Як ми використовуємо ШІ у роботі в агенції?
У цій та наступних публікаціях будемо розповідати про наш досвід співіснування в команді з нейромережами, ділитися практичними порадами, а також найбожевільнішими експериментами.
Ми в One Philosophy вже переконались: штучний інтелект — це великий плюс до продуктивності наших команд (але лише за умови їх системного освоєння та правильного застосування!). ШІ допомагає прості завдання робити легше та швидше, а складні — розбивати на прості та також робити легше та швидше.
Усі наші команди пройшли системне навчання та постійно оновлюють свій арсенал знань і лайфгагів, тому ШІ-інструменти ми впроваджуємо максимально ефективно та етично.
Що думаєте про можливості використання ШІ в креативній агенції?
Анна Іванова
Senior Account Executive, Be—it Agency
Я використовую ШІ для створення короткого огляду ключових ідей публікацій у медіа зі згадкою клієнта, для перевірки помилок в англомовних текстах, адаптації тону голосу для текстів різного формату: наприклад, більш стислий та офіційний — для глобального дайджесту, стриманий — для пресрелізу, більш натхненний — для колонки. ШІ-асистент може допомогти мені у підготовці драфту пресрелізу на основі брифу чи збірних даних з досліджень. Або, наприклад, з ним можна поштормити та надихнутись на розробку креативних ідей для нових пропозицій клієнтам.
Катерина Глущенко
Art Director, Be—it Agency
У своїй роботі я часто залучаю ШІ для пошуку інформації. Також використовую його як допоміжний інструмент під час мозкового штурму. Наразі його відповіді бувають досить примітивними, але поруч із тим він продукує цікаві думки, які можуть надихнути мене на пошук певного рішення або повернути хід моїх — у напрямку, в якому я навіть не думала. Деякі ідеї можна цікаво обіграти, додавши в них своє бачення.
Владислав Рибалко
Graphic designer, Resilient Ukraine
Я використовую ШІ саме для креативного напрямку, найчастіше — для генерації зображень. Нейромережі допомагають мені створювати референси зображень для візуалізації та презентації власних ідей. Я активно користуюсь Midjourney для пошуку ідей у створенні айдентик та фірмових стилів.
Крім того, у Midjourney можна генерувати ілюстрації в консистентому* стилі для окремої кампанії. Також іноді я використовую ChatGPT для генерації слоганів деяких кампаній. Якщо говорити про готові рішення, то ШІ допоміг нам запустити кілька кампаній для B4Ukraine про вихід бізнесів з російського ринку.
*Консистентність — це узгодженість, цілісність і послідовність елементів у фірмовому стилі компанії.