Як дивувати партнерів небанальними подарунками

2020 був неоднозначним роком, тому ми хотіли подарувати своїм партнерам щось таке, щоб і весело, і небанально, і щоб нагадувало, як їх любимо та цінуємо.

Для генерації ідей на подарунок в нас є обов’язкові умови. Подарунком не можна володіти одноосібно, його не можна з’їсти чи випити і його шкода викинути у смітник. Подарунок має залишитись жити в офісі партнерів. А ще він має доносити конкретну ідею та в ідеалі мати практичну користь.

Так цього року з’явилася вона — пилка «Дружба». Ми за дружні стосунки з клієнтами, тому хотіли це ще раз донести. Зміст цієї пилки в тому, що ефективно працювати вона може лише за участі обох сторін. Вона — символ партнерства, дружби та спільних зусиль. 

Ідею згенерували, а реалізувати її виявилось не просто. З’ясувалося, що зробити гравіювання на пилці може лише одна компанія в Луцьку, але саме під час роботи зламався лазер. Оперативно почали шукати іншу компанію у Рівному і не знайшли нічого. Зорі врешті зійшлися у Львові. 

Пилка то не проста, вирішили довершити подарунок кількома штрихами:

  • Вкрутили спеціальні гачки, щоб пилку можна було повісити.
  • Намалювали інструкцію а-ля ikea, щоб всі успішно й безпечно повісили свою пилку.
  • Згадали старий вислів «Мир. Дружба. Жвачка» і зробили з нього новий: «Mirrolab. Дружба. Жувачка», — так з’явилася наліпка на коробці.
  • Доповнили подарунок смачнезними жуйками, аби було що пожувати й концепт підтримати.
  • Передали всі подарунки партнерам і вкотре зраділи, що вони у нас такі круті.

Минулі роки теж приємно дивували подарунками, такі як: emergency box, вогнегасник та дорожній знак.

Небанальні подарунки – ще один спосіб виділитись, донести свою ідею, показати свій підхід. А ще можливість підняти настрій і здивувати позитивом. Просто, бо ми їх любимо і любимо про це цікаво нагадувати.

Любіть і даруйте подарунки – це того варте!

·
4419
·
super 1
Головна