Як починається робота арбітражника та які вони мають зарплати?
Арбітраж трафіку — з чого почати? Щоб вам легше було уявити, чим ви будете займатися на цій позиції, розпишемо типовий алгоритм роботи медіабаєра.
Ви зайшли в партнерку й обрали 10 товарів. Тепер вам для них потрібно підготувати рекламу. Ви створюєте (замовляєте по своєму ТЗ) рекламні креативи й запускаєте рекламну кампанію через кабінет у фейсбуці. Протягом доби після запуску реклама починає працювати, на наступний день ви перевіряєте, як рекламуються ці товари. Припустимо, перші висновки такі: 3 товари показують дуже хороші результати (на них є попит, багато заявок, є сенс рекламувати їх далі), а інші 7 показують погані результати. Що робити? Фокусуватися на товарах, які добре себе показали, і як арбітражник ви цілком можете собі це дозволити. Замість того, що витрачати час на товари, в яких ви сумніваєтеся, ви просто можете обрати чергову десятку оферів і протестувати її.
Тобто арбітраж трафіку — це вибір вигідної для себе ціни за клієнта та успішної реклами.
Арбітражник завжди має з чого обрати — товарів та послуг у світі дуже багато. Як правило, бізнес, який отримав від вебмайстрів великі об’єми клієнтів, дає партнеркам нові й нові товари та послуги для реклами, оскільки компанії хочуть отримати ще більше трафіку та замовлень.
Де арбітражники беруть клієнтів?
Як працює арбітраж трафіку на практиці й де арбітражники беруть клієнтів?
Відповідь проста: клієнтів, які хочуть рекламувати свої товари або послуги, медіабаєри знаходять у партнерських мережах.
Партнерка (CPA-мережа) — це портал, де показуються одночасно сотні різноманітних товарів та послуг, які можна рекламувати.
Що ще треба знати про партнерські мережі з продажу трафіку, як це працює?
1. Тут легко вибрати товар або послугу, які вам цікаво рекламувати — на кожній пропозиції вказано, скільки арбітражник отримає за одного клієнта.
2. Партнерська мережа дає готові сайти товарів та послуг, на які треба приводити користувачів — медіабаєр не займається цим питанням.
3. Також в партнерській мережі показується, скільки арбітражник привів клієнтів і скільки грошей заробляє. Це докладна статистика є у персональному кабінеті — наприклад, ви маєте можливість бачити, скільки клієнтів залишили заявку на сайті й врешті купили товар.
4. Кошти можна вивести будь-яким способом на будь-яку карту — коли є певний баланс на карті, ви можете запросити вивід грошей.
Підбиваючи підсумки, все, що потрібно зробити спеціалісті з арбітражу трафіку — обрати товар або послугу, яку буде вигідно рекламувати, й почати роботу. Якщо ви не бачите перспектив у конкретного товару або послуги — ви просто його не рекламуєте.
Зарплати в арбітражі
Перш ніж говорити про будь-які цифри, зазначимо важливу річ: арбітраж — це насамперед про особисте зростання, і тут дуже багато залежить тільки від вас.
Часом у людей, які починають одночасно займатися арбітражем, суми заробітку можуть дуже відрізнятися.
Розглянемо, що кажуть про зарплати арбітражників портали робота юа і ворк юа.
За їхніми даними, медіабаєр тимлід команди може отримувати 150-400 тисяч гривень на місяць.
Для медіабаєра з невеликим досвідом пропонують 40-100 тисяч гривень.
Для топових спеціалістів на таких порталах вказують суми 400-600 тисяч гривень — і це справді реальні заробітки.
Проте, щоб претендувати на високі зарплати потрібні не лише знання, а й практичний досвід.
Початківці отримують від 400 до 600 доларів протягом перших 6 місяців практики. Далі ця сума зростає — від 600 до 1000-1500 доларів. Стабільна цифра в цей період — 800-1200 доларів, умова — безперервна практика.
Якщо у вас 1-3 роки досвіду — ви скоріш за все вже вийшли це інший рівень зарплат — від 2500-3000 доларів.