Володимир Дем’яненко, D2: наша місія — щоб український IT-сектор працював на український ринок

Можливо, назву компанії D2 ви впізнаєте не одразу, але деякі їх проекти наврядчи могли оминути! Це вони створили сайт одного з найвідоміших на сьогоднішній день українських медіа «Новое время», сайт NOVUS, застосунок Укрпошти. Ми поспілкувались з генеральним директором D2 Володимиром Дем’яненко напередодні його лекції в UNDERHUB.

Володимире, розкажіть трохи про себе. З чого почалася ваша кар'єра?

Мій особистий досвід — це бізнес різних профілів. IT для мене почалося на другому курсі інституту, ще в 2004 році, зі створення сайту для команди КВН. Потім це захоплення переросло в веб-студію. Мої проекти завжди були пов'язані з IT: promdex.com — сайт, розроблений більш ніж на 50 країн, рітейл-мережі, e-commerce, заводи, для яких ми робили автоматизацію підприємств, і аутсорсинговий бізнес, тобто D2.

Розкажіть про D2. Чим займається ваша компанія і які її цілі?

Наші дві головні спеціалізації і мети — розвиток і впровадження взаємодії бізнесу зі своїми клієнтами (це маркетинг) і взаємодії бізнесу зі своїми співробітниками (це HR).

Ми є рідкісною аутсорсингової компанією, яка працює з українським ринком. Одна з наших місій — щоб український IT-сектор працював на український ринок, тим самим розвиваючи економіку України. Наші клієнти — це Метінвест, ДТЕК, Інтерпайп, Нафтогаз, PepsiCo, Delongi Group, Unilever, ООН. Також ми випускаємо ентерпрайз-продукти, такі як PeoplePartner, і хочемо виводити їх на глобальний ринок.

Який сьогодні штат у D2?

Ми ростемо і розвиваємося, залучаючи класних і крутих фахівців, зараз в нашому штаті 70 співробітників. У вересні у нас переїзд в Unit City і великі плани по розширенню.

Про що буде ваша лекція?

Про цифрові інструменти взаємодії компанії зі співробітниками, де співробітник перетинається з компанією, і про те, як відбувається взаємодія. Будемо говорити, як ефективно налаштувати взаємодії за допомогою сервіс-дизайну. Про сервіс-дизайн програмних інтерфейсів: чат-ботів, мобільних додатків, терміналів, платформ тощо.

Кого ви б на неї хотіли запросити?

В першу чергу це буде корисно власникам бізнесу і топ-менеджерам, щоб підвищити ефективність команд. HR-фахівцям — для зменшення відтоку кадрів і правильного пошуку нових, а також всім, хто працює над досвідом працівників (employee experience).

Дізнайтесь як побудувати щасливі відносини співробітника з роботодавцем на лекції генерального директора компанії D2 Володимира Дем' яненка та керівника напрямку сервісного дизайну компанії D2 Сергія Слободян 29 серпня в креативному просторі UNDERHUB.

·
1557
Головна