Як не втратити мотивацію у сфері арбітражу трафіку?

Втрата мотивації — одна з найпоширеніших причин, чому люди кидають арбітраж. Ця проблема може виникнути не лише у новачків, а й у досвідчених арбітражників.

Як медіабаєру боротися з браком мотивації? Як запобігти вигоранню? У статті розкажемо про механізми, які втримають «на плаву» у цій професії.

Завищені очікування — головна причина втрати мотивації

Арбітраж все ще у багатьох асоціюється з «легкими» грошами. Правда в тому, що високих заробітків без великих зусиль не буває, особливо на початку.

Що буде, якщо у чатах і на форумах ви наслухаєтеся людей, що розказують про «тємки», на яких вони підіймають десятки тисяч доларів за пару днів? Після приходу в реальний арбітраж, ви виявите, що треба багато працювати, багато знати, а перший час доведеться лише вкладати, і майже нічого не отримувати. І ось тоді ваші завищені очікування можуть призвести до найбільшого розчарування в житті.

До речі, протиотрутою від такої ситуації можуть стати якісні курси арбітражу або перевірені ментори. Хороші наставники ніколи не скажуть вам, що працювати в арбітражі легко.

Знімаємо «рожеві окуляри»: до яких труднощів треба бути готовим?

Афірмації на успіх та багатство в арбітражі не діють, а ось принцип «попереджений — значить озброєний» може спрацювати.

Радимо налаштуватися на те, що труднощі трапляються, і мати план на випадок їх виникнення. Тоді раптова проблема не зіб’є вас з ніг і не змусить розглядати інші варіанти кар’єри.

Які складнощі роботі можуть виникнути у медіабаєра?

  • Втрата грошей — від заливів «в нуль» або «в мінус» ніхто не застрахований.
  • Непорядність людей у ніші, простіше кажучи «кидалово».
  • Низький дохід — довгий час ви можете перебувати на рівні нижче середнього.
  • Повна відсутність результатів — під час штормів або масових банів можуть опускатися руки.
  • Неготовність працювати 24/7 — перш за все, головою.

І хоча всі ці проблеми здаються різноплановими, рекомендації з їхнього подолання схожі.

  1. Підвищуйте фінансову грамотність і дбайте про грошову «подушку».
  2. Пам’ятайте, що ризик повинен бути виправданим, ставити все, що маєте, на один оффер — таке собі рішення.
  3. Навчайтеся і підвищуйте свій професійний рівень — це допоможе не лише досягнути кращих результатів, а й зменшити робоче навантаження.
  4. Цікавтеся суміжними сферами в маркетингу, щоб отримувати додаткову порцію натхнення та підтримувати бажання експериментувати.
  5. Стати «універсальним солдатом»

І наостанок, пару думок про природу професії.

В маркетингу, частиною якого є арбітраж трафіку, практично кожна спеціальність передбачає надзвичайно широку обізнаність. Арбітражнику під час роботи доводиться виконувати безліч задач — від налаштування реклами та розробки креативів до глибокої аналітики. Але до жодного успішного веба всі знання та вміння не приходять відразу! Більш того, вебмайстрам доводиться постійно вчитися, щоб підтримувати професійний рівень.

Пам’ятайте про це, коли починаєте втрачати мотивацію. Думка «треба пахати, щоб мати» може не додавати сил, але подумайте, що просто зараз ви перетворюєтеся на «універсального солдата», на спеца, який знає, як працює маркетинг в цілому і розбирається в його численних нюансах.

Навіть, якщо ви в майбутньому все ж вирішите перейти в іншу професію або створити свій бізнес, то з багажем арбітражника зможете досягнути успіху набагато швидше! 

947
Спільнота
Відеотека
Про нас