Як технологічна компанія робить культурні, освітні та модні проєкти в Україні

Перший кварцовий годинник, найменший у світі робот, перший кольоровий принтер, який навіть полетів у космос… Ні, це не витяг з енциклопедії про технічні досягнення — це все загальновідомі факти про японську компанію Epson, яка сьогодні є лідером на ринку цифрового обладнання.

Українському представництву Epson цьогоріч виповнюється 15 років. За час свого функціонування ми не лише здобули лідерство на ринку струменевих принтерів (за даними IDC) та проєкційного обладнання (за даними незалежного дослідницького агентства Future Source) в Україні, а й утримуємо дані позиції вже протягом років. Оскільки продукти Epson — це технічне обладнання, пристрої для бізнесу, навчання, дому, навіть текстильної промисловості, ми думали, як нам простіше пояснити їхні переваги, які проєкти могли б не тільки працювати на просування техніки, але й стати основою для соціально важливих змін. Тому, ми активно підтримуємо різноманітні напрямки в Україні: медицину, освіту, культуру, фешн-індустрію тощо та надаємо їм креативні рішення. Як нам це вдається? Спеціально для Cases.media ми вирішили поділитись нашими кейсами та навіть секретами нашого успіху 😉.

Вже 15 років вагомою складовою нашої корпоративної соціальної відповідальності є розвиток української освіти. З початком реформи “Нової української школи” від Міністерства освіти і науки України ми спрямували усі наші зусилля на її підтримку, адже вважаємо розвиток української освіти необхідним аспектом для забезпечення кращого майбутнього нашої країни. Тож ми активно займаємось залученням сучасної техніки до навчання українських школярів. Зокрема, ультракороткофокусний інтерактивний проєктор, документ-камера та багатофункціональний пристрій (БФП) дозволяють візуалізувати усю інформацію та навчальні матеріали, що набагато краще сприймається школярами. Доведено, що 90 % усієї інформації, яку ми сприймаємо, є візуальною. Тож завдяки новітньому обладнанню школярі краще засвоюють навчальні матеріали, інформацію та здатні досягати більшого.

Результатами проєкту є те, що 118 тренерів-педагогів пройшли підвищення кваліфікації в рамках online-академії Epson та тепер можуть ефективно використовувати сучасну техніку для навчання своїх учнів за програмою НУШ. А у проєкті бюджету на 2020 рік на Нову українську школу було закладено 1 млрд грн субвенції, зі збільшенням до 1,4 млрд грн у проєкті 2021 року.

Разом із нашим партнером M&P Communications ми вже декілька років поспіль не просто робимо хорошу справу, а й показуємо наочний приклад використання сучасної техніки на уроках всій Україні. Так, минулого року відкритий урок для ЗМІ охопив близько 10 мільйонів українців за допомогою 5 ТБ-сюжетів та 2 мільйони — через публікації в онлайн-ЗМІ. Даний кейс був удостоєний другого місця у Best public project IPRA Eventiada GWA 2019, чим ми безмежно пишаємось😊.

Окрім принтерів, проєкторів Epson, які стоять ледь не в кожному офісі, компанія Epson також виготовляє широкоформатні принтери для текстильного друку. Це досить складний для просування B2B індустріальний продукт, який призначений для великих виробництв легкої промисловості, що дозволяє персоналізувати одяг за допомогою принта. Здавалось би, як цікаво та ефективно просувати такі пристрої? Ми знайшли як вирішити одразу два завдання: розказати про можливості Epson у текстильній промисловості та дизайні, а також підтримати молодих талановитих українських дизайнерів.

Проєкт “Epson Digital Fashion” покликаний підтримати молодих та перспективних українських дизайнерів одягу проходив в Україні 4 роки поспіль. Ми проводимо конкурс, в рамках якого дизайнери можуть втілити свою фантазію у принтах. Відібрані фіналісти із найефектнішими ескізами створюють свою колекцію одягу, надруковану за допомогою текстильних принтерів Epson, та беруть участь у показі в рамках Ukrainian Fashion Week. Призери перших трьох місць отримують можливість надрукувати тканини для своїх нових колекцій на текстильних принтерах Epson та отримати БФП серії «Фабрика друку Epson» для візуалізації майбутніх проєктів. А переможець може пройти навчання в IED-Istituto Europeo di Design в Італії. Такі проєкти дають можливість кожному, талановитому студенту чи студентці, які лише навчаються мистецтва створення одягу, представити свою повноцінну колекцію на подіумі Ukrainian Fashion Week.

Окрім навчання та пристроїв від Epson, можливості провести показ на одному подіумі з відомими українськими дизайнерами, ми разом з M&P Communications забезпечили участь молодих дизайнерів у ряді інтерв’ю для, Український інтерес, Lemonade та інші. Фіналістки конкурсу стали учасницями ефіру на Громадському. Історії успіху талановитих українських дизайнерів почули та прочитали 4 мільйони українців.

В чому ж секрет наших досягнень? Все завдяки 5 принципам роботи, на яких базується робота усієї компанії. Як може функціонувати японська компанія без японських цінностей в її основі? Правильно — ніяк. Філософія Монозукурі (Monozukuri) (з яп. ものづくり― “створення речей”) передбачає постійне прагнення до майстерності та вдосконалення, а філософія Кайдзен (з яп. 改善 — безперервне вдосконалення) — постійне вдосконалення всіх процесів в бізнесі. А 3 стовпи, на яких тримається наш успіх — це сильний та згуртований колектив, надійні партнери та довіра наших користувачів. Дякуємо споживачам, партнерам та представникам медіа-простору України за продуктивні 15 років в реалізації соціально важливих проєктів. 💓

·
1198
Головна