Запропонувати і здивувати

Сучасні кінотеатри - це місце, де проводять час молодь, сім'ї з дітьми, закохані пари, а вранці - студенти, пенсіонери з онуками.

Частка кіноманів в Україні зростає з року в рік, адже похід в кіно, незмінно є одним з найбільш доступних способів проведення дозвілля.

З огляду на темпи сучасного життя, пряму і не пряму конкуренцію у галузі, мережа кінотеатрів Wizoria зобов'язана постійно генерувати різні способи для залучення гостей і продажу їм додаткових послуг - від попкорну в фірмових відерцях до надання знижок на меню бару при покупці квитків через сайт.

Розвиток соціальних мереж, вплив блогерів, тренд на правильне харчування - все це також враховується в пропозиціях меню кінобару Wizoria.

Залучити та утримати

Днем знижок в Wizoria оголошено середу. В цей день в мережі продаємо квитки на сеанси за єдиною зниженою ціною.

У кінотеатр ходять за розвагами - не тільки дивитися кіно, тому ми підключаємо ефект колекціонування речей з улюбленими кіногероями, які не купиш у магазинах. До топових кінокартин пропонуємо пластикові стакани для напоїв з топперами у вигляді героїв стрічки.

Крім стандартних паперових пакетів для попкорну у нас є тематичні відерця, наприклад, до зимових свят. Для мотивації гостей в ході розіграшів даруємо авторські наклейки зі стікер-колекцією Wizoria.

Врахувати тренд ЗСЖ

Товари категорії ЗСЖ займають не більше 1% обороту кінобару, але ми не можемо не реагувати на всесвітній тренд.

Наше завдання, залишаючи центральне місце за бренд-продуктом, запропонувати гостю максимум, беручи до уваги загальні світові тенденції.

Таким чином ми розширюємо асортимент, в тому числі за рахунок пропозицій для правильного харчування.

Популярністю користуються фруктові чаї, зроблені на основі різних натуральних ягідних добавок, і кокосові чіпси.

Що ще?

Сьогодні асортимент звичних для кінотеатрів бренд-продуктів вже давно не обмежується колою і солоним попкорном: гості замовляють хот-доги, снеки, кавові напої, молочні коктейлі, карамельний, фруктовий, мікс - попкорн з додатковими топінгами.

Наприклад, в Wizoria ми запропонували восени яскравий M&M's і чорний мікс попкорн до Halloween.


·
1915
Головна