Як компанія Northell сприяла просуванню онлайн-освіти в Сінгапурі

Сучасна освіта стає дедалі більше оцифрованою. Ще десять років тому зошити та друковані матеріали були необхідними атрибутами для навчання. А все, що вам потрібно сьогодні, це ноутбук та підключення до Інтернету.

Зараз для навчання на всіх рівнях, починаючи від початкових шкіл і закінчуючи корпоративним навчанням, використовуються різні classroom management systems.

Це надійний спосіб зробити процес навчання ефективнішим – наприклад, онлайн тестування допомагає автоматизувати систему оцінювання та забезпечити швидкий доступ до результатів навчання студента.

Пропонуючи таку зручність не дивно, що learning management systems знаходяться на піку популярності. Починаючи з універсальних рішень, таких як Canvas та Blackboard, і закінчуючи більш вузькоспеціалізованими платформами, які орієнтовані на конкретні завдання чи теми, це програмне забезпечення стає необхідним для багатьох установ.

І все-таки згідно з дослідженнями Capterra, майже 40% користувачів К-12 заявляють, що їхня школа користується LMS. Ці дані наочно демонструють необхідність подальшого впровадження таких систем в освіту.

У Northell ми мали можливість зробити навчальний процес простішим та доступнішим як для викладачів, так і для студентів. Наша команда працювала над редизайном сингапурської платформи Smartjen – рішення, яке, перш за все, спрямоване на спрощення worksheet підготовки та включає багато інших корисних функцій.

SmartJen: персоналізована система для ефективного навчання.

SmartJen – це classroom management software, яке допомагає викладачам економити час на підготовку до занять, роблячи навчальний процес більш організованим та цікавим. Ця платформа дозволяє викладачам керувати групами студентів, створювати, розподіляти та оцінювати завдання, надавати відгуки та контролювати прогрес своїх учнів. Водночас студенти можуть відстежувати та виконувати завдання, а також підтримувати зв’язок з викладачем.

Головна особливість SmartJen – worksheet генератор. Вчитель може вибрати предмет, тему та рівень, щоб отримати набір питань. Звичайно, також можна складати нові запитання та видаляти недоречні. Не потрібно пояснювати, наскільки ефективним плануванням уроків та іспитів може бути, використовуючи такий інструмент.

Хто може користуватися цією платформою?

Педагоги для економії часу на організацію тестів та квізів.

Студенти, щоб бути залученими до уроків та підтримувати зв’язок з вчителями.

Батьки, для того, щоб мати доступ до навчальної інформації, наприклад до завдань та оцінок.

Попри те, що основна увага приділяється worksheet генератору, SmartJen – це class management system що повністю функціонує. Розгляньмо деякі функції, які роблять SmartJen чудовим рішенням як для викладачів, так і для студентів:

Створення та налаштування worksheets

Викладачі можуть вибирати запитання в базі SmartJen або складати власні. Існують повністю настроювані worksheet шаблони.

Призначення worksheets

Платформа функціонує як самостійне рішення. Немає потреби друкувати worksheets або використовувати електронну пошту для їх розповсюдження. Студенти можуть отримати доступ та виконати завдання на платформі.

Персоналізація

Хоча є готові шаблони для заощадження часу, вчитель може адаптувати worksheets відповідно до потреб кожного класу чи учня. Таким чином, структура та зміст тесту відповідають рівню знань учнів.

Оцінювання

Платформа має автоматичне маркування. Викладачі можуть додатково надавати зворотний зв'язок у будь-якій формі, яка їм більше подобається, будь то текстове повідомлення, аудіо чи відео.

Месенджер

Легко ставити питання та давати роз’яснення, не потребуючи використання зовнішніх месенджерів.

Сторінки продуктивності

Результати тестів складаються у звіти про успішність для кожного учня та класу в цілому. Вони згруповані за worksheets, темою та вмінням. Це простий спосіб відстеження успіху учнів.

Створення classroom management platform: чотири міркування для відмінного рішення

SmartJen звернулися до нас, оскільки їм потрібен був редизайн платформи та вдосконалення функцій. Це не стандартна платформа. SmartJen насамперед функціонує як worksheets генератор, що додає деякі особливості в його організації.

З огляду на це, ми розпочали аналіз рішення, що вже існує, щоб запропонувати деякі вдосконалення.

Виходячи з нашого досвіду, ми вважаємо, що для того, щоб зробити будь-яке рішення справді корисним, важливо приділити достатньо часу кожному з наступних аспектів:

1. Знайте свого користувача

Спочатку ми провели інтерв’ю з користувачами. Будь-який продукт повинен бути корисним для користувачів, тому дуже важливо знати їх запити та проблеми. Оскільки SmartJen платформа, що вже функціонує, ми мали чудову можливість з’ясувати деякі плюси та мінуси цього програмного забезпечення.

