Як знайти бізнес-аудиторію в соцмережах для реклами B2B?

Дуже важливо правильно складати оголошення, тоді успіх рекламної кампанії гарантований.

Бізнес сегмент інтересів

1. Тематика оголошення — бізнес

Знайди вузький напрямок у списку, а також додай зі списку рекомендацій інтереси і поведінку, які підходять вашій ЦА.

2. Звузити за посадами

Обираємо посади, які безпосередньо чи опосередковано вказують на осіб, котрі приймають рішення або впливають на нього під час вибору товарів або послуг для своєї компанії.

Ретаргетинг і схожа аудиторія

Під час запуску реклами в будь-якому каналі необхідно збирати аудиторію відвідувачів сайту. Ідеальний формат — сегменти по різним подіям: заходив на сайт, переглядав той чи інший контент, кликав на потрібну кнопку, залишив заявку, поклав у кошик, переглядав контакти та інше. Це дозволить більш персоналізовано звертатися до клієнтів.

Також можна запустити рекламу на аудиторію користувачів, співпраця з якими раніше не склалася, але у вас є їх контакти, завантаживши список з мін. 1000 користувачів в кабінет)

Також рекомендуємо використовувати схожі аудиторії:

Аудиторію, схожу на поточних B2B-клієнтів

Аудиторію, схожу на відвідувачів вашого сайту.

Супер-гео

Будь-який бізнес знає, які компанії могли б бути його клієнтами. У більшості цих компаній є офіси, на адреси яких можна направити рекламу. Не забудьте про налаштування посад, інакше в аудиторію можуть потрапити прибиральниці і охоронці, які «часто бувають» або «працюють» у зазначеній точці.

Оффер для B2B

Підкресліть, що ваші товари або послуги призначені саме для бізнесу. Це виключить непотрібний трафік: користувачів, які розглядають ваші послуги в особистих цілях.

Обирайте формат правильно

У нашій практиці найкраще відпрацьовують кампанії з метою трафік на сайт, де детально розкривається пропозиція, і збір лідів.

Але формат залежить від сегмента товарів або послуг, а також цілей вашої компанії.

Висновок

Найголовніше: не боятися тестувати та аналізувати рекламні кампанії, щоб знайти найефективніший варіант для вашого бізнесу. 

Отримайте консультацію з маркетингу або аудит ваших рекламних кампаній від фахівців Shapoval Agency. Заповніть форму на сайті

·
2037
Головна