуйте коротке відео, фотографію чи серію фоторобіт на своїй сторінці у фейсбуці чи інстаграмі під хештегом #BouquetKyivStageImage або надсилайте на пошту dasha_skydan@i.ua, або в Telegram чи WhatsApp за номером +380634165756. Не забудьте вказати ваше ім’я та прізвище.

Оргкомітет у складі засновника Bouquet Kyiv Stage Євгенія Уткіна та куратора конкурсу — фотографа, засновника та співвласника «Гайдай студії» та галереї «Камера», автора трьох фотокниг — Ігоря Гайдая оберуть найкращі фотознімки та короткі відео, присвячені звучанню міста.

Відібрані фотографії стануть основою фотовиставки «Звуки міста», яка експонуватиметься протягом фестивалю на території «Софії Київської», а короткі відео потраплять у спеціальну добірку, яку можна буде переглянути на сайті та у соцмережах фестивалю.

Автори цих фото та відеоробіт отримають персональні запрошення на #BouquetKyivStage та сувеніри. А головним подарунком стане нічна музична екскурсія Києвом для всіх учасників конкурсу!

Деталі читайте на сайті: https://bouquetstage.com/

Повну програму фестивалю можна знайти тут: https://drive.google.com/…/1Z0jyBq48aZzdPF-ZcRQEfov7TL…/view

·
658
Головна