Багато бізнесів можуть недооцінити цей крок, але не повинні. Інтерв’ю з користувачами часто дає найбільш корисну інформацію для розробки продукту. Вони виявляють розчарування, які можуть мати поточні користувачі, і дають компанії підставу для вдосконалення.

Для людини, знайомої з конкретною платформою, її структура може здатися очевидною, але для новачків заплутана організація та складність можуть стати причиною відмови від неї.

Під час інтерв’ю з користувачами SmartJen ми спілкувались з викладачами, учнями та батьками. Попри різницю у віці та підходу до платформи, опитані згадали ті самі запити:

Додати деякі елементи гейміфікації: платформа видалася занадто простою

Запропонувати більш різноманітний спектр worksheet функцій

Ми врахували цей відгук під час розробки нової структури SmartJen. Наприклад, зараз платформа має leadership board та можливість вибору різних персонажів для своєї фотографії профілю – гейміфікація в дії!

2. Знайте свою галузь та конкурента

Дізнавшись, що саме користувачі шукають на платформі, настав час подивитися, як SmartJen відповідає ринку learning management software. Дослідження ринку допомагає з’ясувати, що пропонують подібні рішення, і, як результат, визначити конкурентні переваги.

На основі зібраної інформації ми зробили user personas: гіпотетичних клієнтів. Цей метод допомагає організувати та візуалізувати інформацію, яку ми зібрали під час наших досліджень та інтерв’ю з користувачами.

Як було згадано вище, існує три типи користувачів, які можуть отримати доступ до платформи: вчителі, учні та батьки. Дуже важливо чітко визначити запити кожної з цих груп. З огляду на це, ми створили user journeys – ланцюжки кроків, які користувачі роблять на платформі.

Наша команда також присвятила час оцінці бізнес-логіки SmartJen. Це дозволило нам оцінити поточне функціонування платформи та побачити, як наші пропозиції можуть відповідати архітектурі, що вже існує.

3. Ретельно плануйте

Коли ми мали всю необхідну інформацію, настав час певних дій. Починати з повномасштабних UX/UI рішень – не найкраща ідея. У процесі можуть бути деякі зміни. Ось чому ми почали з прототипів, зосереджених на баченні платформи як викладачем, так і студентом.

Ми зробили wireframes високого рівня, щоб продемонструвати, як ми бачимо всі функції платформи та їх організацію. Такий підхід надає командам дизайнерів та розробників чітке уявлення про проєкт. На додаток, це надає клієнтам можливість переглянути результати на ранніх стадіях та надати свої відгуки.

Оскільки одним із наших основних завдань було додати деякі розширені функції, дуже важливо було залишатися на зв'язку з командою SmartJen, щоб вони висловлювали свою думку щодо наших ідей. Wireframes давали можливість регулювати рішення, коли ми працювали над ним.

4. Впроваджувати, використовуючи найкращі практики

Кінцевий крок нашого процесу: UX/UI дизайн. Ми працювали над дизайном, маючи на увазі, що SmartJen використовуватимуть як дорослі, так і діти, тому необхідно було зробити вебсайт зручним для навігації навіть для найменших користувачів. Створення рішення, зручного для дітей, також означає приділити особливу увагу візуальному стилю. Це повинно бути однаково приємним для всіх вікових груп.

Ми також підтримували зв’язок із командою SmartJen, щоб надати допомогу у розробці. Наприклад, ми створили кілька додаткових зразків, щоб зробити процес розробки простішим.

Створення інтелектуальної навчальної платформи: як зробити навчання ефективним та цікавим?

UX/UI – це інструмент, який перетворює ідею комфортного навчання на реальне рішення. Нашим основним завданням у цьому проєкті було зробити eLearning доступним і зрозумілим для різних вікових груп.

 Працюючи над SmartJen, наша команда переконалася, що платформа має:

Досить послідовну і просту структуру

Візуальні матеріали, привабливі для всіх вікових груп

Інтуїтивна навігація

Адаптивний дизайн

Усі ці функції спонукають викладачів та студентів використовувати платформу та надавати їй перевагу над деякими іншими сервісами або створення worksheets з нуля.

Зараз світ як ніколи потребує таких рішень, як SmartJen. Організація навчальних процесів переживає трансформації, і онлайн-навчання нині є єдиним вибором для багатьох установ.

SmartJen може бути чудовим варіантом як для навчання в класі, так і для дистанційного навчання. Платформа має всі функції не тільки для підготовки worksheets, але й для організації навчального процесу та спілкування.

Різні learning management systems, швидше за все, стануть невіднятною частиною навчання, і студентам більше ніколи не знадобляться їх друковані підручники.

Це не повинно дивувати, враховуючи, як такі платформи спрощують організацію навчання. Наразі ми можемо спостерігати чітку тенденцію – classroom management software використовується у дедалі більших навчальних закладах у всьому світі.

Маєте уявлення про наступний чудовий навчальний інструмент? Ми зможемо втілити це в реальність!

·
4731
Головна