Як митцю потрапити на аукціон Foundation.app

Всім привіт 👋🏻

В силу останніх подій, сучасне цифрове мистецтво виходить нановий рівень. Окрім арт-директорської діяльності я такожзаймаюсь своїм мистецьким проектом Alex Stéyp, де в рамках подорожей працюю з різними креативними командами та створюю різні арт-проекти.

В основному результат проектів на даному етапі — це фото, відео та digital колажі, тому просувати та продавати це як картини не так вже й було можливим до початку 2021 року.

Calligraphy On Girls: episode.6 — Bat Yam, Israel

Foundation — це блокчейн платформа-аукціон, що дозволяє виставляти свої роботи на продажу як арт-об’єкти завдяки NFT токенам (google краще розкаже про це ніж я)


  • Так виглядає акаунт на Foundation після того, як отримав інвайт.


Зареєструватись — це ще півбіди

Це доволі таки просто. Для початку нам потрібен браузер, який здатний встановлювати плагіни та додатки на основі Chromium (Opera або Google Chrome). Далі ми завантажуємо собі додаток Metamask та реєструємось. 

Metamask — це онлайн гаманець криптовалюти, що дозволяє зберігати криптовалюту. Працює також з фізичними гаманцями, типу Ledger.

Metamask не єдиний гаманець, але лише він дає змогу зареєструватись на Foundation.app


Після того, як створили гаманець — заходимо на foundation.app, під'єднуємо гаманець, редагуємо профіль та додаємо акаунти соціальних мереж. Приклад заповненого акаунту: foundation.app/alexsteyp

Наступний крок — отримати інвайт від іншого митця, щоб мати змогу виставляти свої роботи на продаж.

а поки, коли заходимо у вкладку create — бачимо таке вікно

Вас скеровує на канал Foundation на Discort


Як отримати інвайт?

Якщо дійсно хочете почати свої роботи на платформі Foundation вам потрібно терпіння та трохи везіння. Головний канал де роздають запрошення — це #intros-invites channel в Discord.

Канал за посиланням: https://discord.gg/ERdnQnBt

Clubhouse мабуть задав нову тенденцію швидкого росту нових платформ — портапити можливо лише за запрошенням інших митців.

Чат просто бомблять повідомленнями та проханнями отримати інвайт і скажу чесно — шанс отримати інвайт не високий, або ти маєш бути дісно потужним митцем. Щоб прискорити отримання інвайту ось декілька лайфхаків:

  • Discord — час від часу вам будуть писати різні художники, які збираються в міні тусовки та намагаються отримати інвайт та захопити з собою всю групу.
  • Twitter — це основна соціальна мережа для nft тусовки. Більшість анонсів продажу робіт або роздачі запрошень ви можете знайти за хештегом #foundationinvite
  • Facebook, Instagram — це те, що для мене спрацювало. Ви можете знайти митців, які вам імпонують та написати їм з проханням інвайту, можливо, якщо в них вони залишились та сподобаються ваші роботи — вам надішлють інвайт.


Але подумайте двічі, чи це дійсно вам потрібно

Окрема тема — це валюта Ethereum, через яку продають роботи. Якщо простіше — дана валюта працює через формат smart-контрактів, що дозволяють зберегти свої коти у випадку не отримання товару/послуги, яку оплачуєте. 

Але.

Кожна транзакція потребує так звану GAS fee, яка вже досягає більше $100 за одну роботу і ціна постійно росте. Також на самій платформі є комісія за розміщення вашої роботи. 

А ще, комісія за вивід грошей або перерахунок після продажу. Тобто майже кожна дія — це або певний відцоток або доволі велика сумма. 

Тому подумайте добре, чи варто заходити на цей ринок. Бо я таки вирішив взважити свої за та проти, чи розміщувати свою першу роботи. Правильні роздуми та поради написала одна з крипто-мисткинь на своїй instagram сторінці.

NFT Project Planing Tips by LIRONA: https://www.instagram.com/p/CMYZ4bbhzLN/?igshid=euxy9vbifi16 


Висновки

Новий тренд crypto-artists набирає популярності. Це безумовно потужний формат, який можливо замінить галереї у тому вигляді, в якому вони зараз є.

Але.

Я задаюсь собі питанням як підприємець, чи варта ця річ інвестицій та чи окупиться — цього гарантувати ніхто не може. Зараз, під час пандемії я двічі подумаю чи вкладати гроші в ризиковані речі, чи краще вкласти в те, що має більше шансів дати результат. До кінця тижня в мене я дав собі час на роздуми, а як результат, що вирішив ви можете перевірити десь за тиждень за посиланням: foundation.app/alexsteyp


Всім мир 🙏🏼

·
8539
Головна