Як отримати найдешевші та найякісніші ліди у сфері нерухомості — розкривають секрети та підводні камені SEO-спеціалісти SODA

Обравши правильну стратегію, SEO-спеціалістам агенції SODA за 3 роки вдалось отримати близько 3000 цільових звернень (заявки з сайту та дзвінки), 80% з яких – якісні. Середня вартість ліда – 360 грн з ПДВ, а для нерухомості це ду-уже круто! Як вони це зробили, читай нижче.

Три топові позиції у видачі займають близько 70% всього органічного трафіку. Але їх займають портали нерухомості. Оскільки ніша нерухомості дуже конкурента, боротись за перші місця за загальним запитом немає сенсу.

Саме тому, просуваючи ЖК, важливо фокусуватися на виведенні у першу трійку брендових запитів. Конкуренція в рази нижча, тому сайт ЖК за належної оптимізації буде завжди найбільш відповідний для таких запитів.

Це надасть змогу збирати максимум цільового органічного трафіку, зростання якого безпосередньо залежить від зростання інтересу до бренда, який формується різними каналами.

Тут важливо пам’ятати, що забудовники вкладають чималі гроші у впізнаваність бренда. Але коли людина бачить на вулиці білборд ЖК, шукає бренд у Google і перше, що спостерігає у видачі, — прайс-агрегатори.

Не маючи іншого варіанту, потенційний клієнт йде на подібний портал. І тільки звідти потрапляє на сайт, щоб зателефонувати і дізнатися детальнішу інформацію.

Отож, він платить двічі: за створення бренда і за отримання користувача з агрегатора. Хоча початковий інтерес ми викликали саме завдяки білборду.

SEO-робота для проєкту RYBALSKY заснована на стратегії просування за брендовими запитами. На старті роботи ми зібрали усі запити, пов’язані з брендом. Також до уваги було взято чинний на той момент прототип сайту.

Така стратегія найкраще відповідала проєкту і поставленій меті — за короткий час отримати максимальну кількість добре конвертованого трафіку. Брендовий трафік — один з найбільш якісних варіантів. Більше того, зі зростанням популярності проєкту зростає і брендовий трафік. Водночас семантика розширюється.

Просування за загальними запитами типу «купити квартиру» невигідне для сайтів ЖК. Щоб конкурувати за такими запитами з агрегаторами, потрібен дуже великий бюджет.

Для проєкту RYBALSKY ми зібрали топ видачі й порекомендували клієнту зареєструватись на всіх топових майданчиках. Крім того, за загальними запитами були написані й розміщені гостьові пости на схожих за тематикою інформаційних сайтах. Так ми налагодили потік реферального трафіку на сайт, а також зібрали частину трафіку в мережі за високочастотними і висококонкурентними запитами.

Частина брендових запитів відразу була впроваджена на сайт. Для частини запитів, наприклад, «однокімнатні квартири», «двокімнатні квартири», «трикімнатні квартири» і «чотирикімнатні квартири», було розроблено технічне завдання зі створення посадкових сторінок.

Протягом всього періоду просування ​​ми оновлювали семантичне ядро в середньому кожні 3 місяці або генерували нові ідеї посадкових сторінок і знаходили нові ключові запити, що відповідають тематиці. Також клієнт створював на сайті необхідні для бізнесу посадкові сторінки, під які підбиралися нові кластери запитів.

Зараз для просування і відстеження зібрано близько 1000 запитів. Вони найбільше відповідають тематиці та дають гарну конверсію.

SEO – крутезний канал, який за адекватну вартість дає справді якісні звернення. Тож якщо у вас довгостроковий проєкт, відключення SEO = табу, адже від цього можуть постраждати і бренд, і бізнес-результати.

Ну, а якщо потрібні профі, ви знаєте, куди звертатись. 

·
1317
Головна