Владислав Тихонов: як зацікавити Forbes, Bloomberg або TechCrunch? Дати їм унікальний контент!

Класичний PR потроху йде в небуття… Насправді, не потроху — а дуже впевненими кроками. А це означає, що до нових умов потрібно пристосовуватися — і якнайшвидше.

6 червня відбудеться лекція колишнього PR-менеджера консалтингової агенції «Ольшанський і партнери» Владислава Тихонова на тему «Як аналізувати конкурентів, щоб створити піар-стратегію». Поговоримо про те, які робочі інструменти має опанувати сучасний піарник, який хоче бути успішним, та які лайфхаки треба знати, щоби значно збільшити кількість згадувань про свій бренд навіть у світових ЗМІ.

Ми зустрілися з Владиславом та попросили його розказати більше про себе, свою кар'єру, а також майбутню лекцію.

Розкажіть про свою професію. Чим саме займаєтеся? Де починається і закінчується ваша зона відповідальності?

Я PR-менеджер. У цій сфері я понад 5 років, за які брав участь у роботі над дуже різними проектами — від івентів до блокчейн-стартапів.

З чого починалася ваша кар’єра?

Я починав скромним PR-менеджером невеликої агенції, яка займалася зйомкою. На жаль, згодом компанія закрилася. Після неї мене запросили в компанію, яка займається організацією заходів — і там я отримав великий досвід, пов’язаний з піаром великих проектів. Одним з найцікавіших здобутків того часу була PR-акція з похоронами Дарта Вейдера, яку я організував. Було весело.

З чим довелося впоратися, щоб досягти нинішньої позиції? Що допомогло на цьому шляху?

Труднощів було багато. Проте найголовніша порада, яку я можу дати, — не бійтеся запитувати інших. Навіть якщо думаєте, що питання буде дурним.

Трохи допоміг нетворкінг (все ж таки інколи зв’язки вирішують все), але здебільшого — постійні виступи та прокачування себе як фахівця у всіх напрямках. Остання компанія, в якій я працював, — «Ольшанський і партнери».

Де починалася і закінчувалася ваша зона відповідальності?

Важко сказати. Я відповідав як за просування клієнтських проектів на ринках Америки, Азії та Європи, так і за всі PR прояви бренду «Ольшанський і партнери». Тобто, я був залучений в усі процеси компанії і мав уявлення про те, що відбувається, не гірше, ніж CEO компанії.

Ви багато працювали з ринками Америки й Азії. Розкажіть про цей досвід. Чи є в них щось схоже з Україною?

Скрізь є щось схоже з Україною. Але рівень медійної культури відрізняється значно.

Я працював з відомими медіа — Forbes, Bloomberg, TechCrunch. В них є свої правила спілкування, світосприйняття та роботи з PR-фахівцями, тож я намагався працювати у форматі «win-win». Тобто, давати їм унікальний контент, який созвучний до їхніх інтересів. У відповідь я отримував згадки в топових світових медіа.

Таке можна робити і в Україні. Якщо чесно, я сподіваюся, що кількість унікального, читабельного контенту буде тільки рости, і будь-яка реклама, яка там буде, сприйматиметься по-іншому.

Розкажіть про проекти, якими пишаєтеся.

Проектів було багато, і я пишаюся кожним. Гадаю, так скажуть 99 % людей. Але, раз ви вже питаєте, то я виділю два — Wegame, фестиваль ігрової культури (тобто, кіберспорт, косплей і тому подібне), і Vinchain, блокчейн-стартап з інформацією про транспортні засоби, яка зібрана на одному маркетплейсі.

А що вам найбільше до вподоби у вашій роботі?

Те, що кожен день — це новий виклик. Постійно стикаєшся з чимось невідомим. Доводиться постійно перелопачувати тонну літератури або форумів, щоб знайти відповідь на питання — і це заряджає.

Про що буде ваша лекція? Кому на неї буде цікаво сходити і який потрібен рівень розуміння предмета?

Моя лекція присвячена інструментам, які будуть корисні digital- та PR-фахівцям. Справа в тому, що зараз класичний PR впевнено йде в небуття — отже, потрібно пристосовуватися до нових умов. Я розповім про те, чим користуюсь сам.

6 червня на лекції Владислава Тихонова «Як аналізувати конкурентів, щоб створити ефективну піар-стратегію» поговоримо про те, як правильно аналізувати нову нішу та що треба знати, щоб збільшити кількість згадувань про свій бренд у ЗМІ.

Долучайтесь! Буде цікаво.

·
1241
·
super 1
Головна