Як молоді креативники створили одразу 5 комунікаційних продуктів для громадського сектору

З 6-го до 29-го вересня в Києві проходила освітня ініціатива від linza agency та Українсько-данського молодіжного дому — Creative Communications Academy. Представники української молоді отримали практичні знання, та можливість попрацювати над кейсом для однієї з п’яти українських громадських або благодійних організацій. 

Учасники проєкту "Creative Communications Academy"

«Ми в агенції з початку заснування і понад 4 роки багато працюємо з комунікаційними викликами некомерційного сектору і вболіваємо за всі ті теми та проєкти, з якими працюють наші партнери. Тож створили проєкт, який не тільки в теорії, але й на практиці приніс користь громадським організаціям за їхнім запитом. Ми обрали 5 кейсів ГО, над якими працювали учасники застосовуючи знання, які ми надали протягом навчання. І вже одна із наших учасниць приєдналась до організації, над кейсом якої працювала, і надалі продовжить створювати для них крутий контент», — розповідає Іра Шостак, СЕО та комунікаційна директорка linza agency та програмна менеджерка проєкту.

Ірина Шостак — СЕО та маркетинговий лід, linza agency.

«У Молодіжному домі ми найдужче цінуємо молодь та її розвиток, залученість у суспільно важливі процеси. І Creative Communications Academy стала прекрасним майданчиком для цього поєднання. Протягом місяця молоді фахівці й фахівчині не лише розвивали власні навички, а і долучалися до формування майбутнього громадських організацій. Комунікації — вони в усьому: в основі діяльності та в її кінцевій меті. Ми мали шанс спостерігати за тим, як крок за кроком молодь опановує це», — розповідає Олександра Буленок, комунікаційна менеджерка Українсько-данського молодіжного дому та менторка проєкту. 

Ірина Шостак — CEO та маркетинговий лід, linza agency.
Андрій Марущак — менеджер програм Українсько-данського молодіжного дому.

ПРО ФОРМАТ.

«Формат навчання ми хотіли зробити легким та доступним для учасників, тому офлайн-зустрічі були 1-2 рази на тиждень. На першій зустрічі Громадські організації презентували свій запит для молоді, після чого ми розподілили учасників на 5 груп, таким чином, щоб у кожній команді були різносторонні учасники: копірайтери, дизайнери, піарники тощо», — говорить Анна Совщак, менеджерка проєкту та PR-менеджерка linza agency.

Анна Совщак — PR-менеджерка, linza agency.

Перед запуском проєкту, перед linza agency стояла важлива задача — обрати 5 кейсів, над якими учасники в групах будуть працювати протягом місяця. З кожною ГО ми провели онлайн-зустрічі, де проговорили цілі та разом сформували запит для учасників курсу-практикуму.

Громадські організації, що презентували свій запит.

«Була приємно вражена тим, наскільки студенти академії зацікавлені в гарному спільному результаті. Вже на першу зустріч вони прийшли супер підготовленими. Деталізували наші очікування, пропонували можливі варіанти з форматами й ключовими посилами. Результати ще приємніше здивували! Вони вклалися не лише в ідею, а й у реалізацію — почали переговори з потенційними партнерами. Ми готові рухатися до втілення цих напрацювань у життя. Вони чудово лягають у стратегію розвитку та відповідають місії нашої організації», — розповідає Наталія Гринюк, комунікаційниця Волонтерської спільноти “Б50”.

Наталія Гринюк — комунікаційниця Волонтерської спільноти “Б50”.

Протягом місяця експерти провели 6 лекцій, 7 практичних занять та воркшоп. Лекції були сформовані таким чином, щоб учасники пройшли всі етапи: від брифування клієнта до готового продукту. Також, кожна група мала можливість забронювати вільний слот з нашими менторами для отримання консультації та допомоги.

«Як людина без попереднього досвіду комунікацій, я в захваті від Академії. Професійні лектори з цікавим матеріалом, класно підібрані кейси від громадських організацій. Особливо можна виділити ком'юніті, яке зібрав проєкт. Кожен унікальний спеціаліст, який заряджає тебе мотивацією творити щось нове», — поділився Олег Кайдаш, студент курсу-практикуму.

Олег Кайдаш — учасник курсу-практикуму. Працював у команді над кейсом Інституту Суспільних Ініціатив.

Представники організацій: Олександр Кульчицький та Олександра Оберенко з МФ "Відродження", Наталія Гринюк з Волонтерської спільноти "Б50" та Ростислав Семка з ГО "Освіта 360".

«Учасники “Creative Communications Academy” — крута та вмотивована молодь, напрацювання яких нас дійсно вразили. Наприклад, команда, яка працювала над нашим кейсом презентувала ново стилістику для наших соцмереж пов'язану з ребрендингом, ми вже почали використовувати напрацювання учасників, аби ефективніше просувати нашу місію та цілі, та продовжили співпрацю з дизайнеркою, яка була учасницею академії. Дякуємо linza agency за такий проєкт!», — зазначив Ростислав Семка, голова правління, ГО "Освіта 360".

У результаті: 20 студентів успішно завершили навчання та отримали сертифікати, 5 організацій громадського сектору отримали продукти та концепції, які підсилять їхні комунікаційні спроможності, а 6 студентів отримали запрошення на стажування.

Організатори та ментори програми.

Додаткові матеріали: за лінком.

За довідками звертайтесь: pr@linza.agency

Creative communications academy — це навчальна ініціатива для молодих фахівців, що прагнуть працювати та розвивати комунікації громадських ініціатив та організацій. Creative communications academy стала можлива завдяки підтримці Українсько-данського молодіжного дому.

Медіапартнери: Marketer, ГУРТ, Громадський простір, Cases, Медіамейкер.

https://www.linza.agency/ 

https://theyouthhouse.org/ 

977
Спільнота
Відеотека
Про нас