Wizoria - простір для всіх

Креативний контент - відносно новий напрямок роботи для кінобізнесу. Він включає в себе кілька основних напрямків:

• класичний (оперні та балетні постановки провідних театрів світу);

• концертний (концерти академічної, рок-, поп-, джазової музики);

• документальний (повнометражні та короткометражні фільми);

• освітній (науково-популярні, навчальні короткометражні та повнометражні фільми);

• спортивний (спортивні заходи: футбол, теніс, бокс, мотогонки, сноуборд та ін.).

Загальним для всіх видів креативного контенту є висока якість зображення і звуку.

Будучи не простим для роботи і до того ж нерівномірно затребуваним «матеріалом», альтернативний контент вимагає максимально ефективного планування букером.

Просто поставивши сеанс в репертуар і повісивши плакат, отримаємо і нульовий результат.

Безумовно, всі інші релізи також цього потребують, але якщо блокбастер може взяти своє кількістю, то нестандартні проекти заробляють тільки при якісному таргетованому букінгу.


Навіщо потрібен креативний контент?

Таким чином ми отримуємо нову аудиторію, націлену на регулярне відвідування. У ЦА формується позитивний образ кінотеатру як місця інтелектуального, що сприяє збільшенню кількості відвідувань кінотеатру в цілому, інформування кола знайомих і знайомих знайомих про унікальні події, запрошення на ці події.

Через спеціальні сеанси альтернативного контенту (наприклад, аніме Хаяо Міядзакі, концерти корейської групи BTS) ми розширюємо аудиторію віком 14-24 років. Для них кінотеатр - звична форма проведення часу, а спеціальні акції в кінотеатрі - «фішки», додатковий привід для зустрічі з друзями.


Як просувати креативний контент?

Велика частина публіки не читає інформацію на лайт-боксах і листівках, задовольняючись візуальним рядом.

Реклама креативного контенту - це реклама власне самого кінотеатру.

Повторюваність заходів, ексклюзивність позиціонування події в місті дозволяють нам створити постійний інформаційний привід для ЗМІ із згадкою нашої мережі:

• запрошення на заходи журналістів і трендсеттеров;

• адресне інформування через соцмережі, паблік, форуми, фан-сайти;

• співпраця з місцевими установами культури для взаємного просування проектів;

• активні попередні продажі квитків;

• використання соціальних мереж, проведення акцій з інтернет-ЗМІ;

• проведення ексклюзивних корпоративних заходів.


А як це працює в мережі кінотеатрів Wizoria?

Крім демонстрації кіно ми надаємо платформу для пропаганди ідеї українського кіноматографу.

Ми активно підтримуємо українське кіно і регулярно проводимо допрем'єрні покази. Тільки в 2019 – 2020 ми показали нашим гостям близько 30 фільмів, які охоплюють широкий загал глядачів. Серед них: «Східняк», «Захар Беркут», «Черкаси», «Крути 1918», «Скажене весілля», «Віддана», «Мої думки тихі», «Східняк», «Де ти, Адаме», «Тарас. Повернення», «Мати Апостолів», «Фортеця Хаджибей»...

В ході благодійного кінопоказу «Поводір» кожен бажаючий мав можливість зробити благодійний внесок для підтримки бійців АТО, які перебували в Полтавському військовому госпіталі.

Такі фільми як «Людина з табуретом», «Сторожова застава» і «Захар Беркут» особливо привернули увагу культурної еліти і представників сфери освіти.

Традиційно до Дня святого Миколая та Новорічних свят ми проводили безкоштовні покази для дітей сиріт і вихованців шкіл-інтернатів міста.

На допрем'єрних показах перед початком глядачам розповідають про фільм запрошені гості: актори, режисери, кінокритики або продюсери. Також організовуємо зустрічі з публікою і дискусії між гостями і глядачами.

Креативний контент дозволяє нам безпосередньо створювати коло активних «користувачів» кінотеатру, змінювати його вигляд, пропонуючи публіці нові послуги, формуючи постійний інтерес до кінотеатру як до унікального майданчику з багатофункціональним дозвіллям.

·
3653
Головна